На українських митницях встановлять новітні сканери

25 Квітня 2018
сканери на митниці

Кожного дня кордон перетинають тисячі людей і, на жаль, досить часто трапляються випадки, коли на територію України ввозять заборонені та незаконні предмети чи товари. Для цього контрабандисти вдаються до найрізноманітніших методів - створення сховок і тайників у салоні авто, шляхом надання одним предметам вигляду інших, з використанням інших засобів або способів, що утруднюють виявлення предметів тощо.

Тому задля ефективної боротьби з контрабандою на українських пунктах пропуску буде встановлено сучасні скануючі системи, які будуть відскановувати транспортні засоби. В той же час, новітні сканери дозволять суттєво пришвидшити саму процедуру митного контролю. Крім того, встановлення сканерів може істотно допомогти у боротьбі з корупцією.

Встановлення сканерів на пунктах пропуску в Україні

Встановлення сканерів на пунктах пропуску в Україні

Про встановлення таких сканерів на українських пунктах пропуску повідомив виконуючий обов'язки голови відомства Мирослав Продан, передає прес-служба уряду. За його словами, загальна вартість закупівель новітнього обладнання становить близько 1,3 млрд гривень.

"Закупівлі здійснюватимуться за принципом "під ключ", тобто забезпечуватиметься весь комплекс заходів: від закупівлі самого обладнання до введення його в експлуатацію та подальшого гарантійного обслуговування", - повідомив Мирослав Продан.

Він також наголосив, що увесь процес проведення тендеру буде максимально прозорим і відкритим: вже від сьогодні громадськість може слідкувати за усім процесом.

Встановлення сканерів на пунктах пропуску в Україні

Кошти на закупівлю скануючих систем були виділені українській митниці ще минулого року із забезпечення надходжень митних платежів до бюджету.

Передбачена закупівля десяти скануючих систем стаціонарного типу для оснащення пунктів пропуску загальною вартістю близько 1,3 млрд грн.

"Встановлення цих скануючих систем у пунктах пропуску дозволить ефективно протидіяти проникненню контрабандних вантажів на митну територію України. У той же час сканування вантажних транспортних засобів прискорить процедури митного контролю для сумлінного бізнесу… Ускладнення, унеможливлення, я б сказав, перевезення поза митним контролем буде для ділків, контрабандистів, які роками будували ці схеми, спотворювали конкуренцію та заважали економічному росту", - підсумував в. о. голови ДФС Мирослав Продан.

Нагадуємо, слідкувати за ситуацією на українсько-польському кордоні ви завжди можете на нашому сайті за допомогою встановлених камер онлайн.

Читайте також:

Нові митні правила України з 1 січня 2018

Скільки грошей треба мати при перетині кордону до Польщі

Розмитнення будь-якого авто за 500 євро: Верховна Рада України зареєструвала новий законопроект

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах