Biedronka знайшла спосіб обійти заборону недільної торгівлі в Польщі

09 Травня 2020
ціни в супермаркетах бедронка в польщі

З 10 травня покупки в мережі супермаркетів Biedronka в Польщі можна буде здійснювати навіть в неторгові неділі. Така послуга стане доступна для клієнтів мережі завдяки співпраці із онлайн-сервісом доставки Glovo. Так, необхідні продукти можна буде замовити через мобільний додаток, а кур’єр компанії доставить їх до домівки клієнта. Таким форматом недільних закупів вже невдовзі зможуть скористатись мешканці 16-ти великих міст Польщі.

Закупи в Польщі в неділю: замовляй продукти онлайн і очікуй на доставку

Про співпрацю онлайн-сервісу доставки Glovo із популярною в Польщі мережею продуктових дисконт-супермаркетів Biedronka стало відомо ще на початку квітня 2020 року. Тоді в мобільному додатку Glovo з’явилась можливість замовити з доставкою додому близько тисячі харчових продуктів та гігієнічних засобів із стаціонарних магазинів Бедронки. На початку запуску скористатись послугою могли мешканці лише десятка польських міст, зокрема Варшави, Лодзі, Кракова, Катовіц, Вроцлава, Познані, Щецина, а також Триміста. 

доставка продуктів додому в польщі

Новий сервіс став доволі популярний серед поляків, а тому керівництво мережі Biedronka вирішило розширити співпрацю і запустило послугу доставки продуктів у шести інших містах: Жешуві, Бидгощі, Торуні, Ольштині, Любліні та в Плоцьку. У подальших планах - розширення онлайн-формату замовлень до ще кількох міст. 

Важливо також те, що вже з 10 травня послуга буде доступною для клієнтів мережі впродовж всього тижня. Це означає, що необхідні продукти можна буде замовити навіть у неділю, не важливо торгова вона чи ні. Нагадаємо, в 2020 році в Польщі передбачено всього 7 неділь, коли магазинам буде дозволено приймати покупців. Попереду залишилось чотири таких дні - 28 червня, 30 серпня, а також 13 і 20 грудня. У всі інші неділі торгівля в Польщі заборонена.

“Такий формат шопінгу стає все більш популярним, для цього ми поглиблює нашу співпрацю з Glovo. Ми хочемо бути максимально доступними для наших клієнтів кожного дня, аби вони могли в комфорті робити закупи і навіть не виходити з дому”, - пояснює Павел Влодарчик, операційний директор мережі Бедронка. 

Замовлення продуктів з Бедронки через Glovo в Польщі

Клієнти Бедронки, які роблять замовлення через додаток Glovo, можуть вибрати із понад тисячі продуктових та косметичних товарів. Серед найбільш популярних продуктів, які поляки замовляють онлайн, досі були фрукти, овочі та м’ясо. 

супермаркети бедронка в польщі ціни 2020

Серед міст, де новою послугою користується найбільше покупців, лідирує Варшава. За нею йдуть Вроцлав і Краків. Найпопулярніші години для замовлення доставки - між 11 та 14. Загалом замовлення приймаються з 10:00 до 22:30. У звичайний час процес реалізації замовлення від моменту його виконання і до моменту доставки до дому клієнта займає не більше години. Однак, представники компаній наголошують, що у пікові години час очікування може значно зрости. 

Glovo - це іспанська платформа для замовлення їжі та продуктів з магазинів, яка дебютувала в Польщі восени 2019 року. 

⇒ Читайте також:

IKEA готується запустити онлайн-продаж своїх товарів в Україні

З 4 травня в Польщі відкриють торгові центри та готелі

Майже третина поляків побоюється втратити роботу через пандемію

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах