Графік роботи супермаркетів у Польщі на різдвяно-новорічні свята 2020-2021

21 Грудня 2020
графік роботи польських супермаркетів на різдво

Суворі карантинні обмеження, до яких у Польщі вже майже призвичаїлися, не могли не вплинути і на святкування Різдва та Нового року в країні. На цей раз заради безпеки нам доведеться забути про такі звичні для багатьох різдвяні атрибути, як святковий ярмарок, вечеря у великому родинному колі, зустріч Нового року біля головної ялинки міста тощо. Карантин диктує нові правила та вимоги, зокрема і щодо передсвяткових покупок.

Графік роботи супермаркетів у Польщі під час різдвяних свят

Напередодні Різдва у Польщі, а саме 24 грудня, всі продуктові магазини та супермаркети працюватимуть за скороченим графіком. За розпорядженням уряду, у цей день магазини та торгові центри зможуть приймати покупців лише до 14:00. 

новорічний шопінг в польщіstatic.independent.co.uk

Багато мереж, тим часом, вирішили ще більше скоротити робочий день перед Святвечором. Зокрема, популярні серед поляків супермаркети, такі як Лідл, Теско, Ашан, Кауфланд та Carrefour працюватимуть лише до 13 години. Разом з тим, в магазинах у цей день не діятимуть так звані “години для старших людей” (Godziny dla seniorów), які у будні зазвичай проходять з 10:00 до 12:00.

У наступні три дні, тобто з 25 по 27 грудня, всі торгові центри, ресторани, а також майже всі магазини в Польщі будуть закритими. Працюватимуть лише магазинчики на території заправних станцій, а також невеличкі супермаркети, де за прилавком продаватиме власник. 

Щодо 31 грудня, то і в цей день магазини закриються швидше, ніж зазвичай. Через загальнонаціональний карантин, що триватиме в Польщі з 28 грудня по 17 січня, переміщення осіб буде заборонено з 19:00 31 грудня і до 6:00 ранку наступного дня. Відтак, всі без винятку продуктові магазини закриються не пізніше 19 години. 

Згідно з планами більшості торговельних мереж, напередодні Нового року супермаркети в Польщі працюватимуть лише до 18:00. На годину довше працювати збирається тільки мережа Лідл. 

закупи в польщі на святаpurepc.pl

Варто також наголосити, що про свій графік роботи на різдвяно-новорічні свята досі не повідомила Бедронка. Також нагадаємо, що через заборону недільної торгівлі магазини в Польщі також будуть закритими 3 січня. 

Продукти з доставкою додому в Польщі

Аби у цей передсвятковий період не стояти в довжелезних чергах до кас, радимо купувати продукти онлайн та замовляти доставку. Таку послугу зараз надає декілька польських торговельних мереж, зокрема і Бедронка.

Цікаво, що вже близько 12% споживачів у Польщі купує продукти харчування онлайн. Такими є дані дослідження компанії CBRE. Найбільший відсоток онлайн-покупців зосереджений у містах, де проживає понад 500 тисяч мешканців (22%), а найменший - на селі (8%). 

26% споживачів, які купують продукти онлайн, роблять це щонайменше раз на місяць. Рідше, ніж раз на місяць, на онлайн-шопінг зважуються 14% клієнтів у Польщі, а 60% й надалі воліє піти до стаціонарного магазину, де кожен продукт можна розглянути. 

⇒ Читайте також:

InPost гарантує доставку до пачкоматів перед Різдвом. Доки можна складати замовлення

Чи потрібна самоізоляція після повернення з Польщі станом на грудень 2020 року?

В супермаркетах Бедронка з’явиться новий спосіб оплати

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах