Піший перехід на новому КПП Мальговиці-Нижанковичі таки побудують

17 Лютого 2017
черги на кордоні, піший перехід на кордоні з польщею

Польські урядовці підтримали ідею облаштування пішохідного переходу на новому пункті пропуску Мальговиці-Нижанковичі, будівництво якого планують розпочати у 2018 році. Позитивне рішення польське МЗС озвучило у відповідь на запит депутатів Сейму Йоанни Мухи та Войцеха Вовка про будівництво пішохідного переходу на згаданому КПП, передає Європейська Правда.

У МЗС Польщі наголосили, що початковий проект не передбачав будівництва пішохідного переходу на КПП Мальговиці-Нижанковичі, однак група з питань облаштування державного кордону вирішила таку можливість створити. Урядовці, в свою чергу, підтримали цю ініціативу, як і будь-які інші дії, спрямовані на "активізацію контактів між громадянами Польщі та України", а також "збільшення пропускної спроможності на пунктах пропуску через польсько-український кордон".

За інформацією Міністерства закордонних справ Польщі, місцева влада вже представила програму функціонально-виробничого будівництва митного переходу для автомобілів в Мальговицях. У програмі враховано також інфраструктуру, необхідну для облаштування пішохідного руху. Водночас, питання будівництва нового пішохідного переходу вимагає двостороннього затвердження на більш високому рівні. Ймовірно, це відбудеться в межах угоди про відкриття КПП Мальговиці-Нижанковичі, у відповідності до ст. 7 угоди між урядом Республіки Польща і урядом України про пункти пропуску, запевнили в МЗС Польщі.

Нагадаємо, про новий митний перехід Мальговиці-Нижанковичі поблизу Перемишля говорять вже декілька років. Раніше повідомлялось, що роботи розпочнуться цього року, але за останніми даними, будівництво перенесли на 2018 рік. Новий пункт пропуску Мальговиці-Нижанковичі буде схожим до митного переходу Грушів-Будомєж. Перетинати кордон через новий КПП зможуть транспортні засоби, вага яких не перевищує 3,5 тони. Більше про це читайте ТУТ.

Інформацію про інші митні переходи на кордоні з Польщею ви можете знайти у нашій статті. Також нагадуємо, що на нашому веб-сайті ви завжди можете відслідковувати черги на кордоні за допомогою онлайн-камер. Для цього перейдіть на сторінку КАМЕРИ НА КОРДОНІ

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах