Приєднуйтесь до нас у Facebook та будьте в курсі всіх оновлень.
Мені вже подобається VseTutPlПереглядаючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів. Ми застосовуємо їх, щоб покращити якість сторінок, вони допомагають нам оцінити ваші потреби (допомагають в зборі статистики), а також допомагають нашим партнерам розміщувати правильний контент для вас з використанням нашого сервісу. Щоб дізнатися більше про Cookies, будь ласка, натисніть тут.
ПогоджуюсьДля отримання шенген-візи чи національної візи в Польщу, вам необхідно зареєструватись на подання документів на візу у Консульстві Польщі чи візовому центрі ППВА. Про способи подання документів та особливості реєстрації ви можете прочитати ТУТ. Здійснивши реєстрацію, ви отримаєте конкретну дату та час, щоб з’явитись в дипломатичну установу Польщі та подати необхідні документи для отримання візи. Візу в Польщу ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо матимете повний перелік документів, що вимагаються Генеральним Консульством Польщі. Віднедавна цей перелік дещо змінився. У цій статті ми надаємо вам актуальну інформацію щодо консульських вимог до документації, необхідної для отримання шенгенської або інших типів віз, а також щодо правил її подання.
В Генеральне Консульство Польщі та візові центри ППВА особа повинна подати такі основні документи для оформлення шенгенської візи:
Окрім основного пакету документів, певні категорії осіб, бажаючих отримати шенген-візу, повинні надати також:
До основного переліку документів на шенген-візу додатково
в інших випадках додати:
Покривати ваші витрати може близький родич, культурна чи спортивна організація і т.д. Це зветься спонсорування. Для підтвердження необхідно надати лист-спонсорування та банківську довідку з даними про рахунок спонсора і рух коштів за останні 3 місяці. Якщо спонсором виступає третя особа, длявізових центрів Луцького, Вінницького, Одеського та Харківського та округів необхідно подати лист-спонсорування, завірений нотаріусом.
Якщо ви подорожуєте за свій рахунок – надайте дорожні чеки та довідку з банку про стан коштів та банківські операції на вашому рахунку за останні 3 місяці.
Документи, що гарантують проживання у країнах Шенген-зони: підтвердження бронювання готелів, виписка з рахунку про оплату бронювання, гарантія приймаючої особи або приймаючого суб’єкту.
Документи, що підтверджують мету перебування: запрошення від рідні, близьких, юридичних осіб, організацій, товариств, Туристи можуть додавати e-voucher як підтвердження бронювання готелю та оплати проживання(для візиту в Польщу вимагається 50% оплата, в іншу країну Шенгенської зони- 100%. Для гостьової візи потрібно надати оригінал запрошення з воєводського управління (Urząd Wojewódzki), якщо той, хто запрошує, не є громадянином Польщі, він повинен мати офіційне право проживати в Польщі. Запрошення має бути завіреним у нотаріуса.
Скільки коштує віза в Польщу і як ціна польської візи залежить від типу візи та громадянства отримувача можна зрозуміти з таблиці, котру ми подаємо нижче. В таблиці наведено розміри оплат за прийняття та розгляд візових документів у Генеральному Консульстві Республіки Польщі у Львові. Ціни різних типів віз наведено у євро.Вартість польської або шенген візи відрізняється для громадян України, Білорусії , Росії та інших країн та зміються залежно від типу потрібної вам візи.
Інколи Консул РП може вимагати додаткових документів для прийняття рішення щодо надання шенген-візи, а також має право запросити на особисту співбесіду. Проте практично у всіх випадках, подавши вищевказаний перелік документів на візу, можете сподіватись на позитивний результат. Рішення про надання шенгенської візи приймається від 6 до 30 днів, після чого ви зможете забрати свою візу і використати її в необхідних вам цілях.
Для того, щоб дізнатися, куди саме слід подавати документи на візу в Польщу, радимо переглянути нашу статтю Візові центри та консульства Польщі в Україні - тут ви знайдете актуальні адреси, контакти та години роботи усіх ППВА та Консульст Польщі в Україні.
Нагадуємо вам, що з жовтня 2016 року у Києві почала діяти нова система реєстрації на подачу документів в Консульство Польщі та ППВА для отримання польської візи.
Бажаємо успіху!
Рада ЄС та Європейський парламент погодили правила онлайн-подання заявок на шенгенські візи та використання цифрових віз замість паспортних вклейок.
Генеральне консульство Польщі у Львові змінює правила подачі документів на отримання національних віз у візовому центрі. Нововведення пов’язані зі складною ситуацією в Україні та екстреними відключеннями електроенергії.
Українські водії, які працюють у сфері міжнародних вантажних перевезень, з 30 серпня можуть подавати заявки та отримувати польські національні візи безпосередньо на території цієї країни. Відповідне розпорядження видало МЗС Польщі.
Надавати візові послуги для потреб Генконсульства буде зовнішній постачальник послуг TLS Kontakt Ukraina. Відкриття нового центру має покращити увесь процес подання заяви, зокрема скоротити час очікування на це подання. Візові документи можна буде відправ
З 13 січня ППВА у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді припинили приймати документи на польську візу на невизначений термін. Зараз заявники не можуть здійснити передоплату сервісного збору, а отже не можуть і подати свої візові анкети.
Запуск електронної системи ETIAS для громадян третіх країн, з якими ЄС погодив безвізовий режим, вкотре переносять - цього разу на кінець 2022 року. Вже з початку нового року українські громадяни були б зобов’язані перед в’їздом до країн Євросоюзу проходи
Коментарі