На кордоні Польщі з Калінінградською областю побудують паркан з колючим дротом

02 Листопада 2022
правила перетину кордону з польщею під час війни

Польща хоче посилити безпеку на своїх кордонах, тому відгородиться від Калінінградської області рф парканом і колючим дротом. Таке рішення уряд країни прийняв у зв'язку з запуском рейсів з Близького Сходу і півночі Африки до Калінінграда. Про це заявив віцепрем'єр-міністр і глава міністерства національної оборони Польщі Маріуш Блащак, передає Європейська правда.

"Я ухвалив рішення про будівництво тимчасового загородження на кордоні з Калінінградською областю", - сказав він на пресконференції.

За словами польського урядовця, роботи розпочинаються вже від сьогодні, 2 листопада. Загородження складатиметься з трьох рядів колючого дроту завширшки 3 метри та заввишки 2,5 метра. Паралельно на цій ділянці польського кордону встановлять пристрої, які дозволять вести електронне спостереження за ситуацією. Для захисту тварин з польського боку також встановлять паркан. Очікується, що роботи триватимуть недовго. 

"Ми хочемо, щоб кордон був щільним. Ми використовуємо досвід минулого року", - сказав він.

Про будівництво загородження ще наприкінці жовтня оголосив генеральний секретар партії Закон і справедливість Кшиштоф Соболевський. За його словами, використання росією та білоруссю мігрантів є частиною гібридної війни, яку ці країни ведуть проти Заходу.

Зазначимо, на початку жовтня Польща завершила будівництво паркану на кордоні з білоруссю. Його довжина становить близько 187 км, а висота - 5,5 метра. Будівництво почалось у січні 2022 року, щоб ускладнити нелегальну міграцію з цієї країни.

⇒ Читайте також:

Польща планує скасувати спрощений доступ до ринку праці для росіян

Як українцям продовжити закордонний паспорт на п’ять років

На майбутньому КПП Нижанковичі – Мальховіце тривають будівельні роботи. Коли він запрацює

Головне фото: barbed.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах