Пішохідний перехід між Україною та Польщею планують закрити

26 Червня 2017

Пішоходи та велосипедисти можуть перетинати кордон до Польщі через ПП Угринів-Долгобичув ще з липня 2015 року. Попередньо такий експеримент мав тривати півроку, проте він виявився дуже успішним, тому його продовжили спочатку до 1 січня 2017 року, а потім ще на 6 місяців, до 30 червня 2017 року.

У зв’язку із наближенням закінчення експериментального терміну, Люблінське воєводство направило до Прикордонної служби Польщі прохання про дозвіл на чергове продовження функціонування пішохідного переходу в ПП Угринів-Долгобичув, але польська Прикордонна служба заявила про свій намір остаточно закрити цей перехід для пішоходів та власників велотранспорту. Про це пише Європейська правда.

Пояснюють таке рішення польські прикордонники тим, що пішоходи не мають окремої смуги для перетину кордону в цьому ПП. Вони змушені використовувати необладнану смугу для автобусів, що загрожує безпеці людей та створює проблеми в роботі митного переходу. До того ж, необхідна для пішоходів інфраструктура у даному пункті пропуску відсутня, чого не скажеш, наприклад, про пішохідний перехід до Польщі Шегині-Медика, де бажаючі перетнути кордон з Польщею користуються спеціальним окремим коридором, а добиратись до кордону їм однаково зручно як з польської, так і з української сторони, адже транспортна інфраструктура досить добре розвинута.

Звісно, покращення умов для пішоходів та розвиток необхідної інфраструктури в ПП Угринів-Долгобичув зробило б цей перехід не лише безпечним та комфортним, а й значно популярнішим, проте для цього потрібне фінансування та реорганізація, яка поки не передбачена. А тому, найімовірніше, пішохідний перехід в ПП Угринів-Долгобичув таки закриють.

Детально про кожен митний перехід між Україною та Польщею читайте ТУТ. Нагадуємо також, що вже у 2018 році на українсько-польському кордоні повинен запрацювати ще один пункт пропуску, Мальговиці-Нижанковичі, поява якого допоможе розвантажити існуючі ПП та покращити ситуацію з чергами на кордоні до Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах