Онлайн-квитки на потяг Київ-Перемишль можна буде придбати через інтернет

03 Березня 2017
онлайн-квитки на поїзд київ перемишль купити

Оновлення:

З 3 липня 2017 року квитки на швидкісний потяг Інтерсіті Київ-Львів-Перемишль вже можна купувати онлайн

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Дочекалися! Вже зовсім скоро не треба буде стояти у довгих чергах біля кас, щоб придбати квитки на потяг Інтерсіті+ Київ-Перемишль – купляти їх можна буде онлайн. Про таку перспективу заявив очільник Укрзалізниці, Войцех Балчун, у своїй публічній Facebook-стрічці. Він повідомив, що рішення уже прийнято, а перші квитки через інтернет на потяг Київ-Перемишль можна буде придбати за місяць-два. Саме стільки часу потрібно спеціалістам, аби зробити онлайн-купівлю можливою – попрацювати над відповідним програмним забезпеченням та іншими технічними та організаційними моментами, що супроводжуватимуть процес. Залишається також узгодити питання з польською залізницею і підписати необхідну документацію.

Не може не тішити і той факт, що, за словами Войцеха, мова йде про можливість інтернет-купівлі квитків не тільки на потяг Київ-Перемишль, а й загалом на всі існуючі міжнародні сполучення. Тобто маємо всі підстави сподіватися, що незабаром українці зможуть вільно бронювати та купувати квитки в інтернеті до будь-якої необхідної локації за кордоном.  

А поки залізничне сполучення України з Польщею, що гарантує можливість уникнення очікувань в чергах на кордоні, стрімко розвивається – на це вказує як велика популярність потяга Інтерсіті+ Київ-Перемишль, яким вже скористались більше 25 тисяч пасажирів, так і нещодавно анонсоване відкриття іще двох маршрутів, що з’єднають Україну та Польщу – Львів-Краків  та Ковель-Хельм. Їх запуск планують уже влітку цього року.

Радіємо новим перспективам розвитку Укрзалізниці, а поки пропонуємо переглянути розклад руху та ціни на квитки популярного потяга Інтерсіті+ Київ-Перемишль, з якого і почалась така активна співпраця між Україною та Польщею.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах