Ліки для схуднення з Польщі

30 Січня 2018
Ліки для схуднення з Польщі

Кожна людина мріє про красиве струнке тіло та ідеальну фігуру. Однак часто досягнути цього не так вже й легко: сучасний "сидячий" спосіб життя з низькою рухливістю та висококалорійна їжа накладають все більший відбиток на нашому тілі. Надмірна вага може появлятися також через гормональні порушення, стреси, погану екологію, нездоровий спосіб життя, порушення обміну речовин тощо. Зайва вага несе для людини, окрім незадоволеності власним тілом, багато інших проблем і ризиків, пов’язаних зі здоров’ям цілого організму.

ліки для схуднення з Польщі

Як визначити зайву вагу тіла?

Зовсім недостатньо підійти до дзеркала, аби визначити зайву вагу. Не варто також співставляти своє тіло із канонами ідеальної фігури, які в різні часи змінюються, адже в кожної людини, відповідно до її зросту, тілобудови та віку, є свої ідеальні мірки.

Варто запам’ятати, що ідеальна вага – це ще не обов’язково плоский живіт, прес і підкачані м’язи. Ідеальна вага – це вага тіла, що забезпечує нормальне повноцінне функціонування організму і визначає оптимальне співвідношення фізичних параметрів особи.

ліки з Польщі

Найкращим орієнтиром для вас повинне слугувати ваше самопочуття. Організм зазвичай сам "підказує", коли з ним щось не в порядку. Здорова та задоволена собою людина завжди буде привабливою – не залежно від кількості сантиметрів на талії.

ліки для схуднення з Польщі

Визначити чи є ваша вага в межах норми можна за допомогою спеціальних формул. Однією з найпоширеніших є  формула Кетле, яка допомагає обчислити індекс маси тіла (ІМТ) за співвідношенням маси тіла і росту:

 ІМТ = (маса тіла в кг) : (ріст м²)

Отримане число співставляємо з наступними даними:

 • Від 18,5 до 25 – нормальний діапазон ваги.
 • Від 25 до 30 – надлишкова маса тіла. Ризик для здоров'я помірно підвищений.
 • Від 30 до 35 – I ступінь ожиріння. Ризик для здоров'я значно підвищений.
 • Від 35 до 40 – II ступінь ожиріння. Ризик для здоров'я сильно підвищений.
 • Більше 40 – III ступінь ожиріння. Ризик для здоров'я різко підвищений.

ліки для схуднення з Польщі

Наприклад: жінка з вагою 62 кг та зростом 1,72 м. Зводимо зріст в квадрат (1,72 х 1,72 = 2,96) та ділимо вагу на отримане значення (62 : 2,96 = 20,9). Отже, ІМТ жінки – 20,9. Тепер перевіряєм його в таблиці і бачимо, що вага знаходиться в межах норми.

Як показують дослідження, теоретично оптимальним показником індексу маси тіла для населення є 21. Людина вважається гладкою, якщо її індекс маси тіла (ІМТ) перевищує 25. Ожиріння настає тоді, коли ІМТ перевищує 30.

ліки для схуднення з Польщі

Ожиріння – хвороба XXI ст.

Ожиріння – це хронічне захворювання, яке потребує лікування, і часто – медикаментозного. Для ожиріння характерне нагромадження зайвої жирової тканини в організмі людини, що призводить до збільшення маси тіла.

Ожиріння загрожує розвитком таких серйозних хворіб як діабет, хвороби серця, серцево-судинна недостатність, інсульт, артеріальна гіпертензія, остеоартроз, панкреатит, жовчнокам'яна хвороба, безпліддя, гормональні порушення, рак.

ліки з Польщі

Виділяють 4 ступені ожиріння людини:

 1. I ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 20-29% (ІМТ 30-35);
 2. II ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 39-49% (ІМТ 35-40);
 3. III ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 59-99% (ІМТ більше 40);
 4. IV ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 100%.

ліки для схуднення з Польщі

Спосіб життя людей у XXI столітті кардинально змінився. Нові види транспорту, телебачення та смартфони, сидяча робота спонукають людей рухатися все менше, споживаючи в той же час набагато більше калорій. Сьогодні у світі понад 30%, або ж 2 млрд 100 млн людей страждають на ожиріння. Близько 1,6 мільярда людей вважаються гладкими. І їх кількість дедалі зростає. В Україні гладкими є 44,8% дорослого населення, тобто майже кожен другий українець віком від 15 років має зайву вагу.

Як боротися із зайвою вагою?

Безсумнівно, найкращий спосіб подолати зайву вагу – це змінити свій раціон харчування та почати займатися спортом. З раціону необхідно виключити солодку та жарену їжу, фаст-фуд, газовані води, висококалорійні страви тощо. Варто почати хоча б двічі на тиждень займатись спортом – записатися на фітнес, у басейн, робити зарядку чи виходити на ранкову пробіжку.

Для того, аби схуднути людині з ожирінням, їй потрібно споживати меншу кількість калорій, ніж вона витрачає. Дуже важливо комплексно використовувати усі методи – дієту, спорт, правильний психологічний настрій і, за необхідності, медикаменти.

ліки для схуднення з Польщі

Якщо зайва вага спричинена хворобами організму, наприклад, дисбалансом гормонів, то спочатку необхідно усунути саме цю проблему. Іноді у боротьбі з зайвою вагою та ожирінням допомогти людині може лише хірургічне втручання. В таких випадках проводять шунтування шлунка (гастрошунтування) та ліпосакцію.

ліки з Польщі

Як швидко схуднути за допомогою ліків?

Дієти та заняття спортом, звісно ж, вимагають від людини сили волі, затрати часу, сил, енергії і часто стають непосильним тягарем. Однак, сучасна фармакологія пропонує цілий ряд препаратів, які допомагають пришвидшити процес схуднення. Такі препарати прискорюють обмін речовин в організмі, сприяють швидкому розщепленню жирів та вуглеводів та очищують організм від шлаків. Деякі препарати також знижують апетит, що дозволяє людині споживати менше калорій протягом дня і таким чином худнути.

Слід пам’ятати, що такі препарати можуть стати для людини хорошими помічниками у боротьбі з зайвою вагою, однак не слід розглядати їх як основний інструмент для схуднення. Коригування свого раціону та бодай мінімальні заняття спортом не варто ігнорувати навіть приймаючи таблетки для схуднення.

ліки для схуднення з Польщі

Для правильного підбору препарату для схуднення краще здійснити візит до лікаря-ендокринолога або дієтолога, оскільки будь-яке призначення ліків вимагає індивідуального підходу. Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Ліки для схуднення з Польщі

Купувати ліки для схуднення з Польщі дуже вигідно. Таким чином ви "виграєте" одразу у двох напрямках:

 1. купуєте якісний товар, що відповідає усім вимогам ЄС
 2. не переплачуєте зайві кошти за якісний продукт

ліки з Польщі

Вибір ліків для схуднення на польському фармакологічному ринку досить широкий – кожен зможе знайти для себе саме те, що потрібно. Наводимо приклад деяких препаратів для схуднення, які можна знайти у польських аптеках. Ви можете замовити ЦІ ТА БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ПРЕПАРАТИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ З ПОЛЬЩІ:

Be Slim Fast

Be Slim Fast

Таблетки, 60 шт.

Засіб для схуднення та контролю ваги. Містить унікальну комбінацію рослинних екстрактів із зеленої кави, апельсину, зеленого чаю, кропиви, каєнового перцю та кави, а також Citroxin - комбінацію екстрактів з грейпфруту, апельсину та гуарани. Підтримує метаболізм ліпідів та вуглеводів, сприяє спалюванню калорій.

HydroDren

HydroDren

Таблетки, 60 шт.

Дієтична добавка, створена на основі активних інгредієнтів, які підтримують виведення води з організму. Містить витяжки з рослинних інгредієнтів, які допомагають детоксифікувати організм та вивести зайву воду з організму.

Młody Jęczmień Premium – Молодий ячмінь

Młody Jęczmień Premium

Капсули, 30 шт.

Екстракт молодого зеленого ячменю (Hordeum vulgare L.) отримують з молодих пагонів. В молодому зеленому ячмені є численні вітаміни (С, А, Е, з групи В), мінерали (калій, магній, цинк) та такі поживні речовини, такі як білок, вуглеводи, клітковина. Препарат сприяє підтриманню нормального метаболізму макроелементів та здорового рівня глюкози в крові. Призначений як дієтична добавка для дорослих, що контролюють масу тіла, в тому числі через фізичну активність, схуднення.

Zielona Kawa Premium – Зелена кава

Zielona Kawa Premium

Капсули, 30 шт.

Zielona Kawa Premium – це харчова добавка у формі капсул, що містить композицію рослинних інгредієнтів - екстракт зеленого насіння кави та екстракт насіння гуарани. Призначена як дієтична добавка для дорослих, що контролюють масу тіла, в тому числі через фізичну активність, схуднення.

Zielona Herbata Ekstrakt – Екстракт зеленого чаю

Zielona Herbata

Капсули, 60 шт.

Екстракт зеленого чаю - це харчова добавка, що містить висококонцентрований екстракт листя зеленого чаю у формі капсул. Призначений як дієтична добавка для дорослих, що контролюють масу тіла, в тому числі через фізичну активність, схуднення.

ліки з Польщі

Błonnik

Błonnik

Таблетки, 100 шт.

Волокно (Błonnik) - неперетравлюючий організмом сахарид рослинного походження, який підтримує нормальну перистальтику товстої кишки і піклується про регулярний цикл випорожнення кишечника. Завдяки своєму впливу на травну систему препарат допомагає підтримувати належну масу тіла і правильний рівень холестерину та тригліцеридів в крові.

L-Karnityna 500 Forte Plus

L-Karnityna 500 Forte Plus

Капсули, 60 шт.

L-карнітин бере участь у транспортуванні жирних компонентів - жирних кислот до енергетичних центрів, таких як мітохондрії. Хром, що міститься в препараті, допомагає підтримувати правильний метаболізм макроелементів і оптимальний рівень глюкози в крові. Препарат призначений для дорослих, фізично активних і здорових людей, що прагнуть зменшити масу тіла, схуднути.

Aqua-Femin

Aqua-Femin

Капсули, 30 + 30 шт.

Aqua-Femin – це двофазний препарат для жінок, який складається з 2 типів капсул, що застосовуються на першій та другій стадіях менструального циклу.

Капсула I фази I (1-14 день МЦ) біло-зелена: містить активний інгредієнт HORMON BALANCE (Chlorella vulgaris та вітамін B6). Позитивно впливає на функцію печінки та загальну детоксикацію організму, сприяє регуляції гормональної активності.

Капсула II фази (15-30 день МЦ) біло-синя: містить екстракт зеленої кави, витяжки з трави та кропиви. Сприяє зниженню ваги, регулюючи рівень глюкози, допомагає вивести зайву воду з організму.

Therm Line Fast

Therm Line Fast

Таблетки, вкриті оболонкою, 60 шт.

Дієтична добавка у вигляді таблеток з оболонкою, що містить композицію рослинних інгредієнтів, серед яких зелений чай і каєновий перець. Підтримує спалювання жиру, полегшує боротьбу з целюлітом. Зелений чай також збільшує обмін речовин, прискорюючи їх перетворення в організмі та сприяє виведенню зайвої води. Продукт також містить екстракт зеленої кави та SINETROL® - запатентований екстракт цитрусових та гуарани. Для дорослих, які хочуть зменшити вагу та схуднути.

Cidrex Plus

Cidrex Plus

Капсули, 80 шт.

Препарат містить яблучний оцет, екстракт зеленого чаю та вітамін В6, що сприяє нормальному обміну речовин, зменшенню втоми та слабкості. Містить також органічні солі йоду, полісахариди, олію пшениці, що підтримують зниження маси. Рекомендований у поєднанні з правильною та збалансованою дієтою для підтримки ваги.

ліки з Польщі

Naturell Chrom Organiczny + B3

Naturell Chrom Organiczny + B3

Таблетки для розсмоктування, 60 шт.

Хром є мікроелементом, низький рівень якого в організмі призводить до порушень при обміні вуглеводів і ліпідів. Симптомами низького рівня хрому в організмі можуть бути: гіперглікемія, підвищення холестерину і тригліцеридів тощо. Хром, що міститься в препараті, сприяє підтриманню належного метаболізму макроелементів і допомагає підтримувати оптимальний рівень глюкози в крові.

Linea 40+

Linea 40+

Таблетки, 60 шт.

Складники препарату Linea 40+ допомогають в збереженні здорової маси тіла, сприяють спалюванню жирів, впливають на вміст оптимального рівня цукру в крові, прискорюють обмін речовин. Дієтична добавка рекомендується людям віком від 40 років.

Zielony Jęczmień – Зелений ячмінь

Zielony Jęczmień

Порошок, 100 g

Препарат містить змелені молоді паростки ячменю. Він стимулює життєву силу та енергію, підтримує правильне функціонування імунної системи, допомагає підтримувати кислотно-лужний баланс. Зелений ячмінь - це щоденна порція енергії та життєздатності для тіла у будь-якому віці.

Calominal

Calominal

Таблетки, 60 шт.

Хітозан, що міститься в продукті, має здатність зв'язувати велику кількість ліпідів. Він не перетравлюється і виділяється з організму разом з відповідними жирами. Завдяки своїм властивостям медичний препарат Calominal зменшує кількість жиру, що поглинається з їжею, а, отже, кількість калорій, що потрапляє в організм. Крім того, продукт також обмежує кількість холестерину, що поглинається з їжі. Завдяки своїй дії Calominal підтримує зниження ваги та здійснює контроль над нею. Для досягнення оптимальних результатів використання продукту повинно поєднуватися з фізичною активністю та здоровим харчуванням.

Morwa Biała Complex

Morwa Biała Complex

Таблетки, 200 шт.

Інгредієнти, що містяться в препараті, позитивно впливають на обмін вуглеводів, оптимальний рівень цукру в крові, нормальну масу тіла. Хром допомагає підтримувати нормальний рівень цукру в крові і сприяє підтримання належного метаболізму макроелементів.

ліки з Польщі

Rekarnival

Rekarnival

Капсули, 30 шт

Доповнює дієту L-карнітином, природною речовиною, спорідненою з вітамінами групи В, яка сприяє метаболічним процесам в організмі.

Як замовити ліки для схуднення з Польщі?

Замовити з Польщі ЦІ ТА БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ЛІКИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ дуже просто: достатньо зателефонувати нам за номером 063 946 07 49 або ж написати на нашу електронну адресу med.cos.pol@gmail.com

ліки для схуднення з Польщі

Слідкуйте також за новинами на наших сторінках у Facebook та в Instagram

Читайте також:

Імпортні ліки з Польщі

Ліки з Польщі проти болю в суглобах та для зміцнення кісток

Засоби по догляду за волоссям з Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах