Lidl офіційно прокоментував новини про свій вихід на український ринок

21 Жовтня 2021
акції та знижки в польських магазинах

Компанія Schwarz Group, яка є власницею мережі дисконт-супермаркетів Lidl, офіційно прокоментувала інформацію про відкриття своїх торгових точок в Україні. Представники німецької фірми стверджують, що зараз не готові говорити про потенційне розширення. Таку відповідь компанія дала на запит видання DW.

Як зазначено в офіційному листі, мережа Lidl постійно аналізує можливості для розширення, умови місцевого ринку та потенціал клієнтів.

“Будь ласка, зрозумійте, що наразі ми не можемо коментувати потенційні цільові країни, місця розташування магазинів чи дати відкриття”, - відповіли на запит видання  DW.

акції та знижки в польських магазинах лідл

Imants Kaziļuns on Unsplash

Також в Schwarz Group запевнили, що цінують “прозору та надійну комунікацію” і за необхідності повідомлятимуть про важливі події своїх співробітників та інші зацікавлені сторони. Водночас компанія не дала відповідь на запитання журналістів про планований обсяг інвестицій і можливу дату відкриття перших магазинів в Україні.

Нагадаємо, видання wiadomoscihandlowe.pl з посиланням на німецьке профільне медіа Lebensmittel Zeitung повідомляло, що на український ринок торгівлі планує вийти мережа супермаркетів Lidl. У компанії навіть вибрали головного менеджера - ним мав стати Адам Міщишин, який раніше очолював компанію у Польщі. Зазначалось, що в Україні Lidl хотів конкурувати з місцевою мережею супермаркетів АТБ.

⇒ Читайте також:

Ініціатор заборони на недільну торгівлю в Польщі хоче скоротити графік роботи магазинів

Amazon запускає в Польщі послугу Prime: вартість та умови

Мережа з українськими товарами Foodex24 підкорює Польщу - відкрився перший офлайн-магазин

Головне фото: inventure.com.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах