Топ-10 польських медичних закладів, визнаних найкращими в країні

02 Листопада 2018
Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Польська медицина не стоїть на місці і з кожним роком робить великі кроки до звання передової у світі. Безліч спеціалістів, зокрема і українців, виїжджають працювати саме у польські медичні заклади, адже, окрім гідної та конкурентної зарплатні, тут також є все, що необхідно сучасному лікареві - від сучасного медичного обладнання до, здавалося б, такої простої, але важливої деталі як чистота і порядок. 

Переваги польських медичних закладів

На жаль, від хвороб не застрахований ніхто із нас і коли в дім стукає біда (не важливо, яких масштабів), перед нами постає важливий вибір, від якого часто в прямому сенсі залежить наше життя: де лікуватися? Багато людей обирають лікування за кордоном, часто навіть якщо це обійдеться значно дорожче. Адже ціннішого за здоров’я немає нічого. 

І Польща, найближчий сусід України, є одним із хороших місць для лікування. Медичні заклади тут обладнані сучасними приладами для обстеження і лікування та лабораторіями, зробленими за останніми досягненнями науки. Крім того, тут працюють провідні спеціалісти з усього світу, а у самих палатах -сучасний ремонт, без радянських пофарбованих стін і металевих ліжок на пружинах. 

Майже в кожній палаті є телевізор, Wi-Fi, окремий душ та туалет, кондиціонер, нове зручне ліжко і шафки для зберігання особистих речей. 

Через таку зручність, Польщу часто обирають і майбутні мами - адже в польських пологових будинках є все, що потрібно новоспеченій матусі та її малюку. До речі, темі пологів в Польщі присвячено декілька наших статей: 

Підготовка до пологів у Польщі

Пологи в Польщі. Важливі нюанси, які потрібно знати

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Цього року в Польщі провели дослідження та уклали рейтинг топ-10 найкращих медичних закладів країни. Лікарні оцінювали за наступними критеріями:

  • Стан лікарняної інфраструктури
  • Якість обслуговування
  • Комфорт перебування пацієнта
  • Фінансові витрати пацієнта на перебування в лікарні 

Отже, як виглядає рейтинг передових лікарень Польщі?

10. Плешівський Медичний Центр | Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Плешівський Медичний Центр включає в себе відділення інтенсивної терапії, онкології, кардіології, педіатрії, має власну лабораторію та реабілітаційний центр. Лікарня зарекомендувала себе як місце з надсучасним обладнанням та відмінними спеціалістами та отримала безліч відзнак, нагород та сертифікатів.

• Адреса: ul. Poznańska 125A, Pleszew (Великопольське воєводство)

9. Приватний центр охорони здоров'я для дітей та дорослих - Лікарня ім. І. Мосцицького в Хожуві | Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Dzieci i Dorosłych Szpital im. I. Mościckiego w Chorzowie

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Приватна лікарня, названа на честь президента Польщі (1926-1939) та ректора Львівської політехніки Ігнація Мосцицького - це сучасний медичний заклад, де функціонують одні з найкращих в країні відділень алергології, ортопедії та педіатрії, а також діє власна лабораторія сну.

Крім того, пацієнти лікарні мають змогу користуватися онлайн-сервісом лікарні, що дуже зручно в нашу епоху Інтернету.

• Адреса: ul. Powstańców 27, Chorzów (Сілезьке воєводство)

8. Лікарня "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я" S.A. в Любліні | Szpital "MIEDZIOWEGO CENTRUM ZDROWIA" S.A. w Lubinie

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

"МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я" - це лікарня з цілою діагностичною базою: тут є кафедра лабораторної діагностики та кафедра діагностичної візуалізації. На базі лікарні діє діабетологічне відділення, кардіо-центр, одне з найкращих відділень окулістики та відділення онкології.

• Адреса: ul. M. Skłodowskiej-Curie 54, Lubin (Нижньосілезьке воєводство)

7. Незалежна державна воєводська лікарня ім. Папи Яна Павла II в Замості | Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Лікарня  ім. Папи Яна Павла II в Замості - одна з провідних не лише в Люблінському воєводстві, а у цілій Польщі. Зокрема, тут працюють провідні мамологи країни, а також діють відділи онкології, нейрохірургії, гастроентерології, нефрології та діалізу та неонатології.

Усі відділення тут забезпечені сучасним обладнанням, а в самій лікарні працюють одні з найкращих спеціалістів. 

• Адреса: ul. Aleje Jana Pawła II 10, Zamość (Люблінське воєводство)

6. Західна незалежна державна спеціалізована лікарня ім. св. Яна Павла II в Гродзиську-Мазовецькому | Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Відділення педіатрії

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Відділення педіатрії

Цей відносно молодий польський шпиталь, який носить почесне ім’я св. Яна Павла II, було збудовано тільки на початку 2000 років. Відповідно, лікарня ця модерна, із новим обладнанням та ремонтом. На базі лікарні, окрім іншого, проводяться науково-дослідницькі роботи в галузі медицини, а також є власна римо-католицька капличка.

Особливої уваги вартий відділ педіатрії. Провідні педіатри та найкомфортніші умови для дітей та їх батьків роблять заклад одним з найпопулярніших в Польщі.

• Адреса: ul. Daleka 11, Grodzisk Mazowiecki (Мазовецьке воєводство)

Читайте також: Польська фармацевтика: суворий контроль за якістю ліків та найнижчі ціни в Європі

5. Незалежний державний центр охорони здоров'я у Свідниці | Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Свідницький центр охорони здоров’я постав на базі збудованої в 1940 році лікарні „Latawiec” (“Повітряний змій”). Сьогодні це сучасна клініка з багатьма відділеннями, євроремонтом та найновішим обладнанням. 

Крім того, лікарня йде в ногу з ерою цифрових технологій і пропонує своїм пацієнтам онлайн-послуги, куди входить розшифрування аналізів, консультація лікаря тощо. Пацієнт може створити власний електронний кабінет, зареєструватися на прийом до лікаря чи здачу аналізів, дізнатися актуальні новини лікарні.

• Адреса: ul. Leśna 27-29, Świdnica (Нижньосілезьке воєводство)

4. Воєводська спеціалізована лікарня в Білій Підляській | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Будівництво лікарні в Білій Підляській було розпочато ще у 1927 році. Попри такий солідний вік, сьогодні це сучасна лікарня з новим дорогим обладнанням та євроремонтом у всіх відділеннях та палатах.

Окрім традиційних відділів, таких як онкологічний, геріатричний чи хірургічний, в лікарні функціонує також центр фізіотерапії і центр лікування залежностей (алкоголізм, наркоманія тощо).

• Адреса: ul. Terebelska 57-65, Biała Podlaska (Люблінське воєводство)

3. Воєводська спеціалізована лікарня ім. Януша Корчака в Слупську | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Історія цього шпиталю бере свій початок ще з 1945 року. Сьогодні це надсучасна польська лікарня з відділами онкології, нейрохірургії, дитячої хірургії, акушерства та гінекології і навіть власним центром реабілітації з кімнатами, обладнаними тренажерами.

Лікарня здобула безліч нагород та сертифікатів, зокрема “Безпечна лікарня”, “Улюблена лікарня пацієнтів”, “Лікарня без болю”, “Доглянутий пацієнт” та ін.

• Адреса: ul. Hubalczyków 1, Słupsk (Поморське воєводство)

2. Спеціалізована лікарня PRO-FAMILIA в Ряшеві | Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Пологове відділення

Надсучасна лікарня PRO-FAMILIA в Ряшеві зарекомендувала себе як місце роботи безлічі спеціалістів, які дійсно знають свою справу. Особливо тут популярне відділення акушерства та гінекології - палати обладнані всі необхідним для комфорту майбутньої матері та новонародженого малюка.

Такі відділення як неонатологія і інтенсивний медичний догляд, а також акушерсько-гінекологічне відділення мають ІІІ кваліфікаційний рівень відповідності, який надає найвищий рівень компетенції в догляді за найважчими пацієнтами.

В лікарні є сучасне відділення стоматології, а також науково-дослідний центр неінвазивних методів діагностики.

• Адреса: ul. Witolda 6b, Rzeszów (Підкарпатське воєводство)

1. Онкологічний центр ім. проф. Францишека Лукашчика у Бидгощі | Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Топ-10 найкращих польських медичних закладів

Онкологічний центр ім. проф. Францишека Лукашчика у Бидгощі - одна з найсучасніших лікарень Польщі. Протягом багатьох років тут не тільки лікують, а й висувають власні нові напрями в медицині та лікуванні онкологічних захворювань. Це перша в Польщі клініка, яка представила діагностику зображень PET / CT. 

На тлі інших лікарень Центр також відрізняється новою моделлю харчування пацієнтів. Тут пацієнти їдять їжу в ресторані, що функціонує на базі лікарні, з можливістю самостійного вибору страв у потрібній їм кількості.

У лікарні, окрім інноваційних приладів обстеження та діагностики, є також величезний, сучасний комплекс для лікування та реабілітації хворих, зокрема парк активної реабілітації та спорту з широким спектром реабілітаційних послуг, басейн, сауни, тренажерний зал і соляна печера.

• Адреса: ul. Izabeli Romanowskiej 2, Bydgoszcz (Куявсько-Поморське воєводство)

Читайте також:

Польська фармацевтика: суворий контроль за якістю ліків та найнижчі ціни в Європі

Імпортні ліки з Польщі

Пологи в Польщі. Важливі нюанси, які потрібно знати

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах