Нова пошта доставлятиме особисті речі до країн ЄС зі знижками до 80%

21 Квітня 2022
міжнародна доставка з україни до польщі нова пошта

Українська компанія Нова пошта запускає послугу доставки особистих речей до 24 країн Євросоюзу зі знижкою від 50% до 80%. Розмір знижки в межах послуги  "Речі з дому за кордон" залежатиме або від ваги відправлення (якщо посилка важить до 30 кг), або від зони доставки, до якої входить конкретна країна (якщо посилка важить від 30 до 70 кг). 

Як пояснили у компанії, відтепер вартість відправки особистих речей, наприклад, до Польщі розраховуватиметься так:

  • до 2 кг - 800 гривень;
  • до 10 кг - 1200 гривень;
  • до 30 кг - 2000 грн;
  • до 70 кг - 3000 (Єврозона 1) або 4000 (Єврозона 2).

Зауважимо, Польща, а також інші сусідні країни, такі як Румунія, Словаччина та Угорщина, входять саме до Єврозони 1. Тариф не покриває вартість мита та податків, що можуть нараховуватися у країні одержувача. До слова, нова послуга компанії охоплює доставку не лише до сусідніх країн, але й до Франції, Німеччини, Італії, Болгарії, Литви, Естонії, Хорватії тощо. Повний перелік країн та їх зонування можна переглянути ТУТ.  

"Багато українців під час війни виїхали за кордон, переважно в країни Європи. Люди лишали домівки, взявши лише невелику частину речей та документів. Тому ми йдемо назустріч нашим українцям і зробили можливість відправляти необхідні особисті речі рідним зі значними знижками. Через нову послугу можна відправити тільки вживані речі, тобто без етикеток та заводських упаковок. Наприклад, одяг, взуття, іграшки, косметику тощо", - говорить Юрій Беневитський, СЕО Нової пошти Глобал.

Варто наголосити, що оператор не передаватиме посилки, які містять документи з посвідченням особи, їжу, ліки, алкоголь, електроніку (фотоапарати, ноутбуки, телефони тощо), гроші, іменні банківські картки та горючі матеріали. Відправити посилки в межах послуги “Речі з дому за кордон” можна через будь-яке відкрите відділення Нової пошти або самостійно оформити доставку через особистий кабінет на сайті компанії. 

Доставка за кордон можлива тільки на адресу одержувача. Максимальна вага відправлення - 70 кг, габарити не повинні перевищувати 120х80х69 см. Термін доставки - від 6 днів.

Щоб скористатися послугою, необхідно:

  • принести відправлення у розгорнутому вигляді, щоб зробити його загальний опис відповідно до митного законодавства та встановити оголошену вартість;
  • вказати країну, місто, індекс та точну адресу, куди потрібно доставити відправлення. Крім того, назвати ПІБ, контактний телефон та адресу електронної пошти одержувача.

Якщо ви хочете надіслати більше однієї позиції, з вами обов'язково зв'яжеться співробітник Нової пошти Глобал для заповнення інвойсу для митниці.

⇒ Читайте також:

З травня українським біженцям в Польщі почнуть виплачувати державну допомогу 500+

ДПСУ передумала: українці можуть виїжджати за кордон з внутрішнім паспортом

З 20 квітня до Польщі курсуватиме ще один поїзд Інтерсіті+ Київ – Львів – Перемишль

Головне фото: УНІАН

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах