Ліки для схуднення з Польщі

30 Січня 2018
Ліки для схуднення з Польщі

Кожна людина мріє про красиве струнке тіло та ідеальну фігуру. Однак часто досягнути цього не так вже й легко: сучасний "сидячий" спосіб життя з низькою рухливістю та висококалорійна їжа накладають все більший відбиток на нашому тілі. Надмірна вага може появлятися також через гормональні порушення, стреси, погану екологію, нездоровий спосіб життя, порушення обміну речовин тощо. Зайва вага несе для людини, окрім незадоволеності власним тілом, багато інших проблем і ризиків, пов’язаних зі здоров’ям цілого організму.

ліки для схуднення з Польщі

Як визначити зайву вагу тіла?

Зовсім недостатньо підійти до дзеркала, аби визначити зайву вагу. Не варто також співставляти своє тіло із канонами ідеальної фігури, які в різні часи змінюються, адже в кожної людини, відповідно до її зросту, тілобудови та віку, є свої ідеальні мірки.

Варто запам’ятати, що ідеальна вага – це ще не обов’язково плоский живіт, прес і підкачані м’язи. Ідеальна вага – це вага тіла, що забезпечує нормальне повноцінне функціонування організму і визначає оптимальне співвідношення фізичних параметрів особи.

Найкращим орієнтиром для вас повинне слугувати ваше самопочуття. Організм зазвичай сам "підказує", коли з ним щось не в порядку. Здорова та задоволена собою людина завжди буде привабливою – не залежно від кількості сантиметрів на талії.

ліки для схуднення з Польщі

Визначити чи є ваша вага в межах норми можна за допомогою спеціальних формул. Однією з найпоширеніших є  формула Кетле, яка допомагає обчислити індекс маси тіла (ІМТ) за співвідношенням маси тіла і росту:

 ІМТ = (маса тіла в кг) : (ріст м²)

Отримане число співставляємо з наступними даними:

  • Від 18,5 до 25 – нормальний діапазон ваги.
  • Від 25 до 30 – надлишкова маса тіла. Ризик для здоров'я помірно підвищений.
  • Від 30 до 35 – I ступінь ожиріння. Ризик для здоров'я значно підвищений.
  • Від 35 до 40 – II ступінь ожиріння. Ризик для здоров'я сильно підвищений.
  • Більше 40 – III ступінь ожиріння. Ризик для здоров'я різко підвищений.

ліки для схуднення з Польщі

Наприклад: жінка з вагою 62 кг та зростом 1,72 м. Зводимо зріст в квадрат (1,72 х 1,72 = 2,96) та ділимо вагу на отримане значення (62 : 2,96 = 20,9). Отже, ІМТ жінки – 20,9. Тепер перевіряєм його в таблиці і бачимо, що вага знаходиться в межах норми.

Як показують дослідження, теоретично оптимальним показником індексу маси тіла для населення є 21. Людина вважається гладкою, якщо її індекс маси тіла (ІМТ) перевищує 25. Ожиріння настає тоді, коли ІМТ перевищує 30.

ліки для схуднення з Польщі

Ожиріння – хвороба XXI ст.

Ожиріння – це хронічне захворювання, яке потребує лікування, і часто – медикаментозного. Для ожиріння характерне нагромадження зайвої жирової тканини в організмі людини, що призводить до збільшення маси тіла.

Ожиріння загрожує розвитком таких серйозних хворіб як діабет, хвороби серця, серцево-судинна недостатність, інсульт, артеріальна гіпертензія, остеоартроз, панкреатит, жовчнокам'яна хвороба, безпліддя, гормональні порушення, рак.

Виділяють 4 ступені ожиріння людини:

  1. I ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 20-29% (ІМТ 30-35);
  2. II ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 39-49% (ІМТ 35-40);
  3. III ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 59-99% (ІМТ більше 40);
  4. IV ступінь ожиріння - вага перевищує допустиму норму на 100%.

ліки для схуднення з Польщі

Спосіб життя людей у XXI столітті кардинально змінився. Нові види транспорту, телебачення та смартфони, сидяча робота спонукають людей рухатися все менше, споживаючи в той же час набагато більше калорій. Сьогодні у світі понад 30%, або ж 2 млрд 100 млн людей страждають на ожиріння. Близько 1,6 мільярда людей вважаються гладкими. І їх кількість дедалі зростає. В Україні гладкими є 44,8% дорослого населення, тобто майже кожен другий українець віком від 15 років має зайву вагу.

Як боротися із зайвою вагою?

Безсумнівно, найкращий спосіб подолати зайву вагу – це змінити свій раціон харчування та почати займатися спортом. З раціону необхідно виключити солодку та жарену їжу, фаст-фуд, газовані води, висококалорійні страви тощо. Варто почати хоча б двічі на тиждень займатись спортом – записатися на фітнес, у басейн, робити зарядку чи виходити на ранкову пробіжку.

Для того, аби схуднути людині з ожирінням, їй потрібно споживати меншу кількість калорій, ніж вона витрачає. Дуже важливо комплексно використовувати усі методи – дієту, спорт, правильний психологічний настрій і, за необхідності, медикаменти.

ліки для схуднення з Польщі

Якщо зайва вага спричинена хворобами організму, наприклад, дисбалансом гормонів, то спочатку необхідно усунути саме цю проблему. Іноді у боротьбі з зайвою вагою та ожирінням допомогти людині може лише хірургічне втручання. В таких випадках проводять шунтування шлунка (гастрошунтування) та ліпосакцію.

Як швидко схуднути за допомогою ліків?

Дієти та заняття спортом, звісно ж, вимагають від людини сили волі, затрати часу, сил, енергії і часто стають непосильним тягарем. Однак, сучасна фармакологія пропонує цілий ряд препаратів, які допомагають пришвидшити процес схуднення. Такі препарати прискорюють обмін речовин в організмі, сприяють швидкому розщепленню жирів та вуглеводів та очищують організм від шлаків. Деякі препарати також знижують апетит, що дозволяє людині споживати менше калорій протягом дня і таким чином худнути.

Слід пам’ятати, що такі препарати можуть стати для людини хорошими помічниками у боротьбі з зайвою вагою, однак не слід розглядати їх як основний інструмент для схуднення. Коригування свого раціону та бодай мінімальні заняття спортом не варто ігнорувати навіть приймаючи таблетки для схуднення.

ліки для схуднення з Польщі

Для правильного підбору препарату для схуднення краще здійснити візит до лікаря-ендокринолога або дієтолога, оскільки будь-яке призначення ліків вимагає індивідуального підходу. Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах