Новий поїзд Мостиська-Краків-Прага: розклад та маршрут руху

22 Січня 2019
Новий поїзд Мостиська-Краків-Прага

Залізничне сполучення між Україною та іншими державами продовжує розвиватися. Українці вже давно встигли оцінити переваги мандрівок за кордон поїздом: це досить зручно у порівнянні з авто і дозволяє оминути черги на кордоні, а у випадку з авіаперельотами ще й значно дешевше. Тим паче, що тепер кількість міжнародних напрямків зростає щороку, а отже доїхати поїздом до багатьох міст Європи стає все легше.

Так, сьогодні, 22 січня, стало відомо, що чеський перевізник Leo Express планує відкрити новий міжнародний маршрут, який охопить одразу три країни і з’єднає Прагу (Чехія), Краків (Польща) та Мостиська (Україна).

Поїзд Мостиська-Краків-Прага від Leo Express 

Власне, курсування потяга Leo Express Краків –Прага є затверджене ще від 22 березня.  Однак чеський перевізник хоче продовжити маршрут аж на Україну - повідомляє rynek kolejowy.pl. Про це Leo Express сповістив польське Управління залізничного транспорту. Перевізник оголосив у своїй заяві, що має намір здійснювати перевезення з 11 грудня 2019 року по 10 грудня 2024 року, до чотирьох разів на день, у всі дні тижня. У заяві перевізник вказує, що основною метою запропонованих пасажирських послуг є доповнення існуючої транспортної пропозиції на маршруті Прага - Львів.

Потяг Прага - Краків - Мостиська буде курсувати щоденно чотири рази на день.

Поїзд Мостиська-Краків-Прага від Leo Express

В Польській залізниці вже підтвердили інформацію, що маршрут буде продовжено аж до українських Мостиськ, і їздитиме поїзд чотири рази на день. За рік часу мають підвести сполучення по українській стороні і напрацювати систему прикордонного контролю в поїзді, на зразок тої, що діє в інтерсіті Львів - Перемишль.

Розклад руху потяга Мостиська-Краків-Прага

Як інформує Управління залізничного транспорту, чеська компанія Leo Express отримала ліцензію на маршрут Мостиська-Краків-Прага до 2022 року. Наразі відомо, що потяги за даним маршрутом почнуть курсувати з 11 грудня 2019 року. Згідно з плану групи Leo Express є вже навіть затверджений графік поїзда Мостиська - Краків - Прага.

Потяг Прага - Краків - Мостиська почне курсувати з 11 грудня 2019 року.

Потяги Прага - Краків - Мостиська будуть курсувати щоденно чотири рази на день. Відтак, з Праги потяги будуть відправлятися o 08:09, 10:09, 12:09 i 16:09 i приїжджати до Кракова через шість годин і 40 хвилин. Далі потяг буде мати зупинки на станціях Бохня, Тарнов, Ряшів, Пшеворськ та Перемишль. 

Поїзд Мостиська-Краків-Прага від Leo Express

Зокрема, поїздка з Кракова до Перемишля займе ще та 2 години 41 хвилину. Далі поїзд рушатиме до Медики і кінцевої станції - Мостиська (Львівська обл, Україна).

Загалом всю відстань від Праги до Мостиська потяг подолає за 9 годин 45 хвилин. 

У зворотному напрямку потяги Мостиська-Краків-Прага будуть вирушати зі станції Мостиська o 23:16, 01:38, 6:38 та 09:38.

Ціни квитків наразі невідомі.

Нагадаємо, нещодавно “Укрзалізниця” повідомила про запуск нових безпересадкових вагонів Київ - Вроцлав, а також про новий потяг Львів-Перемишль, який курсуватиме у дні підвищеного пасажиропотоку.

Читайте також:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Розклад можливих пересадок з міст Польщі на Інтерсіті в Перемишлі

Поляки протестували залізничний маршрут Перемишль-Нижанковичі: коли очікувати на відкриття нового сполучення?

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах