Intercity в Польщі змінює графік руху та впроваджує нові маршрути, зокрема міжнародні

10 Грудня 2018
Intercity в Польщі

Чимало українців, які проживають, працюють чи навчаються в Польщі, або ж подорожують цією та іншими країнами Європи, користуються залізничним транспортом. У порівнянні з малогабаритними автобусами чи авто, вагони поїздів набагато зручніші, особливо для мандрівок з дітьми чи на далекі відстані. Крім того, подорож залізницею обходиться значно дешевше, ніж, приміром, авіапереліт. 

   • Читайте також: Як дешево подорожувати з Польщі в європейські країни: ідеї бюджетних мандрівок

Польська залізниця працює, можна сказати, на відмінно. Практично кожне польське місто та містечко з’єднане залізнодорожними шляхами, а перевізники намагаються підлаштувати графік руху поїздів максимально зручно до потреб населення.

Один із найпопулярніших залізничних перевізників - це PKP Intercity. Щодня послугами компанії користуються тисячі людей, а це вимагає підтримання відповідного рівня обслуговування і, за потреби, модернізації своєї роботи.

Відтак, 9 грудня 2018 року в PKP Intercity відбувся ряд змін, покликаних покращити роботу компанії. Зокрема це зміна графіку на деяких маршрутах та створення нових напрямків руху. Крім того, на найпопулярніших сполученнях Intercity збільшили кількість поїздів. Отож, що саме змінилося в роботі PKP Intercity від цієї неділі - читайте далі у статті.

Зміна графіку руху поїздів Intercity в Польщі

За словами президента PKP Intercity Марека Чаранюка, з 9 грудня щодня в Польщі курсуватимуть 383 поїзди компанії, що на 23 більше, ніж до того. При цьому перевізник не лише збільшує кількість потягів на наявних маршрутах, а й запроваджує нові, в тому числі і міжнародні.

Зміна графіку руху поїздів Intercity в Польщі

Так, з неділі на маршруті Варшава-Краків курсуватиме не 9, а 12 поїздів категорії Express InterCity. Поїзди сполученням Варшава-Познань відтепер теж курсуватимуть частіше - замість попередніх 11 поїздів з 9 грудня на маршруті курсуватимуть 13. 

Збільшиться кількість експрес-Інтернсіті і на маршруті Варшава-Тримісто - замість 12 поїздів, тепер їх стане 14. Крім того, спеціально до різдвяних свят PKP Intercity буде курсувати за маршрутом Варшава-Колобжег.  

Нові міжнародні маршрути польського Інтерсіті

З неділі, 9 грудня почав курсувати нічний потяг IC NightJet сполученням Відень/Будапешт - Вроцлав - Берлін, що тепер дозволяє щодня легко дістатися з Вроцлава до Берліна вдень, та до Відня, Братислави і Будапешта вночі. На території Польщі цей потяг зупинятиметься у Вроцлаві, Ополе, Кендзежин-Козьле і Ратиборі.

Нові міжнародні маршрути польського Інтерсіті

Окрім того, відтепер до Берліна можна буде залізницею дістатися і з польського міста Перемишль, яке знаходиться усього в декількох кілометрах від українського кордону і куди щодня приїжджають українські потяги Інтерсіті.

   • Читайте також: Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Як інформує президент PKP Intercity Марек Чаранюк, до потяга IC Przemyślanin, який щодня відправляється з Перемишля, будуть прикріплені три додаткові вагони до Берліна. Вагони будуть відчіплятся на станції в Ратиборі, а звідти вже іншим потягом вирушать в Катовіце, де і будуть приєднані до нічного потягу IC NightJet, що прямує до Берліна.

Додаткова група вагонів, що прямуватимуть до столиці Угорщини - Будапешту, буде прикріплена до потяга IC Cracovia Краків-Прага. Таким чином, пасажири, хоч і не прямим потягом, проте зможуть зручно дістатися з Кракова до Будапешту.

Крім того, в планах PKP Intercity в сезоні 2018/2019 є запуск потягу IC Sobieski, який сполучить Польщу зі столицею Австрії і  курсуватиме за маршрутом Краків-Відень

Нагадаємо, на днях “Укрзалізниця” повідомила про запуск нових безпересадкових вагонів Київ - Вроцлав, що, зокрема, курсуватимуть із зупинками на таких станціях як Львів, Перемишль і Краків.

Читайте також:

Квитки на потяги польської залізниці подорожчають

Важливі зміни в розкладі руху поїздів польської залізниці

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах