ЄС не скасовує обмеження на кордоні з Україною після 1 липня

29 Червня 2020
коли польща відкриє кордони з україною

Країни-члени Євросоюзу погодили критерії, згідно з якими вже через кілька днів на кордоні з тією чи іншою країною знімуть карантинні обмеження. Так, після 1 липня вільні подорожі територією ЄС будуть доступні громадянам тих держав, де рівень поширення Covid-19 є нижчим або дорівнює середньому показнику серед усіх країн Євросоюзу за останні два тижні в перерахунку на 100 тисяч мешканців.

Оскільки, як повідомляє Європейська правда із посиланням на видання Politico, в Україні кількість нових випадків захворювання є вищою, ніж визначають критерії, нашу державу не внесли у відповідний список “претендентів на відкриті кордони з ЄС”. 

коли єс відкриє кордони для українців

До першої редакції цього переліку увійшло менш ніж 20 країн світу, зокрема Алжир, Австралія, Канада, Грузія, Японія, Чорногорія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Сербія, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай, Андорра, Сан-Марино, Монако та Ватикан. На вільні подорожі до ЄС мають шанс також громадяни Китаю, якщо уряд країни у відповідь буде готовий відкрити і свої кордони для європейців - такою є ще одна вимога дипломатів ЄС. Окрім цього, у Брюсселі оцінюють тенденції до збільшення чи зменшення кількості нових випадків інфікування в кожній окремій країні, а також беруть до уваги те, як уряд загалом справляється із епідемією та наскільки достовірні дані подає. 

Європейські дипломати також погодились переглядати список кожні два тижні і, за можливості, вносити до нього нові країни. Окрім цього, уряду кожної держави-члена Євросоюзу дозволено самостійно приймати рішення про допуск громадян третіх країн на свою територію, однак у Брюсселі очікують скоординованості дій. 

 

⇒ Читайте також:

FlixBus відновлює міжнародні рейси з України, а LOT - курортні напрямки з Польщі

Польща запускає міжнародні поїзди та куди можуть подорожувати українці станом на зараз

МОЗ скасувало обов’язкову самоізоляцію для тих, хто повертається з Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах