Мережа супермаркетів Biedronka відтепер буде працювати довше

07 Березня 2018
Мережа супермаркетів Biedronka

Заборона торгівлі в неділю в Польщі стала доконаним фактом. Польський Сейм прийням положення про заборону торгівлі в неділю ще в листопаді минулого року, а 30 січня 2018 Президент Польщі Анджей Дуда підписав цей Закон. Таким чином закон було остаточно прийнято і вже з 1 березня цього року він вступив у силу.

Передбачено, що заборона торгівлі по неділях у Польщі буде вводитись поступово. Тому у 2018 році неробочими будуть лише дві неділі на місяць, а в першу і останню неділю місяця все ще буде можливо робити покупки. Так триватиме до кінця року, а з 2019 року торгувати можна буде лише в останню неділю місяця. В 2020 році торгівля в неділю буде заборонена повністю.

Закон про заборону торгівлю в неділю було прийнято в першу чергу для того, аби люди, зайняті у сфері торгівлі змогли провести цей день удома – з сім’єю та друзями. В той же час, Закон передбачає, що торгівля в неділю буде можливою лише якщо власник магазину сам особисто працюватиме в ньому в цей день.

Однак великі супермаркети та торгові центри звісно ж не зможуть скористатися таким правилом, тому в неділю вони таки будуть зачинені. А це означає, що в суботу та п’ятницю суттєво збільшиться кількість покупців, які  прийдуть на закупи перед вихідними та новим тижнем.

У зв’язку з цим мережа супермаркетів Biedronka вирішила продовжити свій робочий день. В Jeronimo Martins Polska (власник торгової мережі Biedronka), повідомили, що запроваджувані зміни набудуть чинності вже цього тижня.

Biedronka

Зміни в роботі магазинів Biedronka

Отож, вже з 7 березня мережа супермаркетів Biedronka у всій Польщі працюватиме з певними змінами у графіку, які запроваджують у зв’язку із забороною торгівлю у неділю у Польщі та для того, аби всі покупці встигли зробити свої покупки.

У п’ятницю та суботу робочий день у Biedronka збільшиться на годину. Відтак супермаркети будуть відчинені щонайменше до 22:00, а деякі навіть до 23:00.

В пікові години у п’ятницю та суботу у супермаркетах Biedronka працюватимуть всі каси, що дасть змогу швидше обслуговувати клієнтів. Всі каси в супермаркеті будуть відчиненими в ці дні щонайменше протягом 5 годин. До того ж, збільшиться і кількість працівників. Додатково в ці дні працюватиме ще близько 5000 людей.

У п’ятницю та суботу зросте також частота поставок товарів у супермаркети. Окрім того, супермаркети обіцяють збільшити кількість акцій та вигідних пропозицій, які діятимуть протягом тижня.

Biedronka

Нагадаємо, у нас ви можете знайти всі газетки з акціями та знижками від польських супермаркетів.

Як заявляє Аркадіуш Мерзва, менеджер з корпоративних комунікацій Jeronimo Martins Polska:

"Всі ми будемо вивчати цю нову ситуацію, і в найближчі тижні будемо ретельно аналізувати поведінку наших клієнтів і - при необхідності - вносити додаткові зміни у роботу супермаркетів."

Перевірте, у які дні торгівля в Польщі у 2018 році буде забороненою, ТУТ.

Читайте також:

Ціни на популярні продукти харчування в Польщі у 2018 році

Вихідні і святкові дні та довгі вікенди в Польщі у 2018 році

Заборона торгівлі в неділю та свята у Польщі в 2018 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах