В супермаркетах Бедронка з’явиться новий спосіб оплати

09 Грудня 2020
закупи в польщі в супермаркетах бедронка

Мережа магазинів "Biedronka" в Польщі вводить для своїх клієнтів можливість оплати покупок новим видом платіжних карток. Так, вже невдовзі в дисконт-супермаркетах клієнти зможуть розраховуватись не лише готівкою чи банківськими картками, але й картками Diners Club. Таким чином, в мережі сподіваються заохотити покупців дотримуватись соціальної дистанції та санітарних вимог, а також здійснювати безготівкові платежі якомога частіше, передає wiadomoscihandlowe.pl

Клієнти мережі Biedronka все частіше використовують каси самообслуговування і все більш охоче платять за покупки, не використовуючи готівку. За останні п’ять років кількість безготівкових операцій, здійснених у магазинах Biedronka, зросла приблизно з 35% до понад 55%. 

“Кожне рішення, яке ми приймаємо, відповідає нашій головній меті: зручність, комфорт та безпека наших клієнтів. Саме тому ми й розпочинаємо співпрацю з Diners Club”, - каже Лідія Стегента-Гловала, директор одного з відділів мережі Biedronka.

шопінг в польських супермаркетах бедронка ціни

wiadomoscihandlowe.pl

Можливість оплати товарів картками Diners Club у Бедронці стане рішучим кроком на шляху до популяризації цієї платіжної системи на польському ринку, адже зараз мережа цих дисконт-супермаркетів нараховує понад 3000 торгових точок в Польщі. Посередником у процесі розрахунку такими картками в магазинах мережі Бедронка стане банк Pekao SA.

“Ми вважаємо, що це ще один важливий і необхідний крок у питанні просування безготівкових розрахунків у нашій країні”, - сказав Артур Юргелевич, директор відділу прийому карток банку Pekao SA.

Нагадаємо, під час суворого карантину в Польщі Бедронка була однією з перших торговельних мереж, які налагодили співпрацю із онлайн-сервісом доставки Glovo. Саме ця співпраця допомогла дисконту обійти заборону на недільну торгівлю в Польщі. Детальніше про те, як працює система доставки придбаних в Бедронці товарів за посередництвом кур’єрів Glovo читайте ТУТ

⇒ Читайте також:

Чорна П’ятниця-2020: які знижки насправді пропонували магазини в Польщі

Які товари та послуги подорожчають в Польщі у 2021 році

Рейтинг найпопулярніших онлайн-магазинів Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах