InPost гарантує доставку до пачкоматів перед Різдвом. Доки можна складати замовлення

17 Грудня 2020
акції та знижки в польських магазинах

Для багатьох компаній, що продають свої товари чи послуги для широкого кола людей, листопад і грудень - це найбільш прибуткові місяці. Здається, у жодну іншу пору року люди не купують так багато, як взимку. А все через те, що потрібно активно готуватись до різдвяно-новорічних свят і подбати про подарунки для всіх близьких людей. 

Навіть пандемія коронавірусу, яка кардинально змінила звичний ритм життя багатьох людей, не стала на заваді закупівельному буму. А оскільки через карантинні обмеження все більше покупців перейшли на онлайн-формат шопінгу, сервіси доставки просто перевантажені роботою у цей останній тиждень перед Різдвом. 

служби доставки в польщіaju.pl

Служби доставки в Польщі

З турботою про своїх клієнтів популярний поштовий оператор Польщі InPost цими днями повідомив про те, що бере на себе гарантію вчасної доставки до пачкоматів всіх онлайн-замовлень перед Різдвом. Єдина умова - продавець товару повинен передати посилку кур’єрам компанії не пізніше понеділка, 21 грудня (включно), передає businessinsider.com.pl

Таким чином, усі, хто ще не встиг придбати подарунки для своїх рідних чи не подбав про все необхідне для проведення різдвяних свят в Польщі, має ще буквально кілька днів, аби скласти своє онлайн-замовлення. Однак не радимо зволікати аж до понеділка, бо продавець може не встигнути оформити доставку.  

“Наша мережа пачкоматів InPost є достатньо великою, щоб кожен, хто відклав покупку подарунків на останній день, міг скористатись такою можливістю. Однак, ми просимо наших клієнтів, аби вони швидко забирали з пачкоматів свої посилки, адже на вільну скриньку чекають інші покупці”, - наголосив президент компанії InPost Рафал Бжоска. 

Нагадаємо, InPost - це приватна компанія, один з найбільших поштових операторів у Польщі. В 2020 році фірма встановила понад 4 тисячі нових пачкоматів у польських містах. Загалом InPost є власником 10 тисяч пачкоматів по всій країні. За цей рік компанія також запустила кільканадцять регіональних логістичних центрів і другий сортувальний пункт в околицях Варшави.

⇒ Рейтинг найпопулярніших онлайн-магазинів Польщі 

доставка до пачкоматів в польщіwiadomoscihandlowe.pl

Poczta Polska. Доставка до поштоматів

Основним конкурентом InPost у Польщі є національний поштовий оператор Poczta Polska. На початку грудня у польських ЗМІ з’явилась інформація про те, що ця фірма також планує інвестувати у власну мережу поштових автоматів. Встановити їх планують поблизу супермаркетів, торгових центрів, державних установ тощо. 

За планом, 2 тисячі поштоматів оператора Poczta Polska з’явиться на вулицях польських міст до 2022 року. Понад 130 з них будуть встановлені на Помор'ї - найбільше в Гданську та Гдині. Зовнішні поштомати допоможуть в реалізації онлайн-замовлень - Poczta планує, що у 2022 році володітиме 20-тьма тисячами пунктів одержання посилок у мережі click & collect.

Зараз Poczta Polska належить 13 тисяч таких пунктів. До мережі входять не лише поштові відділення, але й магазини Żabka, кіоски з пресою Ruch, а також деякі АЗС Orlen. Посилки також можна забрати в більш ніж 240 автоматах.

⇒ Читайте також:

Які товари та послуги подорожчають в Польщі у 2021 році

Онлайн-замовлення з IKEA в Польщі можна отримати через пачкомати InPost

Поляки наполовину скоротять різдвяні витрати через коронакризу. Дослідження

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах