Бедронка піднімає зарплати офісним працівникам і стає лідером серед працедавців у Польщі

01 Лютого 2023
робота в польщі в супермаркетах бедронка для українців

Понад 3 тисяч офісних працівників торговельної мережі Бедронка у Польщі отримало підвищення зарплати. В масштабах року таке підвищення коштуватиме компанії близько 45 млн злотих. Раніше мережа вже інформувала про підняття зарплат працівникам своїх супермаркетів. Загалом вся програма буде коштувати компанії близько 650 млн злотих на рік, пише видання businessinsider.com.pl.

У мережі Biedronka працюють не лише штатні робітники супермаркетів та складів, але й кілька тисяч офісних працівників. Вони щодня працюють у головному та регіональному офісах, а також у центрі спільного обслуговування. Більше 3000 з них уже отримали підвищення разом із січневою зарплатою, повідомляють представники Biedronka. З цією метою мережа щороку додатково виділятиме майже 45 мільйонів злотих.

Ще наприкінці минулого року компанія оголосила про підвищення зарплат понад 60 тисячам співробітників, які займають базові посади в організації. Загалом Biedronka витрачатиме близько 650 мільйонів злотих щорічно на надбавки працівникам.

“Ми цінуємо надзвичайну відданість і величезні зусилля всіх співробітників, особливо у складний рік, позначений, перш за все, війною в Україні та викликами, з якими стикається економіка”, - коментує Ярослав Собчик, директор з персоналу та член правління мережі Biedronka.

Цікаво, що недавно Biedronka стала найбільшим роботодавцем у Польщі. У цьому плані вона випередила компанію Poczta Polska та групу PKN Orlen. Представники мережі стверджують, що регулярні перегляди зарплат і стабільність працевлаштування повинні зробити її роботодавицею “першого вибору” в Польщі.

робота для жінок з україни в польщі 2023trojmiasto.pl

Наприкінці минулого року підвищення зарплати на базових посадах становило від 500 до 700 злотих брутто. Тепер і працівники головного офісу, регіональних представництв і центру спільного обслуговування також поповнять групу людей, які одержать підвищені зарплати. Якщо розділити заплановані витрати на кількість працівників, то в середньому щомісяця вони будуть отримувати на близько 1250 злотих брутто більше.

З січня 2023 року касир у Biedronka заробляє не менше 3950 злотих брутто. Якщо його робочий стаж становить понад три роки, то ставка зростає і починається від 4100 до 4550 злотих брутто на місяць.

З 2023 року керівник магазину-початківець отримує не менше 5800 злотих брутто. Працівник складу з найнижчим стажем може розраховувати на 4300 - 4600 злотих брутто, а адміністратор складу 4950 злотих - 5250 злотих брутто.

Варто зазначити, що станом на кінець 2022 року в мережі супермаркетів Biedronka працювало 80 тис. осіб. Переважна більшість з них – це працівники супермаркетів, але також є люди, зайняті в логістичних центрах (приблизно 6000) та в офісах (приблизно 3000). Успіх у рейтингу працедавців Польщі став результатом політики мережі, яка за останні два роки збільшила зайнятість на 5 тисяч робочих місць.

⇒ Читайте також:

Середня зарплата в Польщі зросла до 7000 злотих, але інфляція “поглинає” підвищення

Зміни до польського Кодексу праці-2023: додаткова відпустка та подовження декрету

Все більше українців відкривають бізнес у Польщі. Дослідження

Головне фото: trojmiasto.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах