Lidl та Biedronka шукають сезонних працівників у свої супермаркети на польських курортах

20 Травня 2022

Lidl заохочує своїх співробітників переїжджати в туристичні місця на літній сезон, пропонуючи їм житло та додаткові 600 злотих брутто на місяць. Biedronka, натомість, шукає нових тимчасових працівників. Мережа готова платити від 19,70 злотих брутто за годину, а в окремих місцях пропонує проживання та харчування.

Торгові мережі готуються до збільшення потоку клієнтів у своїх супермаркетах, що розташовані в популярних курортних місцях Польщі. Щоб обслужити більшу кількість відвідувачів, компаніям потрібно більше працівників. Працевлаштування на постійній основі не розглядають, бо після закінчення сезону відпусток у цих місцях не буде так багато роботи. Тож Lidl та Biedronka підготували спеціальні пропозиції, інформує businessinsider.com.pl.

Лідл шукає сезонних працівників серед “своїх”

Lidl звертається в першу чергу до своїх співробітників з різних регіонів Польщі.

”Працівники, зацікавлені у зміні робочого місця на літній період, отримають житло в привабливому туристичному місті, відшкодування витрат на дорогу та премію в розмірі 600 злотих брутто на місяць”, – стверджують у мережі.

Пропозиція Lidl поширюється на 11 міст. Вісім з них розташовані поблизу моря: Свіноуйсьце, Мендзиздроє, Камінь Поморський, Колобжег, Устроне Морське, Дарлово, Устка та Владиславово. Ще три - у горах: Закопане, Шклярська Поремба та Кудова-Здруй. Перших працівників хочуть тимчасово перевести туди вже з 1 червня. 

⇒ Топ-10 кращих морських курортів Польщі

⇒ Відпочинок в Сопоті: море, піщані пляжі та неймовірна архітектура

Biedronka планує наймати тимчасових працівників “зовні”

Трохи іншу стратегію обрала мережа Biedronka, яка є основним конкурентом Lidl. 

“Щоб забезпечити для наших покупців комфортні умови шопінгу у найспекотніший, курортний сезон у туристичних місцевостях, Biedronka вже вшосте пропонує тимчасове працевлаштування зовнішнім кандидатам”, – повідомляють представники мережі дисконтів.

Цьогоріч новим сезонним працівникам Бедронка запропонує погодинну ставку у розмірі 19,70 зл/брутто, працевлаштування в межах цивільно-правової угоди, а у деяких містах - проживання та харчування. Представники мережі наголошують, що від кандидатів не вимагатимуть резюме. Роботу можна розпочати з середини червня. 

Цього року Biedronka шукає сезонних працівників для магазинів у дев’яти місцевостях, зокрема в Устці, Ястарні, Владиславові, Гіжицьку, Венгожеві, Віслі, Криниці-Здруй та Щавниці.

⇒ Читайте також:

Літній відпочинок в Польщі: куди поїхати та на що подивитись

Польський Лад 2.0: доходи поляків можуть зрости навіть на 4,5 тис. злотих на рік

Скільки коштує базовий продуктовий кошик у польських супермаркетах. Дослідження

Головне фото: ariusz.ks / Shutterstock

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах