З Києва до Перемишля запустять новий потяг через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль

08 Червня 2017

Розвиток залізничного сполучення між Україною та Польщею  стрімко набирає обертів. Вже через кілька днів у перший рейс вирушить новий потяг Ковель-Хельм, а слідом і довгоочікуваний туристами Львів-Краків. Особливо популярним напрямком залізничного сполучення між Україною та Польщею залишається маршрут Київ-Львів-Перемишль, про це свідчить стабільний і високий попит на квитки даного потяга, які, нагадаємо, вже можна купувати онлайн.

Проте хорошого не буває забагато. Стало відомо, що найближчим часом столиця України, Київ, може отримати ще одне  залізничне сполучення з польським Перемишлем, яке буде проходити за абсолютно новим маршрутом, а саме через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Про це заявив міністр інфраструктури України, Володимир Омелян. За словами міністра, це чудовий шанс для понад мільйона жителів цих міст і околиць стати ближче до Європи, особливо в умовах введення безвізового режиму з ЄС.

Окрім цього, новий потяг Київ-Вінниця-Хмельницький-Перемишль курсуватиме таким чином, щоб пасажири змогли скористатися пересадками на станціях Вінниця та Хмельницький з поїздів Хмельницький-Лисичанськ,  Львів-Маріуполь, інших поїздів Одеського напрямку  та навіть Кишинева.

Нагадаємо, що вже відомий розклад і ціни на квитки ще одного потяга, що сполучатиме Україну та Польщу, а саме рейкового автобуса Ковель-Хелм. Деталі ТУТ.

Сподіваємось, що і на цей потяг квитки можна буде купувати через інтернет, адже нагадаємо, що 3 липня 2017 року купувати квитки на міжнародний швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 705/706 Київ – Львів – Перемишль можна не лише в касах, а й онлайн.

Поділився Володимир Омелян також і іншими планами Укрзалізниці, зокрема, він розповів про роботу над проектом поїзда «П'ять столиць». Його мета полягає в тому, щоб створити комбінацію залізничного сполучення з п'яти європейських столиць:  Київ, Мінськ, Вільнюс, Рига і Таллінн.

Нові маршрути між Україною та Польщею – це чудова можливість для охочих подорожувати та пізнавати Європу. Пропонуємо вам матеріал, який підкаже, як саме з польського Перемишля мандрувати до  найпопулярніших міст та найвідоміших локацій Польщі та світу:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах