Коронавірус у Польщі: чи потрібно носити маску в закритих приміщеннях і транспорті

25 Березня 2022
чи потрібно носити маски в польщі в магазині і автобусі

З понеділка, 28 березня, у Польщі скасовують обов’язок носіння захисних масок у магазинах та громадському транспорті. Також більше не потрібно буде відправлятись на самоізоляцію після повернення з-за кордону. Разом з тим, пандемія коронавірусу нікуди не зникає, пише businessinsider.com.pl.

Через помітне зниження кількості інфікованих коронавірусом осіб, у Польщі з 28 березня послаблюють карантинні обмеження. З цього дня обов’язок закривати маскою ніс та рот залишиться лише під час візиту медичних закладів. Разом з тим, МОЗ Польщі все ж рекомендує носити захист в громадських місцях та виконувати рекомендації лікарів у разі зараження коронавірусом. Маски також рекомендують носити людям із застудою, як це прийнято в Азії. 

“Найкращий приклад – це грип, коли кількість хворих зменшилася майже в два-три рази саме тому, що ми були в масках”, – сказав заступник міністра охорони здоров’я Вальдемар Краска. Це підтвердив і Адам Недзельський.

де зробити тест на коронавірус в польщі

Крім того, польський уряд вирішив скасувати обов’язкову самоізоляцію після повернення на територію Польщі з-за кордону. Та це правило можуть повернути, якщо виникатимуть локальні спалахи коронавірусу. 

У середу, 23 березня, середня кількість нових випадків зараження за тиждень опустилася нижче 10 000, повідомив під час прес-конференції міністр охорони здоров'я Польщі Адам Недзельський. За його словами, відносно низькою залишається кількість госпіталізацій та замовлень на тести.

“Міжнародна ситуація і прогнози позитивні. До кінця квітня ми матимемо значне зниження інфекцій та госпіталізації”, - сказав Недзельський, аби пояснити рішення про зняття обмежень. За його словами, колективний імунітет проти коронавірусу в Польщі оцінюють на рівні 90-95%.

Обов’язок носіння маски діяв у Польщі майже з початку пандемії. Впродовж цього часу змінювалися лише конкретні вказівки. На початковому етапі рот і ніс доводилося прикривати навіть на відкритому просторі, та з часом обмеження послабили.

⇒ Читайте також:

В Польщі планують збудувати спеціальне житло для українських біженців

Гуманітарну допомогу Україні можна безкоштовно передавати через пачкомати Orlen у Польщі

У Польщі запрацюють два нові консульства України. Чи можна оформити закордонний паспорт

Головне фото: Anna Nahabed/Shutterstock 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах