Гуманітарну допомогу Україні можна безкоштовно передавати через пачкомати Orlen у Польщі

23 Березня 2022
гуманітарна допомога для біженців з україни у польщі

Компанія Orlen запускає можливість безкоштовного переказу гуманітарної допомоги українцям через свою мережу пачкоматів у Польщі. Завдяки співпраці компанії із Генеральним Консульством Республіки Польщі у Львові, пакунки із найнеобхіднішими товарами потраплятимуть безпосередньо до мирного населення в Україні, пише видання wiadomoscihandlowe.pl.

Підтверджений перелік актуальних потреб можна знайти на офіційній веб-сторінці orlenpaczka.pl в закладці Pomoc Ukrainie (Допомога Україні). Так, серед найбільш необхідних речей зараз - ліхтарики, заряджені павербанки та батарейки, термоковдри та термобілизна, термоси, каремати та спальні мішки, засоби особистої гігієни, індивідуальні аптечки або медикаменти першої необхідності. В Україні також постійно потребують технічного обладнання, зокрема дронів, тепловізорів, приладів нічного бачення з акумуляторами та зарядними пристроями. Серед необхідних технічних засобів також є лазерні далекоміри, генератори, пневматичні ножиці, тактичні наколінники та налокітники і рукавички. 

Щоб передати гуманітарну та технічну допомогу в Україну через послугу Orlen Paczka, потрібно заповнити спеціальну форму на сайті, вибрати розмір посилки, видрукувати етикетку і наклеїти її на коробку, а потім занести її до вибраного пачкомата Orlen. По всій Польщі діє вже близько 500 таких автоматів. 

⇒ Допомога українським біженцям у Польщі: як реагує приватний бізнес

пачкомати в польщіorlen.pl

Далі посилки потрапляють на склад кіосків Ruch, які також належать до групи Orlen. Там їх поділять на категорії. У співпраці з Генеральним консульством Республіки Польщі у Львові посилки передадуть безпосередньо цивільному населенню, яке залишилося в Україні.

“Ми чудово розуміємо, що надзвичайна ситуація в Україні вимагає швидких і рішучих дій. Тому ми активно долучилися до гуманітарної допомоги біженцям та мирним жителям України, які приїжджають до Польщі. Щодня ми бачимо велику солідарність поляків, у тому числі наших співробітників, і потребу допомогти нашим сусідам. Ми сприяємо цій діяльності, дозволяючи безкоштовну доставку гуманітарних посилок через наші пачкомати. Разом ми надамо допомогу всюди, де вона найбільше потрібна”, - каже Даніель Обайтек, голова правління PKN Orlen.

Безкоштовні посилки через пачкомати - це ще одна благодійна ініціатива Orlen, пов’язана з допомогою Україні. В рамках соціальних заходів на польсько-українському кордоні для біженців підготували опалювальні намети з гарячими закусками та напоями. Також понад 30 тис. літрів пального було передано місту Перемишль для допомоги біженцям. Крім того компанія забезпечила проживання в готелях Плоцька для 30 осіб, зробила пожертву Інституту матері та дитини, де діти з України отримують медичну допомогу, а також відправила їжу в сусідню країну. Нещодавно Orlen брав участь у закупівлі та транспортуванні в Україну роутерів, які отримують сигнали від супутників SpaceX.

⇒ Читайте також:

У Польщі запрацюють два нові консульства України. Чи можна оформити закордонний паспорт

Як отримати соціальну допомогу для українських біженців у Польщі

У Польщі буде можливість обміняти готівку у гривнях на злоті

Головне фото: orlen.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах