Biedronka змінює умови повернення товару

09 Березня 2023
покупки в супермаркетах бедронка в польщі 2023

З 13 березня у польських супермаркетах Biedronka почнуть діяти нові правила повернення придбаних раніше товарів. Як повідомляє видання businessinsider.com.pl, не всі зміни можуть сподобатись покупцям.

Можливість легко та швидко повернути товар, який не відповідає нашим очікуванням або від якого ми просто хочемо відмовитися, є одним із вагомих критеріїв під час вибору місця для покупок. Кожна конкретна мережа сама встановлює умови повернення та вносить їх до спеціального документа (пол. Regulamin). 

За останні кілька місяців мережа дисконт-супермаркетів Biedronka змінювала умови повернення товару двічі – у вересні 2022 року та у січні 2023 року. Чергова актуалізація правил почне діяти з 13 березня. 

Що ж зміниться цього разу? Корисним для покупців може стати продовження терміну, коли придбаний товар можна повернути. Досі, згідно з обома попередніми редакціями документа, «повернення повноцінного товару і пов'язане з цим отримання готівки» відбувалося впродовж 14 днів з моменту покупки. Та вже з 13 березня покупці супермаркетів Biedronka матимуть на це аж 30 днів.

Водночас зміниться правило видачі коштів за повернений товар. Замість того, щоб виплачувати покупцеві готівку, як це було раніше, відтепер магазин надаватиме йому ваучер на суму, що вказана у дійсному чеку на придбаний та повернений товар. Також важливо пам’ятати, що повернення можливе за двох умов:

  • товар був придбаний без використання інших ваучерів на знижку;
  • товар не був придбаний в межах деяких маркетингових акцій чи розпродажів. 

Також змінилось правило, яке визначало в яких супермаркетах мережі Бедронка можна повернути придбаний товар. Якщо раніше це можна було зробити “у будь-яких магазинах по всій Польщі, за винятком франчайзингових точок”, то з понеділка повернути товар доведеться в той супермаркет, де клієнт чи клієнтка його купили. 

Інші важливі умови повернення товару у Бедронці поки що не змінились. Як і раніше, для цієї процедури потрібно надати оригінальний чек товару. Також не змінився перелік груп товарів, що не підлягають поверненню - їх досі налічується 11. Серед найважливіших - продукти харчування, алкоголь та сигарети, квіти, засоби особистої гігієни, електроніка, білизна та шкарпетки, ліки тощо.

⇒ Читайте також:

Скільки полякам довелось переплатити через інфляцію у 2022 році

Żabka та банк BNP Paribas запускають в Польщі масштабну лотерею з призовим фондом в 1,5 млн злотих

Бедронка піднімає зарплати офісним працівникам і стає лідером серед працедавців у Польщі

Головне фото: dailylviv.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах