Маршрут потяга Ковель-Хелм продовжать до Рівного та Здолбунова

27 Липня 2017
квитки онлайн

Від запуску нового потяга між Україною та Польщею за маршрутом Ковель-Хелм не пройшло й двох місяців, а цей залізничний напрямок вже вирішили серйозно розвинути та вдосконалити. Мова йде, зокрема, про продовження маршруту потяга Ковель-Хелм: вже з 24 серпня поїзд відправлятиметься не з Ковеля, а зі Здолбунова (25 км від Рівного), наступною зупинкою буде місто Рівне, далі через Ковель він прямуватиме до польського Хелму. Тобто фактично з 24 серпня ми отримаємо новий потяг Здолбунів-Хельм, що зупинятиметься в Рівному, Ківерцях та Ковелі. Про це заявив Олексій Муляренко, голова Рівненської облдержадміністрації, на своїй сторінці у Facebook. Він також додав, що у найближчих планах влади – запустити з Рівного ще один потяг в Польщу до м. Перемишль.

Квитки на потяг Здолбунів – Хелм з’являться у продажу вже 31 липня, їх вартість складатиме 342 гривні. Укрзалізниця повідомила також розклад руху потяга за цим маршрутом. Відомо, що з Здолбунова поїзд Здолбунів – Хелм відправлятиметься о 08.15, у Рівному він чекатиме на пасажирів о 08.30, у Ковелі – об 11.00, а на кінцеву станцію прибуватиме о 13.41 (за польським часом). В зворотному напрямку, тобто з Хелма, потяг відправлятиметься о 14.51 і прибуватиме в Здолбунів о 22.05.

купити квиток на потяг Ковель-Хелмкупити квитки до Польщі онлайн

Купити квиток на потяг  Здолбунів – Хелм можна буде у залізничних касах, онлайн-продаж квитків на цей потяг поки недоступний, хоча можливо, що купувати квитки на цей маршрут в інтернеті бажаючі зможуть вже в кінці серпня. Нагадаємо, що віднедавна українці можуть купувати онлайн квитки на потяг Київ-Львів-Перемишль.

Далі у планах – запуск потяга Київ–Перемишль, що курсуватиме через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.

Нові горизонти українсько-польської залізничної співпраці завжди приємні для пасажирів, адже подорожувати до Польщі потягом комфортно, швидко, та зручно, адже дозволяє оминути виснажливі черги на кордоні.

Пропонуємо Вашій увазі також цікавий та корисний матеріал про те, як з польського Перемишля найкраще мандрувати цілою Польщею та Європою:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах