Після різкого подорожчання квитків PKP Intercity знижує вартість проїзду залізницею

07 Лютого 2023
поїздом в польщу маршрути і ціни

Польський залізничний перевізник PKP Intercity поверне вартість проїзду до рівня, який був на початку січня 2023 року. Компанія опублікувала новий цінник, що почне діяти уже з березня 2023 року. Так, подорож швидкісними поїздами Pendolino буде коштувати 169 зл, а не 199 зл, як зараз, повідомляє видання businessinsider.com.pl

«Базові ціни на сполучення категорії TLK та IC будуть в середньому на близько 11% нижчими, ніж зараз, а для категорії EIC і EIP - в середньому на 15%, тобто повернуться до рівня, який був до 11 січня 2023 року», — йдеться у повідомленні на офіційному веб-сайті компанії PKP Intercity.

Як пояснює перевізник, повернення до попередніх тарифів стало можливим завдяки додатковим оптимізаційним заходам та завдяки збільшенню компенсації від держави для PKP Intercity за договором про надання публічних послуг за 2023 рік. Нові-старі ціни почнуть діяти з 1 березня 2023 року. 

вартість квитків на поїзди в польщіintercity.pl

Слідом за зниженням вартості разових квитків також знизиться ціна на так звані відтинкові квитки (bilety odcinkowe), Intercity Cards (що дають право безлімітного проїзду в поїздах PKP Intercity на будь-якому маршруті), а також плата за перевезення велосипедів, собак і багажу. Особи, які придбали bilety odcinkowe або Intercity Card за цінами, що діють з 11 січня 2023 року, матимуть право на повернення коштів пропорційно до кількості невикористаних днів.

Нагадаємо, з 11 січня діє новий цінник на квитки залізничної компанії PKP Intercity.  Базові ціни разових квитків на поїзди Pendolino зросли в середньому на 17,8%, на поїзди EIC – на 17,4%, на поїзди TLK/IC – у середньому на 11,8%. Подорожчання квитків перевізник аргументував підвищенням вартості електроенергії.

скільки коштують квитки на поїзди в польщі

intercity.pl

Підвищення викликало широкий суспільний резонанс, з цього приводу висловився навіть прем’єр-міністр Матеуш Моравецький. Наприкінці січня глава уряду заявив, що буде говорити з керівництвом Міністерства інфраструктури щодо цін на залізничні квитки. Головною метою переговорів було повернення їхньої вартості до попереднього рівня.

⇒ Читайте також:

Київ та Харків отримають нове залізничне сполучення з Польщею

Залізничну колію з Рави-Руської до Брюховичів у Львові можуть проскласти вже у 2023 році

Укрзалізниця оголосила про 11 сполучень з Угорщиною

Головне фото: zakordon.24tv.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах