Українські біженці у Польщі зможуть отримати 500 злотих на купівлю ліків

21 Квітня 2022

100 тисяч українських біженців у Польщі отримають фінансування для закупівлі необхідних ліків на суму 500 злотих. Медикаменти можна буде придбати в аптеках по всій Польщі, проте гроші видаватимуть у форматі електронного штрих-коду. Програма перебуває на стадії запуску, та за планом коштами можна буде скористатись вже з травня. 

Реалізація проекту стала можливою завдяки одній з найбільших американських гуманітарних організацій Direct Relief у співпраці з польською компанією у сфері охорони здоров’я Pelion. Як передає агенція PAP, американська організація виділила на програму 10 млн доларів.

“Ми запропонували рішення, яке дозволить пацієнтам отримувати кошти на оплату ліків через нашу систему Epruf, що дозволяє зайти в аптеку і розрахуватись за допомогою мобільного додатка на телефоні”, - розповів президент компанії Pelion Яцек Швайковський.

Стати учасником програми може будь-який громадянин України, який перетнув польський кордон після 24 лютого 2022 р. Обов’язкова умова участі - пред’явлення документа, що підтверджує надання польського ідентифікаційного номера PESEL. До програми можуть приєднатися як дорослі, так і неповнолітні (за неповнолітніх подають заявку батьки/опікуни).

фінансова допомога для купівлі ліків у польщі

radiotrek.rv.ua

Щоб отримати грошову допомогу, українцям потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті www.health4ukraine.com. Після перевірки учасник отримає лист на свій мейл з індивідуальним штрих-кодом, який дозволить придбати ліки. Кодом можна буде скористатись в одній із 8 000 аптек у всій Польщі не лише за допомогою смартфона, але й в роздрукованому вигляді. Гроші слід використати впродовж 2022 року.

Співфінансування охоплює різні ліки, як рецептурні, так і безрецептурні, з різних категорій, в т.ч. протидіабетичні препарати, засоби лікування респіраторних захворювань, підтримки роботи серцево-судинної та нервової систем.

На початковому етапі участь у програмі зможе взяти лише 100 тисяч осіб. Та не виключено, що пізніше будуть наступні транші, що охоплять більшу кількість біженців з України. 

Поки що програма перебуває на етапі запуску. Зараз можна лише подати свою електронну пошту, на яку надійде повідомлення про старт ініціативи.

⇒ Читайте також:

З травня українським біженцям в Польщі почнуть виплачувати державну допомогу 500+

Нова пошта доставлятиме особисті речі до країн ЄС зі знижками до 80%

Українські біженці в Польщі можуть отримати до 3100 злотих допомоги від ООН

Головне фото: bigkyiv.com.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах