Квартири в Польщі стають все меншими

29 Березня 2017
Купити нерухомість в польщі, ціни на квартири в польщі

За останні сім років квартири в польських новобудовах зменшились на майже 8 метрів квадратних. Про це повідомляють аналітики консалтингової компанії Open Finance, опираючись на дані Центрального статистичного офісу Польщі (GUS) про дозволи на будівництво, передає tvn24bis.pl.

Згідно з даними GUS, ще в 2010 році польські девелопери отримували адміністративні рішення, які дозволяли будувати квартири площею в середньому 64,6 метрів квадратних. В 2016 році помешкання були вже на 7.7 м кв меншими (56,9 м кв). У Варшаві ця різниця була ще більш разючою – із 69,6 м кв показник зменшився до 53,9 м кв, тобто аж на 15,7 м кв.

Появу такої тенденції ймовірно спричинило бажання забудовника відповідати потребам ринку нерухомості, а також можливостям середньостатистичного мешканця Польщі.

Впродовж декількох останніх років найбільшою популярністю серед поляків користуються двокімнатні квартири. На думку фахівців, з часом ця популярність лише зростатиме. Навіть той факт, що помешкання у новобудовах стають все меншими, не буде стимулом купувати житло із більшою кількістю кімнат. Експерти навпаки наголошують, що такий стан речей економічно вигідний для середньостатистичних громадян – вони купують компактні квартири і витрачають менше грошей. Адже якщо площа помешкання зменшилась навіть на 8 м кв, то його ціна автоматично знизилась на суму від 50 до 85 тисяч злотих. Таким чином, польські девелоперські компанії будують все більше помешкань із меншою площею, аби кожен поляк, який отримує середньостатистичну заробітню плату, міг дозволити собі купівлю власного житла.

Загалом існує чимало можливостей для тих, хто планує купити нерухомість в Польщі. Загальний економічний та політичний курс країни націлений на те, щоб збільшувати попит на купівлю квартир на території Польщі. Зокрема, уряд активно впроваджує програму, яка дозволить молодим подружнім парам отримати кредит та дофінансування для купівлі помешкання на максимально вигідних умовах. Детальніше про ціни на нерухомість в Польщі та про можливості її купівлі, читайте у нашому матеріалі. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах