Ліки для схуднення з Польщі

30 Січня 2019
Ліки для схуднення з Польщі

Кожна людина мріє про красиве струнке тіло та ідеальну фігуру. Однак часто досягнути цього не так вже й легко: сучасний "сидячий" спосіб життя з низькою рухливістю та висококалорійна їжа накладають все більший відбиток на нашому тілі. Надмірна вага може появлятися також через гормональні порушення, стреси, погану екологію, нездоровий спосіб життя, порушення обміну речовин тощо. Зайва вага несе для людини, окрім незадоволеності власним тілом, багато інших проблем і ризиків, пов’язаних зі здоров’ям цілого організму.

ліки для схуднення з Польщі

Як визначити зайву вагу тіла?

Зовсім недостатньо підійти до дзеркала, аби визначити зайву вагу. Не варто також співставляти своє тіло із канонами ідеальної фігури, які в різні часи змінюються, адже в кожної людини, відповідно до її зросту, тілобудови та віку, є свої ідеальні мірки.

Варто запам’ятати, що ідеальна вага – це ще не обов’язково плоский живіт, прес і підкачані м’язи. Ідеальна вага – це вага тіла, що забезпечує нормальне повноцінне функціонування організму і визначає оптимальне співвідношення фізичних параметрів особи.

ліки з Польщі

Найкращим орієнтиром для вас повинне слугувати ваше самопочуття. Організм зазвичай сам "підказує", коли з ним щось не в порядку. Здорова та задоволена собою людина завжди буде привабливою – не залежно від кількості сантиметрів на талії.

ліки для схуднення з Польщі

Визначити чи є ваша вага в межах норми можна за допомогою спеціальних формул. Однією з найпоширеніших є  формула Кетле, яка допомагає обчислити індекс маси тіла (ІМТ) за співвідношенням маси тіла і росту:

 ІМТ = (маса тіла в кг) : (ріст м²)

Отримане число співставляємо з наступними даними:

 • Від 18,5 до 25 – нормальний діапазон ваги.
 • Від 25 до 30 – надлишкова маса тіла. Ризик для здоров'я помірно підвищений.
 • Від 30 до 35 – I ступінь ожиріння. Ризик для здоров'я значно підвищений.
 • Від 35 до 40 – II ступінь ожиріння. Ризик для здоров'я сильно підвищений.
 • Більше 40 – III ступінь ожиріння. Ризик для здоров'я різко підвищений.

ліки для схуднення з Польщі

Наприклад: жінка з вагою 62 кг та зростом 1,72 м. Зводимо зріст в квадрат (1,72 х 1,72 = 2,96) та ділимо вагу на отримане значення (62 : 2,96 = 20,9). Отже, ІМТ жінки – 20,9. Тепер перевіряєм його в таблиці і бачимо, що вага знаходиться в межах норми.

Як показують дослідження, теоретично оптимальним показником індексу маси тіла для населення є 21. Людина вважається гладкою, якщо її індекс маси тіла (ІМТ) перевищує 25. Ожиріння настає тоді, коли ІМТ перевищує 30.

ліки для схуднення з Польщі

Ожиріння – хвороба XXI ст.

Ожиріння – це хронічне захворювання, яке потребує лікування, і часто – медикаментозного. Для ожиріння характерне нагромадження зайвої жирової тканини в організмі людини, що призводить до збільшення маси тіла.

Ожиріння загрожує розвитком таких серйозних хворіб як діабет, хвороби серця, серцево-судинна недостатність, інсульт, артеріальна гіпертензія, остеоартроз, панкреатит, жовчнокам'яна хвороба, безпліддя, гормональні порушення, рак.

Виділяють 4 ступені ожиріння людини:

 1. I ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 20-29% (ІМТ 30-35);
 2. II ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 39-49% (ІМТ 35-40);
 3. III ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 59-99% (ІМТ більше 40);
 4. IV ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 100%.

ліки для схуднення з Польщі

Спосіб життя людей у XXI столітті кардинально змінився. Нові види транспорту, телебачення та смартфони, сидяча робота спонукають людей рухатися все менше, споживаючи в той же час набагато більше калорій. Сьогодні у світі понад 30%, або ж 2 млрд 100 млн людей страждають на ожиріння. Близько 1,6 мільярда людей вважаються гладкими. І їх кількість дедалі зростає. В Україні гладкими є 44,8% дорослого населення, тобто майже кожен другий українець віком від 15 років має зайву вагу.

Як боротися із зайвою вагою?

Безсумнівно, найкращий спосіб подолати зайву вагу – це змінити свій раціон харчування та почати займатися спортом. З раціону необхідно виключити солодку та жарену їжу, фаст-фуд, газовані води, висококалорійні страви тощо. Варто почати хоча б двічі на тиждень займатись спортом – записатися на фітнес, у басейн, робити зарядку чи виходити на ранкову пробіжку.

ліки з Польщі

Для того, аби схуднути людині з ожирінням, їй потрібно споживати меншу кількість калорій, ніж вона витрачає. Дуже важливо комплексно використовувати усі методи – дієту, спорт, правильний психологічний настрій і, за необхідності, медикаменти.

ліки для схуднення з Польщі

Якщо зайва вага спричинена хворобами організму, наприклад, дисбалансом гормонів, то спочатку необхідно усунути саме цю проблему. Іноді у боротьбі з зайвою вагою та ожирінням допомогти людині може лише хірургічне втручання. В таких випадках проводять шунтування шлунка (гастрошунтування) та ліпосакцію.

Як швидко схуднути за допомогою ліків?

Дієти та заняття спортом, звісно ж, вимагають від людини сили волі, затрати часу, сил, енергії і часто стають непосильним тягарем. Однак, сучасна фармакологія пропонує цілий ряд препаратів, які допомагають пришвидшити процес схуднення. Такі препарати прискорюють обмін речовин в організмі, сприяють швидкому розщепленню жирів та вуглеводів та очищують організм від шлаків. Деякі препарати також знижують апетит, що дозволяє людині споживати менше калорій протягом дня і таким чином худнути.

Слід пам’ятати, що такі препарати можуть стати для людини хорошими помічниками у боротьбі з зайвою вагою, однак не слід розглядати їх як основний інструмент для схуднення. Коригування свого раціону та бодай мінімальні заняття спортом не варто ігнорувати навіть приймаючи таблетки для схуднення.

ліки для схуднення з Польщі

Для правильного підбору препарату для схуднення краще здійснити візит до лікаря-ендокринолога або дієтолога, оскільки будь-яке призначення ліків вимагає індивідуального підходу. Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Ліки для схуднення з Польщі на замовлення

Сучасна медицина пропонує безліч препаратів для схуднення. Однак часто ціни на такі препарати досить високі.

Дуже зручно та, головне, вигідно замовляти ліки для схуднення в Польщі. Оскільки всі медичні засоби та препарати, що продаються в наших західних сусідів, відповідають високим стандартам ЄС, ви зможете гарантовано отримати якісний товар і не ризикуєте придбати дешеву підробку. До того ж, вас приємно здивують помірні ціни на більшість таких препаратів, що в кінцевому результаті дозволить вам суттєво заощадити власні кошти. 

ліки з Польщі

Одними з найпопулярніших і (судячи з відгуків споживачів) найдієвішими в Польщі є ліки для схуднення  Be Slim. Це дієтична добавка до раціону, яка містить вітаміни та корисні мікроелементи, які покращують травлення та метаболізм, зменшують апетит і в результаті допомагають схуднути. Існує три види дієтичних добавок  Be Slim, які можна замовити в Польщі:

 • BE SLIM FAST
 • 2BE SLIM
 • BE SLIM AQUAMINUM

Дієтична добавка 2Be Slim на замовлення з Польщі

Фази втрати ваги пристосовані до циклу природної діяльності організму. Відтак 2Be Slim діє на ваш організм по-різному, в залежності від частини доби. Дієтична добавка містить таблетки двох видів: одну слід приймати вдень, іншу - наніч. 

Вдень 2Be Slim знижує всмоктування жирів та підтримує процеси травлення. Ближче до вечора та вночі препарат знижує апетит і прискорює обмін речовин, а також допомагає підтримувати належний рівень глюкози в крові.

Дієтична добавка 2Be Slim

2Be Slim у своєму складі містить декілька компонентів, які допомагають активно боротися із зайвою вагою:

Основним компонентом препарату є спіральна водорість - спіруліна (spirulina). Вона зменшує почуття голоду, зменшує жирові відкладення в області живота і попереку, сприяє нормалізації ліпідного обміну, покращує стан шкіри, усуває вугровий висип; знижує рівень холестерину в крові, виводить токсини і шлаки, оздоровлює мікрофлору кишечника.

Екстракт зеленого чаю допомагає досягти правильної ваги тіла завдяки зменшенню кількості жирової тканини. Він підтримує належний рівень глюкози і холестерину в крові, додає енергії організму і має антиоксидантні властивості.

ліки з Польщі

Екстракт імбиру допомагає зберегти правильну вагу і не набрати зайвого. Він підтримує здоров'я травної системи та допомагає підтримувати належний рівень глюкози в крові.

Екстракт гуарани підтримує процеси травлення та ліпідний обмін. Він знижує почуття голоду і втоми, а також допомагає підтримувати фізичну і психічну життєздатність, що так важливо під час дієти та занять спортом.

Вітамін B6 відповідає за метаболізм білків і глікогену. Він регулює процеси обміну речовин і може сприяти зменшенню втоми. Сприяє регуляції гормональної активності.

L-карнітин відіграє ключову роль у енергетичних процесах.

Екстракт з фігових колючок допомагає схудненню і контролю ваги, знижує апетит. 

Екстракт гіркого апельсину полегшує контроль ваги. Підтримує метаболізм ліпідів і вуглеводів.

Екстракт артишоку підтримує травну систему і печінку, а також рівень нормального холестерину в крові. Сприяє контролю ваги.

Екстракт кориці знижує розумову і фізичну втому. Він підтримує здоров'я травної системи, стимулює процеси травлення.

Екстракт кропиви допомагає підтримувати правильну вагу і сприяє відновленню тіла.

Хром відповідає за належний метаболізм макроелементів і підтримку належного рівня глюкози в крові, зменшує апетит і "тягу" до солодкого.

Дієтична добавка Be Slim FAST на замовлення з Польщі

Be Slim FAST - це комплексна харчова добавка у вигляді таблеток, що містить унікальну комбінацію рослинних екстрактів з зеленої кави, зеленого чаю, кропиви, кайенского перцю та кави, а також комбінацію екстрактів грейпфрута, гіркого апельсина і гуарани.

Дієтична добавка Be Slim FAST

Екстракт гіркого апельсина підтримує стан органів травлення, підтримує метаболізм ліпідів і вуглеводів і полегшує контроль правильної ваги.

Екстракт грейпфрута підтримує мікрофлору кишечника, а також мікробіологічний баланс організму.

Екстракт гуарани, що містить кофеїн, підтримує регулювання ваги і обмін жирів.

Екстракт зеленої кави - екстракт природного походження, отриманий з кавових зерен, які не піддавалися процесу смаження; містить 50% хлорогенової кислоти.

Екстракт зеленого чаю володіє антиоксидантними властивостями, надає енергетичний ефект. Він підтримує нормальний рівень глюкози в крові і холестерину. Він сприяє досягненню нормальної маси тіла і підтримує виведення рідини через нирки. Екстракт зеленого чаю підтримує бета-окислення жирних кислот, що призводить до зменшення кількості жирової тканини.

ліки з Польщі

Екстракт кайенского перцю, що містить капсаїцин, підвищує окислення вуглеводів і підтримує вагу в нормі навіть після схуднення. 

Екстракт кропиви підтримує виведення води через нирки; підтримує функціонування сечовидільної системи і сечового міхура.

Дієтична добавка Be Slim AQUAMINUM на замовлення з Польщі

Явище надмірного накопичення води в організмі може з'явитися внаслідок різних фізіологічних або гормональних змін, що відбуваються в організмі, а також в результаті неправильного харчування або недостатньої фізичної активності.

Дієтична добавка Be Slim AQUAMINUM містить екстракти трави кропиви, зеленого чаю, плодів винограду, кульбаби та фігової шипшини, які допомагають виводити надлишок води з організму. Крім того, інгредієнти препарату знижують і підтримують нормальну масу тіла.

Дієтична добавка Be Slim AQUAMINUM

Екстракт винограду допомагає організму боротися з целюлітом, підтримує жировий обмін, належний рівень глюкози і допомагає контролювати апетит.

Екстракт з трави кропиви підвищує виділення води через нирки і підтримує життєву силу організму і дозволяє відчути більше енергії.

Екстракт листя зеленого чаю допомагає в антиоксидантному захисту ДНК, білків і ліпідів, підвищує виведення води через нирки, сприяє досягненню і підтримці нормальної маси тіла за рахунок підвищення жирової кислоти бета-окислення, що призводить до зниження жиру. Він підтримує ліпідний обмін і контроль апетиту.

Екстракт з плодів лози він підтримує антиоксидантний захист ДНК, білків і ліпідів. Він підтримує зниження ваги і контроль ваги, полегшує зниження целюліту.

ліки з Польщі

Екстракт з кореня кульбаби збільшує виведення води через нирки і сприяє антиоксидантному захисту організму.

Екстракт з фігових плодів підтримує жировий обмін і контроль ваги. Це полегшує підтримку належного рівня глюкози в крові і контролює апетит. 

Як замовити ліки для схуднення з Польщі?

Замовити будь-які препарати для схуднення з Польщі дуже просто. Ви можете зробити це у найзручніший для вас спосіб навіть не виходячи з дому!

Достатньо лише зателефонувати нам за телефоном 063 946 07 49 або ж написати на нашу електронну адресу med.cos.pol@gmail.com

Слідкуйте також за новинами на нашій сторінці у Facebook та в Instagram

Доставка здійснюється по всій Україні.

замовити ліки для підвищення потенції з Польщі

За деталями звертайтесь за телефоном 063 946 07 49 або ж пишіть на нашу електронну адресу med.cos.pol@gmail.com

Читайте також:

Імпортні ліки з Польщі

Ліки від алергії з Польщі

Засоби по догляду за волоссям з Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах