ТОП-7 вигідних програм лояльності для клієнтів польських супермаркетів

20 Лютого 2021
акції та знижки в польських магазинах

Програми лояльності - це популярний маркетинговий хід, який використовує безліч торговельних мереж по всьому світу. Вони вигідні не лише для брендів, які збирають таким чином якомога більше інформації про звички та уподобання своїх клієнтів, але й для самих споживачів. Такі заохочувальні програми дозволяють покупцям економити на поточних покупках, а також накопичувати бонуси, які можна витратити під час наступного шопінгу. 

Перші програми лояльності у польських магазинах полягали в тому, що клієнт збирав пункти, а потім міг обміняти їх на подарунки та винагороди. Згодом на ринку стали більш популярними програми знижок для постійних клієнтів. Зараз у кількох польських мережах магазинів можна зустріти програми змішаного типу. Дехто також пропонує покупцям кешбек - частину витрачених на покупки коштів клієнтові повертають у формі грошей або бонусів. 

Пропонуємо вам ознайомитись із найбільш вигідними програмами лояльності польських мережевих супермаркетів станом на 2021 рік. Інформацію про кількість користувачів виданню businessinsider.com.pl надали самі компанії.

⇒ Польща стала для українців найбільш відвідуваною державою у 2020 році

Програми лояльності для клієнтів польських супермаркетів: Moja Biedronka

Програма лояльності Moja Biedronka була започаткована у вересні 2016 року. Це пластикова картка, яку потрібно надати касиру під час оплати покупок в одному з понад трьох тисяч супермаркетів Бедронка у Польщі. Користувачі програми мають доступ до спеціальних пропозицій та знижок на різні групи товарів. За даними власника мережі супермаркетів Biedronka, компанії Jeronimo Martins Polska, цьогоріч кількість користувачів програми лояльності перетнула позначку в 10 млн осіб. 

закупи в польських магазинах 2021promocjomat.pl

Payback

Німецька програма лояльності Payback з’явилась у Польщі в 2009 році. Сусідня країна стала першим іноземним ринком, на якому запустили цю програму. Користуватись Пейбеком можна і за допомогою пластикової картки, і через мобільний додаток. Учасники програми можуть збирати пункти в кількох стаціонарних магазинах та на багатьох онлайн-платформах. До основних партнерів Payback у Польщі належать такі торговельні мережі, як Kaufland i Mrówka, а також кінотеатри Multikino та автозаправні станції BP. Накопичені бонуси можна використовувати для оплати покупок, а також обмінювати на нагороди. Зараз програма налічує близько 8 млн активних користувачів у Польщі. 

програми лояльності в польських супермаркетахsaarpark-apo.de

Klub Rossmann

Німецька мережа косметичних магазинів Rossmann пропонує своїм польським клієнтам приєднатись до так званого “Клубу Rossmann” за допомогою мобільного додатка. Члени клубу отримують спеціальні знижки та можуть скористатись із акцій, а також підтримувати благодійні кампанії. Додаток також пропонує користувачеві переглянути нові товари, створити список покупок, замовити косметику з можливістю самостійного одержання в одному з магазинів мережі та ін. За даними компанії, “Клуб Rossmann” зараз має понад 7 млн користувачів. 

акції та знижки на косметику в польщі

Lidl Plus

Зовсім нещодавно - у 2019 році - мережа дисконт-супермаркетів Lidl запустила в Польщі власний мобільний додаток Lidl Plus. Раніше його тестували на ринках у Німеччині, Австрії та Данії. Учасники програми Лідл Плюс мають доступ до додаткових знижок, частина з яких доступна після активації спеціальних купонів. Додаток також зберігає чеки з останніх покупок в магазинах Лідл. У вересні 2020 року представники мережі інформували, що Lidl Plus завантажило вже 6,5 млн користувачів. 

акції та знижки лідл польщаdlahandlu.pl

Mój Carrefour

Мобільний додаток для постійних клієнтів мережі супермаркетів Carrefour у Польщі створили ще у 2016 році. Ця програма лояльності діє за схожою системою, як і в мережі Лідл - після активації спеціальних купонів користувачам надають спеціальні знижки на різні групи товарів. Додаток також дозволяє самостійно сканувати товари в рамках послуги Scan & Go та перевіряти їхню вартість у магазині. Станом на кінець 2020 року програму завантажували 5 млн разів. 

продукти з доставкою додому в польщіwiadomoscihandlowe.pl

Żappka

В травні 2019 року польська мережа магазинів Żabka запустила мобільний додаток Żappka. Він надає клієнтам доступ до спеціальних пропозицій та акцій мережі. Через додаток користувач може збирати так звані  żappsy - пункти, що можна обміняти на подарунки. Програма також дозволяє оплачувати покупки за допомогою сервісу Żappka Pay. За даними компанії, додатком користується понад 4 мільйонів користувачів.

закупи в польщі 2021static.antyweb.pl

Skarbonka (Auchan)

Skarbonka - одна з найстаріших програм лояльності, доступних на польському ринку. Аби стати її учасником, потрібно отримати відповідну пластикову картку в стаціонарному супермаркеті мережі та зареєструвати її онлайн. За купівлю певних продуктів на картку надходять бонусні кошти. Наприклад, якщо купити продукт за 9, 99 зл, що має позначення “10%  Skarbonka”, на рахунок клієнта надійде аж 99 грош. Власники Скарбонки також можуть скористатись зі спеціальних пропозицій та знижок. Крім того, картка дає можливість безстрокового повернення придбаних товарів.

картка клієнта ашан в польщі

⇒ Читайте також:

Популярні бренди, які пішли з польського ринку під час пандемії

Випадкова акція у Бедронці: вино за 2 злотих, замість 11-ти

Amazon запускає польську версію онлайн-магазину

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах