Orlen запускає кур’єрські послуги і планує розвивати власну мережу пачкоматів у Польщі

06 Квітня 2021
доставка до пачкоматів у польщі

Польська нафтопереробна компанія Orlen, яка володіє мережею автозаправних станцій в країні, активно розширює перелік своїх послуг та завойовує нові сегменти ринку. Так, у 2020 році концерн заявив про купівлю мережі кіосків Ruch, на базі якої планує розвивати роздрібну торгівлю за межами своїх АЗС. Перші такі магазини, ймовірно, відкриються ще у цьому півріччі. 

Крім того, Орлен готується до запуску послуг з доставки, що передбачає як встановлення власної мережі поштоматів, так і відкриття спеціальних пунктів для відправлення та отримання посилок у Польщі. 

Послуга Orlen Paczka має з’явитись на польському ринку наприкінці третього кварталу 2021 року. В її рамках клієнти зможуть одержувати свої посилки на одній із автозаправних станцій мережі Orlen, а також в кіосках Ruch, поштоматах та у спеціальних пунктах. 

22 березня до Патентного відомства подали заявку на реєстрацію марки Orlen Paczka. Вона повинна надавати клієнтам з Польщі такі послуги, як “транспортування, пакування, зберігання і доставка посилок до поштоматів, а також кур’єрська доставка, доставка адресних відправлень та товарів, замовлених поштою, і надання інформації про зберігання та перевезення товарів”. 

⇒ Рейтинг найпопулярніших онлайн-магазинів Польщі

мережі пачкоматів у польщі

Розвиток кур’єрських послуг - це частина глобальної стратегії нафтопереробної компанії Orlen на найближче десятиліття. У планах фірми - розвиток своєї пропозиції для роздрібної торгівлі та онлайн-шопінгу, а також власна мережа пачкоматів у Польщі. 

“Клієнти очікують сучасних і приязних послуг, якими можуть скористатись в будь-який час доби і в зручному місці. Тому на базі магазинчиків Ruch ми будемо розвивати не тільки нові формати роздрібної торгівлі, але й також сегмент кур’єрських послуг. Ще в цьому році запустимо 500 поштових автоматів. Таким чином ми здобудемо нових клієнтів і станемо активним учасником ринку онлайн-торгівлі, який зараз стрімко зростає і є одним із ключових для польської економіки”, - зазначила Патриція Кларецька, член правління компанії Orlen з питань роздрібної торгівлі. 

За задумом, нові поштомати з’являться на АЗС, що належать Орлену, а також поблизу нових магазинів мережі Ruch чи в інших популярних місцях, доступних цілодобово. Впродовж двох років компанія планує встановити близько 2 тисяч пачкоматів по всій країні. Використання таких поштових автоматів буде інтуїтивним та доволі простим і водночас безпечним - для цього компанія планує розробити спеціальний мобільний додаток. 

Крім цього, Orlen хоче запустити в Польщі понад 10 тисяч пунктів відправлення та одержання посилок. До кінця 2021 році будуть доступними понад 5,5 тисяч таких пунктів. У наступних роках фірма хоче продовжувати інтенсивний розвиток кур’єрських послуг.

⇒ Читайте також:

З квітня подорожчає вартість доставки InPost у Польщі

AliExpress встановив перший пачкомат у Польщі

ТОП-7 вигідних програм лояльності для клієнтів польських супермаркетів

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах