Ліки від алергії з Польщі

03 Квітня 2018
ліки від алергії з Польщі

Алергія стала серйозною проблемою ХХІ ст. Сьогодні алергічні реакції на ті чи інші збудники (пилок рослин, шерсть тварин, медикаменти чи певну їжу) має чи не кожна друга людина. Згідно з даними ВООЗ, сьогодні на алергію страждають близько 40% населення Землі, а до 2025 року ця цифра сягне 50%! Недарма алергію вже охрестили пандемією ХХІ ст

ВООЗ відносить алергію до однієї з шести найчастіших паталогій серед людства. І найчастіше алергія, яка є хронічним захворюванням, зустрічається сьогодні саме в дитячому віці. Випадки невідкладної медичної допомоги дітям, у яких проявилася алергічна реакція на продукти харчування, зросли за останні роки в світі на 350%, а випадки дитячої алергії на медикаменти збільшилися в 150%.

ліки від алергії з Польщі

Більше половини звернень до алергологів пов'язані із запаленням слизової оболонки носа; 23% - на астму; 17% - алергія на медикаменти. Що стосується алергії на продукти харчування, то, згідно з оцінками, від неї страждає майже 5% дітей і трохи менше 2% дорослих.

ліки від алергії з Польщі

Найпоширенішими ознаки алергічних реакцій є кашель, сльозотеча, нежить та шкірні висипання. Від цих симптомів, як свідчить світова статистика, з року в рік страждає дедалі більше людей. При цьому, кожна третя людина хвора на алергічний риніт і майже кожен десятий - на бронхіальну астму.

Вітчизняні медики зауважують, що на той чи інший алергічний прояв скаржиться кожен 4-й пацієнт в Україні

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я навіть заснований Всесвітній день боротьби проти алергії та бронхіальної астми, який щорічно відзначається 30 травня спільно з Всесвітнім днем хворого на алергію.

ліки від алергії з Польщі

Що таке алергія?

Відповідно до медичного визначення, алергія (грец. αλλος - інший і εργον - дія) - це змінена чутливість організму людини до чужорідних речовин (здебільшого білкової природи) - алергенів. Алергени можуть потрапляти в організм через шкіру і слизові оболонки або надходити в кров з вогнищ запалення. 

Простіше кажучи, алергія - це гостра нетипова реакція нашої імунної системи на різноманітні речовини. Такими речовинами (алергенами) можуть бути пилок рослин (амброзія, кульбаба, береза​​, тополиний пух та ін.), шерсть тварин, побутова хімія та косметика; харчові продукти (яйця, молоко, злаки, кунжут, горіхи, мед), лікарські препарати, речовини, що виділяються при укусах комах.

ліки від алергії з Польщі

Чому у людини виникає алергія?

Коли алерген потрапляє до організму, на його знешкодження виділяється певна кількість антитіл, проте якщо в організмі є якісь порушення, то антитіла будуть виділятися в надлишку, що призведе до утворення надлишку високомолекулярних сполук, які і спричиняють розвиток алергії.

Отож, алергія - це спотворена, неправильна реакція імунітету, за якої ушкоджуються власні тканини організму. Якщо в нормі імунітет має захищати організм, виявляти чуже й знищувати, то при алергії цей захист стає настільки посиленим, що не тільки знищує чуже, а й ушкоджує сам організм. Організм починає реагувати на нешкідливі для нього речовини (наприклад, яєчний білок, цитрусові), як на ворога, сприймає їх як небезпеку, з якою потрібно боротися. Утворюється надлишок антитіл, які руйнують сам організм, викликаючи такі реакції як риніт, кон'юнктивіт, кропив'янка тощо. 

замовити ліки від алергії з Польщі

Звідки береться алергія?

Алергiчне захворювання може виникнути у людини будь-якого вiку. Так, найпоширенiшими серед дiтей є харчова алергія з дерматологiчними проявами (дiатези, кропив'янка), а у дорослих - респiраторнi захворювання (алергiчнi нежитi, астма).

Якщо у людини хтось в родині страждав алергією, то ймовірність розвитку у неї алергічного захворювання становить 30%. Якщо це хтось із батьків, то даний показник зростає до 50%, а якщо алергія є і в матері, і в батька, то ризик народити дитини з алергією зростає до 70%. 

ліки від алергії з Польщі

Але справа не тільки в генах. Алергологи підозрюють, що справа полягає в епігенетиці, тобто, здатності навколишнього середовища впливати на ДНК людини, активуючи одні гени і приглушаючи інші. Саме це є однією з причин зростання числа алергіків у світі.

Спостерігаються генетичні зміни, викликані навколишнім середовищем, на яку ми активно впливали і забруднювали протягом останніх років. До прикладу, у нас змінилася структура харчування, ми втручаємося в природний ріст рослин. Все це робить прямий вплив на нас, наші гени, і подібні зміни можуть перейти до наступного покоління.

Зрозуміло, що на ймовірність виникнення алергії також впливає і навколишнє середовище, оскільки, в залежності від того місця, де проживає людина, він піддається впливу певного виду пилку і рівня вологості; вживає в їжу певні продукти харчування. 

Види алергії

Залежно від природи алергену, який подразнює організм, прийнято розрізняти кілька видів алергії: 

 1. респіраторна (в якості основних подразників виступають сезонний пилок, побутовий пил, шерсть домашніх тварин); 
 2. контактна (виникає як реакція організму на його зіткнення з алергенними хімічними або біологічними речовинами); 
 3. харчова (розвивається внаслідок вживання людиною певних харчових продуктів); інсектна (реакції гіперчутливості на укуси комах); 
 4. лікарська (розвитку алергічних реакцій передує прийом деяких медикаментозних засобів); 
 5. інфекційна (провокуючим фактором алергічної реакції є вплив бактерій і мікробів).

ліки від алергії з Польщі

Симптоми алергії у дорослих та дітей

Алергічна реакція може проявляється як алергічний риніт, сльозотеча (кон'юнктивіт), бронхіальна астма, шкірні реакції, кропив'янка (свербіж, висип тощо), набряк Квінке, анафілактичний шок. Це можуть бути також повторювані головні болі і запаморочення, мігрені, невралгія, депресія, нервозність, екзема, сінна лихоманка, блювота, пронос, утруднене дихання, припухлість повік і обличчя.

Виділяють основні групи симптомів при алергічних проявах:

1) з боку органів дихання:

 • чхання
 • нежить і закладеність носа
 • кашель
 • задишка

2) з боку шкірного покриву:

 • висип
 • кропивниця
 • почервоніння шкірних покривів 
 • свербіж шкірних покривів 
 • поява пухирів і плям

ліки від алергії з Польщі

3) з боку органів зору:

 • сльозоточивість очей
 • свербіж очей
 • почервоніння очей
 • набряк повік
 • кон'юнктивіт

4) набряк Квінке (ангіоневротичний набряк) - набряклість шкірних покривів, жирової клітковини і слизової оболонки. Найбільш небезпечна форма набряку Квінке розвивається при набряку гортані, глотки або трахеї, коли існує небезпека перекриття повітроносних шляхів.

ліки від алергії з Польщі

Типи алергічних реакцій

В залежності від того, як організм реагує на алерген, виділяють декілька типів алергічних реакцій. Найпоширенішу на сьогодні класифікацію запропонували ще в 1969 році імунологи Кумбс і Джелл. Згідно з нею виділяються чотири основних типи алергічних реакцій:

 1. І тип реакцій - розвивається в перші кілька хвилин (або годин) після контакту з алергеном (анафілактичний шок, кропив’янка, атопічна бронхіальна астма, вазомоторний риніт).
 2. ІІ тип реакцій - починається через більше 6 годин після контакту з алергеном (алергія на медичні препарати, гемолітична анемія, тромбоцитопенія та гемолітична хвороба).
 3. ІІІ тип реакцій - розвивається, як правило, через 6-12 годин (або кілька діб) після контакту хворого з алергеном (алергічний кон’юнктивіт, системний червоний вовчак, гломерулонефрит, сироваткова хвороба, алергічний дерматит).
 4. IV тип реакцій - розвивається через 24-72 години після контакту хворого з алергеном  (пошкоджуються шкірні покриви, органи дихання і шлунково-кишковий тракт).

ліки від алергії з Польщі

Ліки від алергії для дорослих та дітей

Перш за все слід пам'ятати, що вилікуватися від алергії неможливо, оскільки дане захворювання є хронічним, однак цілком реально взяти підступну недугу під контроль. Для початку необхідно зясувати, на що саме виникає алергічна реакція в організмі. На сьогодні можливо виявити близько 200 видiв алергенів - для цього використовують шкiрнi, провокацiйнi та лабораторнi проби з алергенами. 

ліки від алергії з Польщі

Сучасна медицина пропонує безліч препаратів для лікування симптом та проявів алергії як в дорослих, та і в дітей. Найбільш ефективними з препаратів для лікування алергії, наявних у продажу, є антигістамінні засоби. Це таблетки, пероральні та очні краплі, назальні спреї, мазі, гелі тощо. 

Зверніть увагу! Діагностика алергії, вибір антигістамінних препаратів і визначення їх дозування знаходяться в компетенції лікаря-алерголога.

самолікування шкідливе

Купити ліки від алергії для дорослих та дітей з Польщі

Дуже зручно та, головне, вигідно замовляти ліки від алергії для дорослих та дітей з Польщі. Оскільки всі медичні засоби та препарати, що продаються в Польщі, відповідають високим стандартам ЄС, ви гарантовано отримаєте якісний товар без ризику придбати підробку. До того ж, вас приємно здивують помірні ціни на більшість таких препаратів, що в кінцевому результаті дозволить вам суттєво заощадити власні кошти. 

ліки від алергії з Польщі

Часто аналогічні препарати, що продаються і в Україні, і в Польщі, у наших західних сусідів є значно дешевшими, тому немає потреби переплачувати - достатньо лише замовити аналогічні ліки з Польщі.

Як замовити ліки від алергії з Польщі?

Замовити будь-які препарати від алергії для дорослих та дітей (таблетки, пероральні та очні краплі, назальні спреї, мазі) з Польщі дуже просто. Ви можете зробити це у найзручніший для вас спосіб навіть не виходячи з дому!

Достатньо лише зателефонувати нам за телефоном 063 946 07 49 або ж написати на нашу електронну адресу med.cos.pol@gmail.com

Слідкуйте також за новинами на нашій сторінці у Facebook та в Instagram

Доставка здійснюється по всій Україні.

Як замовити ліки від алергії з Польщі?

Ліки від алергії з Польщі на замовлення

Ви можете замовити у нас БУДЬ-ЯКІ ліки від алергії з Польщі і доставимо вам їх у найкоротший термін прямо до вашого дому!

Наводимо приклади поширених препаратів - таблетки, пероральні та очні краплі, назальні спреї, мазі - для лікування симптомів та профілактики алергічних реакцій. Нагадємо, Ви можете замовити ЦІ ТА БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ЛІКИ ВІД АЛЕРГІЇ З ПОЛЬЩІ.

За деталями звертаєтесь за телефоном 063 946 07 49 або ж пишіть на електронну адресу med.cos.pol@gmail.com

ліки від алергії з Польщі

Alectoin краплі для очей від алергії

Alectoin

Очні краплі,10 ml

Ізотонічний розчин, призначенийдля профілактики та лікування симптомів алергічного кон'юнктивіту. Даний медичний препарат містить ектоін - природну молекулу, яка захищає клітини від впливу шкідливих факторів, заспокоює запалення та стабілізує слизову оболонку очей.

Краплі полегшують почервоніння, свербіж та сльозливість очей, пов'язані з алергічним кон'юнктивітом. Вони захищають очі від шкідливого впливу алергенів, прискорюючи процес регенерації подразненої та надчутливої кон'юнктиви. Краплі можуть використовуватися особами, що носять контактні лінзи, дітьми та людьми з підвищеною чутливістю очей.

Для дорослих та дітей.

Alergo Max таблетки від алергії з Польщі

Alergo Max

Таблетки, вкриті оболонкою, 10 шт.

Alergo Max містить дезлоратадин, який є протиалергічним препаратом та не викликає сонливості. Сприяє контролю над алергічною реакцією та її симптомами. Препарат полегшує симптоми, пов'язані з алергічним ринітом та кропив'янкою, такі як:

 • сінна лихоманка
 • чхання
 • свербіж, сльозливість очей
 • свербіж носа

Для дорослих та дітей від 12 років.

Allegra таблетки з Польщі

Allegra

Таблетки, вкриті оболонкою, 10 шт.

Для симптоматичного лікування сезонного алергічного риніту.

Для дорослих та дітей від 12 років.

ліки від алергії з Польщі

Allergodil, 0,1% спрей з Польщі на замовлення

Allergodil, 0,1%

Назальний спрей, 10 ml

Назальний спрей з антиалергічним ефектом. Призначений для:

 • симптоматичного лікування сезонного алергічного риніту;
 • симптоматичного лікування несезонного алергічного риніту.

Для дорослих та дітей від 6 років.

Allergo-Comod, 20 mg/ml

Allergo-Comod, 20 mg/ml

Очні краплі, 10 ml

Для лікування гострого і хронічного алергічного кон'юнктивіту, наприклад, кон'юнктивіту, викликаного сінною лихоманкою, весняного алергічного кератокон'юнктивіту.

Для дорослих та дітей.

Claritine Allergy, 10 mg таблетки з Польщі від алергії

Claritine Allergy, 10 mg

Таблетки, 7 шт.

Препарат показаний для лікування симптомів, пов'язаних з алергічним ринітом (чхання, закладеність носа, нежить), свербіж, почервоніння і печіння очей, підходить також для лікування симптомів хронічної ідіопатичної кропив'янки.

Для дорослих та дітей від 2 років.

Cromohexal - купити в Польщі

Cromohexal

Назальний спрей, 30 ml

Препарат використовується при сезонному та багаторічному алергічному риніті. гальмує вивільнення гістаміну та інших речовин, пов'язаних із запальним процесом, які виникають у результаті контакту з алергеном.

Для дорослих та дітей.

Fenistil краплі з Польщі

Fenistil

Пероральні краплі, 20 ml

Препарат призначений для симптоматичного лікування наступних алергічних захворювань: 

 • шкіра: кропив'янка, свербіж при атопічному дерматиті, алергічна контактна екзема, ендогенна екзема; 
 • дихальна система: сезонний риніт, сінна лихоманка та алергічний риніт. 
 • симптоматична алергія на їжу
 • симптоматична алергія на лікарські засоби 

Препарат також знімає свербіж, пов'язаний з інфекційними захворюваннями (наприклад, віспа); він може бути використаний для полегшення симптомів після укусу комах; задля профілактики алергічних реакцій, що виникають після анестезії.

Для дорослих, дітей та немовлят від 1 місяця.

ліки від алергії з Польщі

Flonidan Control, 10 mg таблетки від алергії - замовити з Польщі

Flonidan Control 10 mg

Таблетки, 10 шт.

Flonidan Control використовується для лікування симптомів алергічного риніту, таких як:

 • чхання
 • закладеність носа
 • нежить
 • свербіж у носі
 • свербіж піднебіння
 • свербіж, почервоніння, сльозоточивість очей.

Flonidan Control також використовується для лікування симптомів хронічної ідіопатичної кропив'янки.

Для дорослих та дітей від 12 років.

Heel-Luffa compositum - спрей проти алергічного риніту з Польщі

Heel-Luffa compositum

Назальний спрей, 20 ml

Гомеопатичний препарат, що використовується як допоміжний засіб при сінній лихоманці (полінозі, алергічному риніті).

Для дорослих та дітей від 12 років.

Heel-Luffa compositum - таблетки від алергії - на замовлення з Польщі

Heel-Luffa compositum

Таблетки, 50 шт.

Гомеопатичний препарат, що використовується як допоміжний засіб при сінній лихоманці (полінозі, алергічному риніті).

Для дорослих та дітей від 12 років.

Otrivin Allergy - спрей від алергії з Польщі

Otrivin Allergy

Назальний спрей, 15 ml

Otrivin Allergy використовується для сезонного лікування сінної лихоманки та несезонного алергічного риніту, симптоматичного лікування простудних захворювань, закладеністі носа, гострого та хронічного риніту, гострого та хронічного синуситу, вазомоторного риніту, обструкції носа після травм носової порожнини та як підтримуюча терапія для середнього отиту та до і після операції при хірургії носа.

Для дорослих та дітей від 6 років.

OptiCleaner - мазь для очей від ячменю з Польщі

OptiCleaner

Мазь для повік, 15 g

Мазь для повік, що застосовується для лікування зовнішнього ячменю. Мазь містить композицію інгредієнтів, чия дія заспокоює симптоми зовнішнього ячменю, включаючи свербіж, біль, набряк і прискорює регенерацію епідермісу.

Для дорослих та дітей.

Polcrom - очні краплі з Польщі

Polcrom

Очні краплі, 2 x 5 ml

Препарат застосовують при алергічних кон'юнктивітах та кератитах. (навесні і сезонно). Він пригнічує вивільнення гістаміну та інших медіаторів клітин під час алергічних реакцій. У результаті алергічні реакції не відбуваються.

Для дорослих та дітей.

ліки від алергії з Польщі

Starazolin - очні краплі з Польщі

Starazolin

Очні краплі, 2 x 5 ml

При симптоматичному лікуванні захворювань, що супроводжуються набряками та застоєм кон'юнктивіту, викликаного подразниками, такими як пил, дим, контактні лінзи, вітер, яскраве сонячне світло, хлорована вода, косметика, а також при алергічних запальних захворюваннях, таких як сінна лихоманка та алергія на пилок трави. Препарат знімає супутні симптоми, такі як печіння, свербіж, біль, сльозливість та подразнення.

Для дорослих та дітей від 2 років.

Visine Classic, 0,05% - очні краплі з Польщі

Visine Classic, 0,05%

Очні краплі, 15 ml

Очні краплі Visine Classic призначаються для симптоматичного лікування захворювань, які супроводжуються набряком та защемленням кон'юнктиви, що виникають в результаті подразнення, наприклад, димом, пилом, вітром, хлорованою водою, косметикою, контактними лінзами, а також при алергічних запальних станах, таких як сінна лихоманка або алергія на пилок.

Для дорослих та дітей від 2 років.

Xylorin Alergia - назальний спрей від алергії з Польщі

Xylorin Alergia

Назальний спрей, 20 ml

Застосовуйте спрей Xylorin Alergia, як тільки ви відчуваєте, що ваше тіло починає реагувати на алергени ще до того, як алергічна реакція повністю розвинена. Якщо алергічна реакція вже відбулася, Xylorin Alergia можна застосовувати як допомогу при лікуванні.

Рекомендується використовувати Xylorin Alergia перед контактом з алергенами, що перешкоджає їх надходженню в слизову оболонку носа, зменшуючи симптоми алергії.

Показання до застосування:

 • сінна лихоманка
 • алергія на пилові кліщі
 • алергія на шерсть тварин
 • чхання
 • нежить
 • затори слизової оболонки носа
 • свербіж / сльозливість очей

Для дорослих та дітей від 12 років.

Zyrtec UCB - таблетки від алергії з Польщі

Zyrtec UCB

Таблетки, вкриті оболонкою, 7 шт.

Протиалергічний препарат. Знімає симптоми закладеності носа та свербіння і сльозливості очей, пов'язані з сезонним та хронічним алергічним ринітом. Знижує симптоми хронічної ідіопатичної кропив'янки.

Для дорослих та дітей від 6 років.

ліки від алергії з Польщі

Для того, аби замовити ці та будь-які інші ліки від алергії з Польщі, достатньо зателефонувати нам за телефоном 063 946 07 49 або ж написати на нашу електронну адресу med.cos.pol@gmail.com

Читайте також:

Імпортні ліки з Польщі

Вітаміни для дітей з Польщі

Лікування захворювань печінки: ліки з Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах