Покупки в Biedronka з доставкою додому. Мережа почала співпрацю з Glovo

10 Квітня 2020
шопінг в польщі бедронка 2020

У зв’язку з суворим карантином в Польщі та значними обмеженнями на кількість покупців, які одночасно можуть перебувати в супермаркеті чи магазині, відомі польські торговельні мережі одна за одною відкривають своїм клієнтам можливість до онлайн-шопінгу. Днями до їхнього грона долучилась і популярна польська мережа дисконт-супермаркетів Biedronka. Відтепер покупці можуть замовити собі продукти з доставкою додому через мобільний додаток Glovo, де їм пропонують обрати серед тисячі різних товарів.

Нова послуга від Бедронки та сервісу Glovo вже доступна для мешканців 10 міст Польщі, зокрема Варшави, Лодзі, Кракова, Катовіц, Вроцлава, Познані, Щецина, Ґданська, Ґдині та Сопота і поширюється на понад сто супермаркетів мережі. Через мобільний додаток Glovo клієнти отримують доступ до близько тисячі найпопулярніших продуктів та товарів особистої гігієни. Ціни на них не відрізняються від цін, що діють в стаціонарних магазинах - враховуються навіть актуальні акції та знижки. 

⇒ Коронавірус в Польщі та Європі: наближається переломний момент?

доставка продуктів з бедронки додому

Скільки коштує доставка продуктів з Бедронки

Як обіцяють в сервісі Glovo, їхній кур’єр доставить ваші продукти впродовж години після виконання замовлення, а доставка відбуватиметься без особистого контакту:

“Вартість одноразової доставки, яку пропонує Glovo, є однією з найнижчих на ринку і становить 9,99 злотих. Немає конкретних лімітів на вагу продуктового кошика, який ви замовите в Biedronka, хіба що вона не може перевищувати фізичних можливостей кур’єра”, - розповідають представники компанії Glovo в Польщі.

Замовлення приймаються з 10:00 до 22:30. Якщо в якийсь момент додаток одночасно отримає велику кількість замовлень, очікувати на доставку доведеться трішки довше, ніж зазвичай. 

⇒ Україна закриває КПП “Рава-Руська-Гребенне” і повністю обмежує піший перетин кордону

Як зробити закупи в Бедронці через інтернет

Для того, щоб придбати товари з супермаркету Бедронка і отримати їх з доставкою додому, потрібно встановити на смартфон додаток Glovo. Після цього ви отримаєте доступ до товарів, розділених на конкретні категорії, такі як косметика, особиста гігієна, хліб, овочі, фрукти, м’ясо та інші.

купити продукти в польщі онлайн

Заплатити за вартість продуктів та доставки можна також за допомогою додатка Glovo. Таким чином контакт із кур’єром мінімізується, і вам не потрібно очікувати в чергах перед супермаркетом. 

⇒ Читайте також:

Польща продовжила карантин - кордон закритий до 3 травня

Як польські супермаркети працюватимуть перед Великоднем в умовах карантину

Поляки зменшують видатки на Великодні свята через коронавірусну кризу

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах