На Раві-Руській розділили черги для авто з українською та іноземною реєстраціями

17 Березня 2017
черги на кордоні рава-руська, камери на кордоні з Польщею

Експеримент, який наприкінці 2016 року запровадили на КПП Краковець-Корчова, відтепер діятиме також на пропускному пункті Рава-Руська-Гребенне. 16 березня там встановили близько 270  парапетів протяжністю 100 метрів, розділивши таким чином чергу на дві смуги - одна для власників авто з іноземною реєстрацією, а друга - з українською. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Відповідні напрямки руху позначені також дорожніми знаками. Окрім цього, на місці розділення смуг руху службовці ДПСУ та поліціанти організували спільне чергування з метою скеровування автомобілів та проведення роз'яснювальної роботи.

На жаль, веб-камера на КПП Рава-Руська-Гребенне встановлена так, що лінію розмежування смуг не видно. Сподіваємось, що з часом веб-камеру встановлять в такому місці, звідки буде видно всю чергу на цьому митному переході.

черги на кордоні онлайн рава-руська

онлайн камери на кордоні рава-руська гребенне

рава руська онлайнdpsu.gov.ua

Нагадаємо, розмежування смуг на постійній основі вперше запровадили на митному переході Краковець-Корчова. Прикордонники запевняють, що у результаті таких нововведень значно скоротився час очікування в чергах (в середньому з 3,5 годин до 1 години).

Розмежування смуг піде на руку перш за все громадянам України з різних регіонів, які подорожують до Польщі на авто з українською реєстрацією. Відтепер їм не доведеться очікувати на проходження паспортного та митного контролю в одній спільній черзі з власниками іноземних авто під керуванням громадян України, які часто навідуються до Польщі в рамках місцевого прикордонного руху.

Про можливе відокремлення черги для авто з українською реєстрацією на Раві-Руській повідомляли ще на початку лютого 2017 року. Тепер прикордонники обіцяють, що наступним пунктом пропуску, де запровадять таку ж ініціативу, стане Ягодин-Дорогуськ, розташований у Волинській області. 

Додамо, на нашому веб-сайті ви маєте можливість переглядати онлайн веб-камери на кордоні з Польщею, які показують ситуацію з чергами на усіх доступним митних переходах

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах