Чергові загострення карантинних обмежень в Польщі з 7 листопада 2020 р.

04 Листопада 2020
карантин в польщі для українців 2020

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький оголосив сьогодні, 4 листопада, про чергове загострення карантинних обмежень в Польщі. Так, уряд країни вирішив перевести школярів на віддалене навчання, а також закрити всі заклади культури, в тому числі кінотеатри, театри та музеї. Зміни, які наберуть чинності у суботу, 7 листопада, стосуватимуться також і сфери торгівлі в Польщі. Детальніше - далі у нашій новині.

коронавірус в польщі останні новини

З 7 листопада в Польщі закриють культурні заклади та магазини в ТРЦ

Матеуш Моравецький розпочав свій виступ у середу, 4 листопада, на песимістичній ноті.“Друга хвиля епідемії вдарила з небувалою силою”, - зазначив прем’єр і додав, що листопад, ймовірно, стане найважчим періодом боротьби з недугою. Опираючись на невтішну статистику захворювань на Covid-19, уряд прийняв рішення ввести нові обмеження. Відтак, з 7 листопада всі учні шкіл переходять на домашнє навчання.

Крім цього, всі магазини на території торгових центрів, за винятком продуктових, косметичних та будівельних супермаркетів, аптек, зоомагазинів та кіосків з пресою будуть тимчасово закриті. Те саме стосується і кінотеатрів, театрів, музеїв та інших закладів культури по всій Польщі. Більше того, у готелях зможуть зупинятись лише ті мандрівники, які подорожують у службових справах. Такі карантинні обмеження діятимуть щонайменше до 29 листопада 2020 року. 

На додачу, уряд вирішив ще більше обмежити допустиму кількість клієнтів у магазинах:

  • 1 особа на кожні 10 м кв - якщо загальна площа магазину становить менше 100 м кв
  • 1 особа на кожні 15 м кв - у магазинах, площею понад 100 м кв

Храми будуть відкритими, але в них зможе перебувати обмежена кількість вірян - одна людина на кожні 15 квадратних метрів. Також, за новими правилами, участь у масових заходах зможе брати не більше 5 людей. З 7 листопада буде офіційно заборонено організовувати святкові заходи. Крім цього, актуальними залишаються всі інші карантинні обмеження, які досі діяли на території Польщі

актуальні правила карантину в польщі

Нові обмеження, які вже називають “малим локдауном”, - це останні крок уряду перед запровадженням “загальнонаціонального карантину”, який діяв у Польщі цією весною. За словами Моравецького, замороження економіки відбудеться вдруге, якщо кількість нових випадків захворювання Covid-19 на кожні 100 тис. мешканців перейде поріг у 70-75 осіб.

Прем’єр Польщі також повідомив, що уряд вже працює над системою компенсацій для компаній, діяльність яких була чи буде заблокована через введення нових обмежень.

Варто зазначити, що в день, коли глава польського уряду оголосив про запровадження нових обмежень, кількість нових випадків інфікування та кількість смертей від Covid-19 в країні була найвищою за весь час пандемії. Так, 4 листопада, рівно через 8 місяців від підтвердження першого випадку поширення коронавірусу в Польщі, зафіксовано 24 692 нових хворих та 373 смерті. Більшість випадків коронавірусної інфекції, про які повідомили сьогодні, стосується Великопольського воєводства, де було зареєстровано 3 952 випадки зараження.

⇒ Читайте також:

Польща залишається у “червоному” списку України - доведеться проходити карантин після приїзду

Які рейси Wizz Air і Ryanair будуть виконувати в зимовий період з України

Коли Євросоюз буде готовий відкрити кордони для українців?

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах