Як самостійно заповнити анкету на візу

25 Липня 2015

Якщо ви визначились з метою поїздки і підготували документи, які необхідні для подачі на візу в Консульство Польщі чи ППВА, то вам потрібно також заповнити анкету. Різноманітні агенції біля Консульства запропонують вам заповнити її за 80-100 грн., але навіщо зайвий раз витрачати гроші, якщо це можна зробити самостійно. В нашій статті ми крок за кроком опишемо як безкоштовно самостійно заповнити анкету на візу.

Анкета для подання візи та її типи

Отже, є два типи анкет, а саме: формуляр для отримання Шенгенської візи та Національної польської візи. Про усі існуючі види польських віз читайте ТУТ. Анкету потрібно заповнювати на сайті e-konsulatu і лише так. Якщо ви її заповните іншим способом, то ви не отримаєте штрих-коду, який автоматично додається при заповненні анкети онлайн на сторінці консульства. Формуляр як національної, так і шенген візи доступний на 3 мовах: англійською, польською та українською. Особи, які мають Карту Поляка, заповнюють польську анкету, всі інші можуть обрати анкету на мові, яку знають краще, щоб розуміти, що потрібно вписати в визначених полях. Проте, пам’ятайте, що відповіді в формулярі потрібно заповнювати виключно латинськими літерами. Нижче ми наводимо таблицю, яка допоможе вам здійснити правильну транслітерацію з кирилиці на латинку. Заповнюйте анкету уважно, адже невірно заповнений формуляр консульство не прийме.

Транслітерація

Кирилиця

Латинський алфавіт

Кирилиця

Латинський алфавіт

А

A

П

P

Б

B

Р

R

В

V

С

S

Г

G

Т

T

Д

D

У

U

Е

E

Ф

F

Ё

E

Х

KH

Ж

ZH

Ц

TS

З

Z

Ч

CH

И(Ы)

Y

Ш

SH

I(И)

I

Щ

SHCH

Й

I

Э

E

К

K

Ю

IU

Л

L

Я

IA

М

M

Ґ

G

Н

N

Є

IE

О

O

Ї

I

 

Детальна інформація про заповнення анкети для подання польської візи

    Роз’яснення усіх пунктів в анкеті та інформація про те, що вказувати у кожному з них:

- Перші 4 пункти заповнюємо так, як у вас написано латинськими буквами у паспорті. В 2 пункті потрібно вказати дівоче або попереднє прізвище, якщо з певних причин воно було змінене.

- В пункті 5 вказуємо теж латинкою місце народження, а в наступному пункті - країну народження (наприклад, UKRAINE).

- Впишіть теперішнє громадянство в 7 пункті, а в 8 пункті громадянство, отримане при народженні.

- В двох наступних пунктах вказуємо стать та сімейний стан і зазначаємо вибрану позицію.

- Після цього впишіть номер вашого внутрішнього паспорту.

- Пункти Від 12 до 16 (включно) заповнюються відповідно до даних, вказаних в паспорті.

- Наступний пункт стосується неповнолітніх. Тут потрібно вказати дані батьків чи опікуна. Якщо вас це не стосується, то так і зазначаєте.

- В 17 пункті вкажіть теж латинкою свою адресу проживання та адресу електронної скриньки, якщо вона у вас є. Окрім цього, напишіть свій контактний номер телефону.

- Зазначте одну з наведених відповідей в 18 пункті і при виборі другого варіанту вкажіть відповідний документ, його номер та термін дії.

- 19 та 20 пункти стосуються вашої професії чи заняття. Вкажіть, ким ви працюєте і де саме, а якщо ви навчаєтесь, то напишіть назву та адресу навчального закладу.

- Зазначте мету вашої подорожі, тобто мету отримання візи в 21 пункті.

- В 23, 24, 25, 29, 30 пунктах вкажіть усю необхідну інформацію про мету вашої подорожі.

- Якщо ви уже мали до цього візу, то зазначте відповідь «так» в 26 пункті і вкажіть термін її дії. Також, якщо у вас було більше ніж 1 віза, то їх теж варто вписати.

- В 27 пункті оберіть одну з відповідей, а в 28 пункті зазначте «не стосується».

- Якщо ви їдете до родини чи друзів і оформляєте візу на основі запрошення від них, то потрібно в 31-32 пунктах заповнити дані про особу, яка вам його вислала. Якщо ви забронювали готель, то потрібно вказати його назву та адресу.

- Наступна категорія – це дані особи, яка оплачує витрати під час подорожі. Ви можете про це подбати самі або ж про це подбає приймаюча сторона. Зазначте відповідний варіант.

- В 34 пункті вам потрібно вписати дані громадянина ЄС або ЄЕП, на утриманні якого Ви перебуваєте або ж зазначити варіант «не стосується».

- В кінці анкети прочитайте наведений текст та зазначте, що погоджуєтесь з його змістом.

Після заповнення документів для подання польської візи

Після заповнення анкети уважно перечитайте введені дані та виправте у випадку помилки. Якщо все правильно - натисніть «запиши». Якщо ви десь помилитесь, система на це вкаже, тоді вам потрібно натиснути «поправ» і все виправити. Заповнену анкету видрукуйте. Для того, щоб домовитися про візит до вибраного Консульства, скористайтеся з опції реєстрування візової анкети. Куди саме можна подавати документи на візу в Україні дізнайтесь у нашій статті Візові центри та консульства Польщі в Україні.

Важливо знати: почала діяти нова система реєстрації на подачу візових документів до Польщі - за новими правилами вже реєструються у Києві, Луцьку, Рівному, Тернополі, Харкові, Дніпрі та Одесі, а з 3 квітня 2017 року спрощена система реєстрації на візу в Польщу почне діяти у Львівському та Вінницькому консульських округах

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах