IKEA готується запустити онлайн-продаж своїх товарів в Україні

08 Травня 2020
онлайн-магазин ікеа в україні

На українському веб-сайті шведського меблевого гіганта IKEA почали з’являтись товари з цінами. Поки що їх не можна придбати, однак, як запевняють представники компанії, офіційний онлайн-магазин запрацює в Україні вже з наступного тижня. 

Так, поки що онлайн-магазин IKEA в Україні працює в тестовому режимі, його активно наповнюють контентом. Ймовірно, вже з наступного тижня веб-сайт запрацює повноцінно і покупці зможуть зробити свої перші замовлення.

“Щиро вітаємо на бета-версії офіційного веб-сайту IKEA Україна! Заходь, щоб ознайомитись з більш ніж 3600 товарів для дому, які покликані допомогти втілити нашу місію – створити краще життя для багатьох людей в Україні. Функція покупки буде активована незабаром, коли ми запустимо повноцінну версію веб-сайту. Сподіваємося, що ви здорові та в безпеці, і з нетерпінням чекаємо, аби відкрити наші цифрові двері якнайшвидше”, - йдеться у повідомленні в шапці веб-сайту. 

Як зазначають представники компанії, доставка замовлених на офіційному веб-сайті товарів відбуватиметься по всій Україні. Її вартість, а також інші деталі стануть відомі після офіційного запуску продажів.

онлайн-магазин ікея в україні сайт

Також нещодавно українські ЗМІ поширили інформацію про те, що через ситуацією з коронавірусом в Європі та Україні зокрема, компанія IKEA переносить запуск свого стаціонарного магазину в київському  ТРЦ Blockbuster Mall на невизначений термін. Та офіційне керівництво компанії спростувало ці чутки. 

Нагадаємо, IKEA поділилась планами щодо виходу на український ринок продажів ще наприкінці 2017 року. А в липні 2019 року запустили український веб-сайт компанії і розпочали підбір персоналу.

Детальніше про те, як виглядатиме стаціонарний магазин IKEA в Україні, а також про плани щодо подальшого функціонування компанії на польському ринку продажів читайте в нашій публікації ІКЕА відмовляється від гіпермаркетів в Польщі і переходить на онлайн-магазини?

⇒ Читайте також:

З 4 травня в Польщі відкриють торгові центри та готелі

InPost запускає нову послугу: кілька замовлень в одній мультискринці

Як вплине коронавірусна криза на вартість продуктів в Польщі в 2020 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах