Скільки у 2023 році коштує квартира площею 50 м2 у великих містах Польщі

22 Лютого 2023
нерухомість в польщі актуальні ціни 2023

Попри певний застій на ринку нерухомості в Польщі, квартири не дешевшають настільки, як того хотілося б покупцям. Якщо глянути на ціни у найбільших містах Польщі, то середня вартість нерухомості у січні 2023 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року знизилась тільки в одному місті. Водночас, теперішня ситуація виглядає дещо більш оптимістично, якщо порівнювати її із травнем 2022 року. Про це пише видання businessinsider.com.pl.

Станом на січень 2023 року середня вартість 1 м2 нерухомості в Катовіце становить 7,1 тис. злотих - це на 7% менше, ніж було у січні 2022 року. Водночас столиця Сілезії є єдиним великим містом Польщі, де ця ціна знизилась. Так, у Жешуві чи Вроцлаві ставки навпаки помітно зросли - аж на 6%. Про це свідчить звіт, опублікований агенціями Expander i Rentier.io.

скільки коштує власна квартира в польщі 2023

Дещо кращою видається теперішня ситуація, якщо порівнювати її зі станом ринку нерухомості Польщі у першому півріччі 2022 року. Так, експерти наголошують на невеликому зниженні цін на квартири у Польщі у порівнянні з травнем минулого року. 

Експерти сервісу Expander вирішил перевірити, скільки зараз доведеться заплатити за “стандартне” помешкання площею 50 м2. Звісно, вартість залежить від місця розташування квартири. Не стало несподіванкою те, що найдорожчі квартири - у Варшаві. 

За даними Expander, квартира площею 50 м2 у Варшаві зараз зазвичай коштує трохи більше 657 тисяч злотих. Ця ціна є на 3,3 тис. злотих нижчою, ніж була у травні попереднього року. На другому місці зі значним відривом опинився Краків. Там квартира такою ж площею коштує 570 тисяч злотих. На третьому місці в рейтингу опинився Гданськ з ціною 543 тисячі злотих за середнє помешкання. 

ціни на квартири у польщі у великих містах 2023

Якщо брати до уваги лише великі міста Польщі, то найдешевшою є Ченстохова. За 50-метрове житло там потрібно заплатити трохи менше 300 тисяч злотих. Це майже вдвічі менше, ніж коштує така квартира у столиці Польщі. У Ченстохові також найбільш помітно знизились ціни на нерухомість у порівнянні з травнем 2022 року - аж на 32,7 тис. злотих.

⇒ Читайте також:

У Польщі може забракнути навіть 77 тисяч нових квартир у перспективі двох років

У Польщі знову стрімко подорожчала оренда нерухомості

У яких великих містах Польщі нерухомість коштує майже вдвічі менше, ніж у Варшаві

Головне фото: Kara Eads on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах