Lidl відкриє свої супермаркети в Україні

18 Жовтня 2021

Німецька компанія Schwarz Group, яка є власником мереж супермаркетів Lidl та Kaufland, зацікавлена у виході на український ринок торгівлі. В Україні фірма планує відкрити саме супермаркети Lidl. Зараз цей бренд є одним з найбільш популярних серед покупців у Польщі.

Експансія на український ринок може виявитись для Lidl справою непростою, адже нішу дисконт-супермаркетів в нашій країні впевнено займає серйозний конкурент - мережа АТБ. Про це пише видання wiadomoscihandlowe.pl.

Повідомляється, що до відкриття бізнесу в Україні мережу Лідл спонукає поступова консолідація та двоцифровий ріст місцевого ринку. Саме ці фактори спокусили Schwarz Group у 2002 році вийти на ринок Польщі. Зараз компанія є власником понад 780 супермаркетів по всій країні. 

Варто зазначити, що на посаду country-менеджера в Україні мережа Lidl призначила Адама Міщишина, який 10 років був пов'язаний з Lidl International, а раніше понад 8 років працював у структурах Lidl Polska.

⇒ Lidl, Carrefour, Kaufland: польські супермаркети масово перетворюють на поштові відділення

Scott Warman on Unsplash

Цікаво, що у жовтні 2021 року Lidl дебютував у Латвії, відкривши там 15 магазинів за один день. Інвестиції, пов'язані з появою мережі в цій країні, перевищили 200 млн євро. Кошти були спрямовані на будівництво магазинів та логістичних центрів, а також на реалізацію екологічних цілей.

Закордонна експансія мережі Lidl розпочалася у 1980-х роках. Наразі магазини мережі працюють у 30-ти країнах - всього їх налічується понад 11 тисяч.

Група Schwarz, до складу якої входить також мережа супермаркетів Kaufland, займає третє місце у світовому рейтингу найбільших роздрібних продавців товарів загального користування. За даними Deloitte, частка німецької групи на світовому ринку FMCG становить 3,9%. Попереду в рейтингу лише американські корпорації Costco та Walmart. Дохід Schwarz Group у 2019 році склав 126,1 млрд доларів.

⇒ Читайте також:

Ініціатор заборони на недільну торгівлю в Польщі хоче скоротити графік роботи магазинів

Amazon запускає в Польщі послугу Prime: вартість та умови

Інфляція в Польщі побила 20-річний рекорд: ціни ростуть швидше, ніж прогнози

Головне фото: Marjan Blan | @marjanblan on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах