Żabka та банк BNP Paribas запускають в Польщі масштабну лотерею з призовим фондом в 1,5 млн злотих

23 Лютого 2023
супермаркети жабка в польщі

Польська мережа продуктових магазинів Żabka та банк BNP Paribas оголосили про співпрацю, масштаби якої не мають аналогів на польському ринку. Банк таким чином прагне залучити нових клієнтів, а вони, натомість, зможуть взяти участь в лотереї та виграти гроші. Про це інформує видання businessinsider.com.pl.

Банк BNP Paribas розпочинає річну співпрацю з мережею Żabka. Клієнти магазину зможуть за кілька хвилин відкрити спеціальний банківський рахунок та взяти участь в лотереї, де загальний призовий фонд складає 1,5 млн злотих. 

«Це перша на польському ринку настільки масштабна співпраця банку і торговельної мережі. Безпрецедентними є також можливості, які ми спільно запропонуємо. Кожна особа може зайти до магазину Żabka лише зі смартфоном , а вийти з нього як клієнт/ка банку BNP Paribas, насолоджуючись низкою додаткових переваг», – стверджує Томаш Димовський, відповідальний за співпрацю зі сторони BNP Paribas.

Представник банку пояснює, що його установа прагне в такий спосіб промувати безготівкову оплату, а також оплату за допомогою віртуальної картки GOmobile. Зараз послугою користується вже понад мільйон клієнтів банку в Польщі. 

В рамках лотереї щодня можна буде виграти е-ваучери на загальну суму 500 злотих. Грошові призи вартістю 5 тисяч злотих роздаватимуть щотижня, 50 тисяч – щомісяця, а під кінець лотереї можна буде виграти навіть 500 тисяч злотих. Розіграш призів триватиме впродовж 12 місяців.

За правилами лотереї, кожна операція платіжною карткою на суму не менше 10 злотих у магазині Żabka або Żabka Nano дорівнює десяти лотерейним білетам, а кожна інша операція – одному білету.  

Польські банки пробують заохочувати до безготівкових розрахунків різними методами. Проте дослідження показують, що поляки все ще дуже прив’язані до грошей у їх традиційному вигляді. Лише менше 16% респондентів хотіли б, щоб оплата карткою, телефоном або годинником повністю замінила готівку.  Цікаво, що молоді поляки також проти вилучення банкнот і монет, про що свідчать результати опитування IBRiS, проведеного для Radio Zet.

3,4% опитаних повністю згодні з твердженням, що «безготівкові розрахунки – тобто карткою, телефоном, годинником, мають повністю замінити готівку». Ще 12,4%  «скоріше згодні» з цим.

А от противників такого рішення є значно більше. Аж 66,5% респондентів відповіли, що «категорично не згодні» зі скасуванням готівки. Своєю чергою, 14,6%  «скоріше не згодні» і лише 3,1% не мають думки з цього приводу.

⇒ Читайте також:

Послуги доставки InPost у Польщі подорожчають на 20%

Супермаркети у Польщі будуть зобов'язані мати на своїх паркінгах зарядні станції для електрокарів

Бедронка піднімає зарплати офісним працівникам і стає лідером серед працедавців у Польщі

Головне фото: retail.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах