До Варшави невдовзі вестиме швидкісна автодорога

20 Лютого 2017
дороги польщі, як доїхати до варшави

У Польщі розпочали будівництво швидкісної дороги S17 (Люблін - Варшава) на відрізку Курув–Скрудкі. Автобан планують повністю побудувати до 2019 року, витративши на це  3,2 млрд злотих. Коли будівництво завершиться, доїзд з польсько-українського кордону (через митний перехід Рава-Руська-Гребенне) до Варшави стане набагато приємнішим, легшим та швидшим.

Дороги Польщі

У зв’язку з тим, що при дорозі № 17 розпочали підготовку до будівництва останніх 100 кілометрів майбутнього швидкісного автобану Польщі, між містечками Скрудкі і Жижин (Люблінське воєводство) змінили організацію руху. Про це повідомляє Генеральна Дирекція Національних Доріг і Автострад Польщі, передає tvn24bis.pl. Задля дотримання правил техніки безпеки під час вирубування дерев біля траси, рух автомобілів поблизу узбіччя буде обмежений.

Будівництво 100 км швидкісної дороги між Любліном та Варшавою поділили на 7 відрізків. Так, роботи проводитимуться на відрізках від Курова до кільцевої дороги міста Гарволін, а також від Гарволіну до вузла «Любельська» (Lubelska). Будівництво виконує Люблінський відділ Генеральної Дирекції Доріг і Автострад Польщі.

дороги польщіtvn24bis.pl

Люблінський воєвода в першу чергу видав дозвіл на побудову саме відрізка Курув-Скрудкі (13,2 км). Будівництвом цієї частини автостради керує компанія Mota Engil Central Europe. Бюджет кампанії - 270 млн злотих.

Нову швидкісну дорогу № 17 побудують з використанням бетону. Всі фірми, що виграли тендер на будівництво, пообіцяли, що роботи триватимуть близько 34 місяців (не враховуючи зимові періоди з 15 грудня до 15 березня). Якщо план вдасться реалізувати без запізнень, то 95,5 км автодороги від Курова до вузла «Любельська» відкриють для проїзду авто у 2019 році.

Доїзд з українського кордону до Варшави

Коли швидкісна дорога S17 буде готова, подолати 150 км з Любліна до вузла «Любельська», який повинен об’єднати східну і південну кільцеві дороги Варшави, можна буде за півтори години. Значно швидше і комфортніше можна буде доїхати до польської столиці також з українського кордону.

Впродовж 2011-2014 років тривало будівництво 67 км швидкісної автостради S17 на відрізку від Курова до містечка Пяскі (Люблінське воєводство), а також до кільцевої дороги Любліна. Будівництво цього відрізка дороги коштувало 3,3 млрд злотих. 2,2 млрд злотих склало дофінансування в межах програми Європейстького Союзу «Інфраструктура та Середовище».

Нагадаємо, влітку 2016 року офіційно відкрили для автомобілів останній незавершений відрізок автобану А4 до Кракова. Відтоді доїзд з польсько-українського кордону до Кракова, Катовіц, Ополя та Вроцлава став максимально швидким, легким та приємним. Більше про це читайте у нашій статті Дороги Польщі.

Якщо ви невдовзі плануєте відвідати Польщу, перед поїздкою радимо вам переглянути КАМЕРИ НА КОРДОНІ, доступні на нашому веб-сайті. Завдяки нашому зручному функціоналу, ви зможете відслідковувати черги на кордоні з Польщею онайн у будь-який час.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах