Монобанк виходить на польський ринок під назвою Stereo

19 Січня 2023
банки в польщі

Stereo by mono - таку назву отримає новий український онлайн-банкінг, який вже невдовзі запрацює на польському ринку. Пропозиція Монобанку у сусідній країні буде розрахована не лише на велику групу українських громадян, але й на самих поляків. Один із власників компанії запевнив, що хоче приємно здивувати користувачів з Польщі рівнем та якістю послуг, пише видання businessinsider.com.pl.

Український сервіс онлайн-банкінгу Монобанк, який в нашій державі обслуговує близько 6 млн користувачів, виходить на ринок сусідньої Польщі. Про це повідомив співвласник Монобанку Олег Гороховський. Компанія була заснована в Україні у 2017 році і за понад 5 років діяльності зуміла здобути велику клієнтську мережу та довіру своїх користувачів. Польська версія цього мобільного застосунку матиме нетипову назву Stereo by mono і обіцяє помітно вирізнятись серед конкурентів на місцевому ринку. 

“За різними даними в Польщі перебуває близько 3 млн українців. Ми розраховуємо, перш за все, на них, але звісно заохочуємо користуватись нашим сервісом і польських друзів. Хочемо здивувати їх рівнем українського сервісу”, — написав в інстаграмі Олег Гороховський.

Застосунок Stereo by mono має з’явитись у доступі в Польщі вже у першому кварталі 2023 року. Поки що відомо лише те, що польська версія банку запропонує клієнтам можливість безкоштовно отримати віртуальну картку (а фізичну - за 25 злотих), не платити за її обслуговування, а також відсутність комісії за поповнення, зняття готівки та перекази в Україну. Також там буде доступна можливість спілкування українською мовою, зокрема через цілодобову підтримку у месенджерах. Зареєструватися та отримати картку в stereo можна буде через урядовий застосунок Дія. Для реєстрації також знадобиться ідентифікаційний номер PESEL.

“Перекази з Польщі в Україну — це один із найбільших каналів надходження валюти в українську економіку. Ми хочемо дати українцям зручний і безкоштовний інструмент для переказів в Україну”, — наголосив Гороховський.

Додаткові функції, зокрема відкриття рахунку в євро, реакції та коментарі на платежі, пріоритетна підтримка тощо будуть доступні в межах платного пакету послуг stereo+ (15 злотих на місяць).

Нагадаємо, у Польщі також відкрилось кілька відділень українського поштового оператора Нова пошта.

⇒ Читайте також:

Коли можна подавати заявки на новий період виплат в межах програми Сім’я 500+ в Польщі

Обов’язкову оплату за місця проживання для біженців у Польщі відтермінують на місяць

Українці із тимчасовим захистом в ЄС: до Польщі найчастіше виїжджають жінки, а чоловіки - до Німеччини

Головне фото: hmarochos.kiev.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах