Ліки з Польщі для підвищення лібідо та потенції

04 Квітня 2018
Ліки з Польщі

Щастя подружжя починається зі спальні. Науковці вже давно довели - сексуально задоволені чоловіки та жінки почувають себе значно краще як фізично, так і психологічно. Здорове та регулярне статеве життя приводить наш організм у тонус та значно підвищує настрій. Окрім того, регулярний секс необхідний тим, хто прагне стати батьками.

Однак сьогодні, на жаль, дуже багато людей стикаються із проблемами “в ліжку”. Зниження лібідо, імпотенція, неможливість зачати дитини вже давно стали поширеною проблемою для багатьох пар.

Ліки з Польщі для підвищення потенції

Що таке потенція? 

Потенція (від лат. potentia - сила) - це здатність чоловічого організму до статевого акту. У сексології під чоловічою силою розуміють здатність задовольнити жіночі потреби, можливість зачати дитину.

Основними ознаками хорошої потенції виступають:

 • нормальна ерекція;
 • присутність статевого потягу;
 • функціональність сперматозоїдів;
 • достатня тривалість статевого акту.

потенція

Ослаблення потенції може виникнути у чоловіка будь-якого віку, оскільки на статеве здоров’я впливає безліч чинників. Основними причинами погіршення чоловічої статевої функції є стреси, захворювання статевих органів та ендокринної системи, порушення кровообігу в області малого тазу.

Зниження потенції у чоловіків (імпотенція), може бути усунене тільки при виявленні причини. При цьому пацієнту важливо не просто пройти ефективний курс лікування на основі таблеток, але і позбавитися від шкідливих звичок. 

ліки з Польщі

Що таке лібідо?

Лібідо (статевий потяг, статеве бажання або статеве ваблення) - сам термін походить від лат. libido, тобто прагнення, бажання, потяг - це сексуальна енергія, кількість якої пов'язана зі стадією статевого розвитку, роботою діенцефального відділу мозку і залоз внутрішньої секреції, спадковістю та індивідуальним досвідом. У наукову літературу цей термін запровадив відомий вчений-психоаналітик ХХ ст. Зиґмунд Фрейд

лібідо

Сьогодні під лібідо розуміють статевий потяг, прагнення до статевої близькості з метою отримати задоволення і розрядку, продовжити рід. Інтенсивність лібідо у людини може змінюватися під впливом зовнішніх подій або внутрішнього стану. Ці відмінності пояснюються тим, що вираженість і спрямованість сексуального потягу залежить від генетичних особливостей, особливостей будови мозку, роботи залоз внутрішньої секреції, від віку, індивідуальних рис особистості, виховання.

Сьогодні часто можна почути про так зване "зниження лібідо" - тобто зменшення сексуального бажання. Причин цього явища може бути багато - від психологічних проблем та поганого настрою до гормональних порушень та захворювань органів статевої системи. 

Як підвищити лібідо?

Існує безліч способів, як заново “розпалити” бажання та сексуальну енергію:

 • створити романтичну обстановку
 • слідкувати за психологічним здоров'ям
 • займатися спортом
 • правильно харчуватися
 • відмовитися від шкідливих звичок

лібідо

Афродизіаки

Досить поширеним способом підвищення лібідо є прийом афродизіаків. Афродизіаки - це специфічні речовини, здатні привести до підвищення потенції та сексуального потягу. Вони отримали свою назву від імені грецької богині кохання Афродіти. 

Ефект афродизіаків пояснюється вмістом в них речовин, які підвищують рівень тестостерону, покращують приплив крові до статевих органів, налаштовують на "потрібну хвилю". 

Афродизіаки

У природі існує неймовірно велика кількість афродизіаків, що прийнято поділяти на види за способом впливу на людину (через нюх, їжу і дотик), за типом речовини і по ефективності впливу на чоловіків/жінок:

 1. Продукти (авокадо, омари, устриці, банани, шоколад, мигдаль, гострий перець, грейпфрут, яйця, фініки, кріп, спаржа, селера, пророщена пшениця, олія оливкова, мускус, морква, мідії, мед, манго, креветки, кокоси, полуниця, ікра, імбир, артишоки);
 2. Спеції (любисток, селера, кардамон, кориця, мускат, чорний перець, базилік, майоран, чабер, червоний перець, фенхель, кмин, аніс, імбир);
 3. Ліки (включають лікарські трави - полин, кропиву, женьшень, корінь аїру, елеутерокок, любисток, лимонник, солодку, родіолу, ятрашнік, каштан кінський, гірчицю, горець, звіробій);
 4. Феромони (особливі речовини, що виділяються залозами тварин);
 5. Ароматичні афродизіаки (вони входять до складу ароматичних свічок, пахощів з особливими добавками і мають різкий запах - це майоран, ладан, мандарини, мускат, пачулі, іланг-іланг, кардамон, кориця, шавлія, жасмин, герань, вербена, сандал, ялівець, кориця, кипарис, імбир).

Проникаючи в організм людини за допомогою нюху, дотику (через шкіру) або через їжу, афродизіак починає працювати на зразок гормонів, які пов'язані з сексуальністю. Одні з них підвищують чуттєвість, інші - підсилюють пристрасть і бажання, треті - позбавляють від закомплексованості. У той же час фактично всі з них є відмінними антидепресантами. Більшість афродизіаків надають омолоджуючу і загальнозміцнюючу дію, відновлюючи втрачені сили.

Афродизіаки

Ліки з Польщі для підвищення лібідо та потенції

Сучасна медицина пропонує безліч препаратів для підвищення потенції у чоловіків та збільшення жіночого та чоловічого лібідо. Однак часто ціни на такі препарати досить високі.

Дуже зручно та, головне, вигідно замовляти ліки для підвищення лібідо та потенції в Польщі. Оскільки всі медичні засоби та препарати, що продаються в наших західних сусідів, відповідають високим стандартам ЄС, ви зможете гарантовано отримати якісний товар і не ризикуєте придбати дешеву підробку. До того ж, вас приємно здивують помірні ціни на більшість таких препаратів, що в кінцевому результаті дозволить вам суттєво заощадити власні кошти. 

ліки з Польщі

Як замовити ліки для підвищення лібідо та потенції з Польщі?

Замовити будь-які препарати для підвищення лібідо та потенції з Польщі дуже просто. Ви можете зробити це у найзручніший для вас спосіб навіть не виходячи з дому!

Достатньо лише зателефонувати нам за телефоном 063 946 07 49 або ж написати на нашу електронну адресу med.cos.pol@gmail.com

Слідкуйте також за новинами на нашій сторінці у Facebook та в Instagram

Доставка здійснюється по всій Україні.

замовити ліки для підвищення потенції з Польщі

Ліки для підвищення лібідо та потенції з Польщі на замовлення

Ви можете замовити у нас БУДЬ-ЯКІ ліки для підвищення лібідо та потенції з Польщі і ми доставимо вам їх у найкоротший термін прямо до вашого дому!

Наводимо приклади поширених препаратів, що дозволяють підвищити чоловічу потенцію, якість і рухливість сперми та збільшити жіноче та чоловіче лібідо. Нагадємо, Ви можете замовити ЦІ ТА БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ЛІКИ З ПОЛЬЩІ.

За деталями звертайтесь за телефоном 063 946 07 49 або ж пишіть на нашу електронну адресу med.cos.pol@gmail.com

замовити ліки для підвищення лібідо та потенції з Польщі

Fertilman Plus для чоловіків - замовити з Польщі

Капсули, 120 шт.

Fertilman Plus для чоловіків - замовити з Польщі

Вітаміни, мінерали та амінокислоти для чоловіків, які планують зачати дитину.

Лікарський засіб, що містить вітаміни та антиоксиданти, та має позитивний вплив на чоловічу фертильність шляхом поліпшення кількості сперматозоїдів, їхньої мобільності та морфології. Містить L-карнітин, L-Аргленний, цинк, селен, вітамін А, вітамін В, вітамін С, вітамін Е, глютатлон, Коензим Q10 і фолієву кислоту. 

Для чоловіків дітородного віку.

Parenton - препарат з Польщі для чоловіків 

Капсули, 60 шт.

Parenton - препарат з Польщі для чоловіків

Parenton - це препарат для чоловіків, які хочуть подбати про якість сперми, зміцнити фертильність та підтримувати народжуваність на правильному рівні.

Препарат містить екстракти спаржі, бластерну, шафран, цинк і селен. Ці інгредієнти позитивно впливають на чоловічу фертильність та репродуктивні функції.

 • Спаржа має позитивний вплив на чоловічу потенцію та фертильність, дозволяє підтримувати натуральну сексуальну активність.
 • Мембранний корінь стимулює рухливість сперматозоїдів.
 • Цинк допомагає підтримувати нормальну фертильність та репродуктивну функцію.
 • Прянощі позитивно впливають на сексуальне здоров'я чоловіків.
 • Шафран культивує лібідо, зміцнює ерекцію і допомагає збільшити вироблення сперми.
 • Селен сприяє правильному перебігу сперматогенезу.

Для чоловіків дітородного віку.

Proxeed Plus - для чоловіків на замовлення

Порошок, 5 g, 30 пакетиків

Proxeed Plus - для чоловіків на замовлення

Активні речовини стимулюють дію жирних кислот у чоловічому організмі, які є основним джерелом енергії для виникаючої сперми. Крім того, вони сприятливо впливають на ефективність процесу їх дозрівання та функціональності.

PROXEED® PLUS - це харчова добавка, призначена для чоловіків. Інгредієнти, що містяться в ньому, позитивно впливають на якість сперми та сприяють народжуваності у чоловіків.

Для чоловіків дітородного віку.

Profertil - ліки для покращення сперми замовити

Капсули, 180 шт.

Profertil - ліки для покращення сперми замовити

Препарат був розроблений з метою покращення якості сперми, а отже, і фертильності у чоловіків з порушеннями родючості, які хочуть мати дітей.

Через регулярний та рекомендований прийом препарату PROfertil і внаслідок спеціальних властивостей його інгредієнтів можна досягти одного або декількох критеріїв, які звичайно використовуються для опису якості сперми: рухливість сперми, щільність сперми, об'єм еякуляції та швидкість деформації сперматозоїдів.

Для чоловіків дітородного віку.

Singularis Maca 500 mg - замовити ліки з Польщі для підвищення лібідо 

Капсули, 120 шт.

Singularis Maca 500 mg - замовити ліки з Польщі для підвищення лібідо

Натуральні добавки Singularis Maca є натуральним продуктом, що містить екстракт кореневого мулу (Maca, Lepidium Meyenii). Препарт забезпечує організм природними амінокислотами, фітогормонами, вітамінами та мінералами. Вміст речовин, що містяться в ньому, сприятливо впливає на гормональний баланс як жінок, так і чоловіків і впливає на збереження хорошого фізичного та психічного стану.

Для чоловіків та жінок дітородного віку.

ліки з Польщі

Chela-Cynk

Капсули, 30 шт.

Chela-Cynk

Препарат призначений для використання в якості дієтичної добавки для задоволення потреби в організмі цинку.

Selen, 110 mcg

Таблетки, 120 шт.

Selen, 110 mcg

 • селен як компонент оксидредуктивних ферментів і цитохрому, бере участь у багатьох біологічних процесах клітини;
 • допомагає захистити організм від окисного стресу, який діє руйнівно на клітини та тканини;
 • сприяє правильному функціонуванню імунної системи та щитовидної залози;
 • допомагає зберегти ваше волосся та нігті здоровими;
 • сприяє нормальному руху сперматогенезу, у тому числі впливаючи на правильну рухливість сперматозоїдів.

Препарат призначений для використання в якості добавки до дієтичного раціону селену.

Androvit Plus для чоловіків

М'які желатинові капсули, 30 шт.

Androvit Plus

Речовини, що містяться в препараті Androvit Plus:

 • підтримують функції, пов'язані з ефективністю роботи організму;
 • підтримують нормальний енергетичний обмін речовин;
 • сприяють зменшенню втоми;
 • допомагають підтримувати нормальну фертильність та репродуктивну функцію.

Продукт призначений головним чином для чоловіків дітородного віку.

Testomag - таблетки для чоловіків

Таблетки, вкриті оболонкою, 30 шт.

Testomag - таблетки для чоловіків

Біологічно активна добавка для чоловіків, доповнена компонентами підтримки функціонування чоловічого тіла - цинк, селен, вітамін B6 і екстракт Ashwagandhy КСМ-66.

 • Магній сприяє правильному функціонуванню м'язів та синтезу білка. Вітамін B6, сприяє зменшенню втомлюваності, допомагає підтримувати рівновагу електролітів, підтримує підтримку здорових кісток.
 • Цинк бере участь у підтримці нормального рівня тестостерону в крові, тоді як селен сприяє нормальному руху сперматогенезу.
 • Високоякісний екстракт Ashwagandha KSM-66 підтримує сексуальну активність чоловіків і допомагає підтримувати рухливість сперматозоїдів, а також їх кількість. 

Препарат призначений для чоловіків задля підтримки належного функціонування чоловічого організму.

Miositogyn GT - ліки з Польщі для регуляції жіночих гормонів

Порошок для розчинення, з апельсиновим смаком, 30 пакетиків

Miositogyn GT - ліки з Польщі для регуляції жіночих гормонів

Продукт призначений для жінок дітородного віку, і містить компоненти, що сприяють регуляції гормональної активності та участі в процесах поділу клітин. Вітамін В6, що міститься в препараті, сприяє регуляції гормональної активності. Фолієва кислота бере участь у процесі поділу клітин.

Для жінок дітородного віку.

Ovarin - ліки з Польщі для регуляції жіночих гормонів

Таблетки, 60 шт.

Ovarin - ліки з Польщі для регуляції жіночих гормонів

Ovarin - це сучасна дієтична добавка для жінок. Він містить ретельно відібраний набір поживних речовин, що підтримують нормальний стан гормонів - у тій кількості, що відповідає потребам жінок дітородного віку.

Завдяки вмісту інозитолу, фолієвої кислоти, вітаміну D та вітамінів B, він допомагає доповнити раціон необхідними інгредієнтами.

Інозит - це вітаміноподібна речовина, яка природно присутня в раціоні. На неї можуть впливати шкідливі харчові звички, такі як надлишок кави, чаю та алкоголю, а також стрес, антибіотики та гормональна контрацепція. Інозит є попередником синтезу вторинних гормонів, таких як GnRH, TSH.

Фолієва кислота бере участь у процесі поділу клітин, включаючи ооцити. Вітамін D в рекомендованій дозі допомагає правильному функціонуванню імунної системи і бере участь у процесі поділу клітин.

Пантотенова кислота (вітамін В5) сприяє збереженню правильної енергії метаболізму, синтезу і метаболізму стероїдних гормонів, вітаміну D і деяких нейромедіаторів, вітаміну B6 і допомагає регулювати гормональну активність.

Вітамін В12 сприяє підтриманню належного енергетичного обміну та функціонуванню нервової та імунної систем. Фолієва кислота, вітаміни В6 і В12 беруть участь у підтримці належного метаболізму гомоцистеїну.

Для жінок дітородного віку.

ліки з Польщі

Żeń-Szeń Vita Complex

Капсули, 30 шт.

Żeń-Szeń Vita Complex

Żeń-Szeń Vita Complex - це композиція найвищої якості екстрактів двох видів женьшеню: корейський женьшень Panax та Panax quinquefolium, стандартизований для вмісту гінзенозидів, додатково збагачений екстрактом чорного перцю та комплексом з 12 вітамінів.

Препарат призначений для людей, які прагнуть підтримувати належну фізичну та психічну підготовленість та зменшити відчуття втоми, а також доповнювати кількість вітамінів в раціоні.

Erekton - препарат для поліпшення сексуальної активності чоловіків

Капсули, 30 шт.

Erekton - препарат для поліпшення сексуальної активності чоловіків

Еректон - це двофазний харчовий додаток у капсулах, що містять у своєму складі спеціально відібрані високоякісні натуральні рослинні речовини, які впливають на стимуляцію ерогенних зон, підвищення потенції та збільшення тривалості статевого акту.

Препарат розроблений спеціально для чоловіків, що містить композицію рослинних екстрактів, що впливають на збереження природної сексуальної активності та допомагають підтримувати нормальний рівень тестостерону в крові та належну фертильність. Сприяє підтриманню нормального енергетичного обміну та регуляції гормональної активності.

Продукт призначений як дієтична добавка для чоловіків задля підтримки та поліпшення фізичної та сексуальної активності.

Erekton Max - замовити таблетки для покращення сексуальної активності

Таблетки, 8 шт.

Erekton Max - замовити таблетки для покращення сексуальної активності

Дієтична добавка розроблена спеціально для чоловіків, та містить високу дозу L-аргініну, а також композицію рослинних екстрактів, цинку та селену.

 • підтримує сексуальну активність та сексуальний потяг
 • покращує тонус та відповідний статевий стан, допомагає зміцненню ерекції
 • підтримує нормальний рівень тестостерону в крові
 • сприяє нормальному руху сперматогенезу

Продукт призначений як дієтична добавка для чоловіків задля підтримки та поліпшення фізичної та сексуальної активності.

MultiProsti - вітаміни для чоловіків з Польщі

Капсули, 30 шт.

MultiProsti - вітаміни для чоловіків з Польщі

MultiProsti - це харчова добавка, яка містить набір рослинних екстрактів: плоди пальметто, бета-ситостерол, гранат, що джерелом елагової кислоти, корінь женьшеню, насіння гарбуза, L-аргінін, вітамін B6, цинк і селен.

Цинк допомагає підтримувати нормальний рівень тестостерону в крові, який відповідає за належне функціонування простати та допомагає підтримувати здорову репродуктивну функцію і фертильність у чоловіків.

Селен сприяє належному проведенню сперматогенезу (утворення сперматозоїдів). Вітамін В6, що міститься в продукті, сприяє гормональному регулюванню.

Препарат призначений для чоловіків, які хочуть підтримувати нормальне функціонування простати (простатит) і сексуальної активності.

Stymen (DHEA AFL), 10 mg - гормони для чоловіків

Таблетки, 60 шт.

Stymen (DHEA AFL), 10 mg - гормони для чоловіків

Препарат містить діючу речовину простерон (дегідроепіандростерон, DHEA), який належить до групи стероїдних гормонів. Його кількість в організмі зменшується при старінні. Найвища концентрація DHEA зустрічається у чоловіків від 20 до 30 років, і через 30 років вона поступово зменшується.

DHEA сприятливо впливає на ерекцію і статевий потяг.

Прийом препарату показаний у наступних випадках:

 • андропауза у чоловіків;
 • зниження фізичної та психічної працездатності, особливо у чоловіків похилого віку;
 • погіршення настрою, депресія, порушення сну;
 • еректильна дисфункція та втрата сексуальної активності;
 • ожиріння;
 • знижена чутливість тканин до інсуліну;
 • порушення кровообігу;
 • зниження імунологічного імунітету;
 • первинна та вторинна недостатність надниркових залоз.

Призначається для лікування у чоловіків з дефіциту гормону DHEA.

Permen King - ліки з Польщі для підтримки сексуального здоров'я чоловіків

Таблетки, 30 шт.

Permen King - ліки з Польщі для підтримки сексуального здоров'я чоловіків

Permen King - препарат для підтримки сексуального здоров'я чоловіків.

Permen King - це композиція високоякісних інгредієнтів рослин, що підтримують природний процес ерекції. Точно відібрані інгредієнти у відповідних кількостях призначені для регулярного використання, щоб збільшити ймовірність довгострокового ефекту після завершення прийому препарату.

 • Женьшень допомагає стимулювати і зміцнювати ерекцію, а також сприятливо впливає на психофізичний стан чоловіків.
 • Наземна моль покращує сексуальну активність і викликає потяг.
 • L-аргінін - молекула, яка відіграє в організмі ключову роль у регуляції кровообігу (завдяки впливу на стінки кровоносних судин).

Permen King рекомендується для довгострокового використання для чоловіків, які відчувають тривалу слабкість у сфері статевого життя.

ліки з Польщі

MaxMen - ліки з Польщі для підвищення потенції у чоловіків

Таблетки, 50 шт.

MaxMen - ліки з Польщі для підвищення потенції у чоловіків

MaxMen - це харчова добавка, яка містить інгредієнти, що підтримують сексуальну активність чоловіків. Препарат підтримує сексуальний потяг та сексуальну активність. Містить екстракт плодів трибулуса (Tribulus terrestris), вітамін С та L-аргінін.

Препарат призначений для дорослих чоловіків.

Viveron - ліки з Польщі для підвищення потенції у чоловіків

Капсули, 30 шт.

Viveron - ліки з Польщі для підвищення потенції у чоловіків

Препарат призначений для чоловіків, які прагнуть спонукати та зміцнити ерекцію, підвищити лібідо та підтримувати сексуальну активність.

Містить екстракт плодів трибулуса (Tribulus terrestris), листя женьшеню, корінь мацзи, овес, цинк, пантетонову кислоту, вітаміни B6 і B12.

Для дорослих чоловіків.

Ліки з Польщі для підвищення лібідо та потенції

Читайте також:

Імпортні ліки з Польщі

Ліки від алергії з Польщі

Засоби по догляду за волоссям з Польщі

Ліки для схуднення з Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах