Залізничну колію з Рави-Руської до Брюховичів у Львові можуть проскласти вже у 2023 році

17 Січня 2023
поїзди до польщі маршрути і розклад 2023

Львів хочуть сполучити зі столицею Польщі Варшавою прямим залізничним маршрутом, що також проходитиме через прикордонні міста Рава-Руська та Гребенне (Польща). Відтак, вже цього року планують прокласти залізничне сполучення з Рави-Руської до смт Брюховичі поблизу Львова. Це питання під час спільної зустрічі обговорили голова Львівської ОВА Максим Козицький та віце-маршалек Люблінського воєводства Збігнєв Войцеховський, передає видання zaxid.net.

Зокрема, на зустрічі сторони обговорили можливість відновлення залізничного сполучення Рава-Руська – Гребенне для пасажирських перевезень, а отже для розвантаження інших пунктів пропуску на території Львівщини. 

Як повідомляють у прес-службі ЛОДА, впродовж 2022 року відбувався перший етап цього проекту, в межах якого проклали колію від залізничного вокзалу до кордону з Польщею, зробили залізничну платформу, відремонтували вокзал, розмістили пункти митного й прикордонного контролю, а також відкрили касу міжнародного продажу.

«Цьогоріч ми плануємо розпочати роботи з прокладання колії від Рави-Руської до залізничної станції у Брюховичах. Надалі цей маршрут повинен сполучати залізницею Львів та Варшаву для пасажирських перевезень між обома країнами. У разі відновлення колії Гребенне – Рава-Руська може стати найшвидшим залізничним сполученням із Львівщини до Варшави», – зазначив Максим Козицький.

Його польський колега також наголосив, що залізничне сполучення покращить економічну співпрацю між державами та розвине логістичні зв’язки.

«Важливо створити ByPass-перехід для пришвидшення руху товарів та вантажів між Польщею та Україною. Ми робимо все можливе для безперебійного руху між обома країнами, щоб економіка України працювала попри блокади морської інфраструктури та портів», – сказав Збігнєв Войцеховський.

пункт пропуску через польський кордон нижанковичі мальховіцеPodkarpacki Urząd Wojewódzki

Коли на кордоні з Польщею запрацює автомобільний пункт пропуску Нижанковичі – Мальховіце

Цими днями також стало відомо, що автомобільний пункт пропуску через кордон з Польщею Нижанковичі – Мальховіце має повноцінно запрацювати вже з весни 2024 року. Про це пише видання businessinsider.com.pl.

Як повідомлялось наприкінці грудня 2022 року, під час воєнного часу польській та українській сторонам вдалось створити умови для часткового функціонування цього КПП. Поки що там оформлятимуть лише великогабаритні транспортні засоби, які перетинають кордон без вантажу. Це дозволить зменшити навантаження на інші важливі КПП, такі як Краковець – Корчова, Рава-Руська – Гребенне, Шегині – Медика. 

Нагадаємо, саме будівництво повноцінного пункту пропуску на кордоні України та Польщі Нижанковичі – Мальховіце мало тривати до 2024 року. Дізнатись детальніше про те, як виглядатиме цей КПП та за якими правилами функціонуватиме можна у нашому матеріалі.

⇒ Читайте також:

З Рави-Руської курсуватиме новий поїзд через польський кордон

У Польщі почали відновлення залізничної колії між Перемишлем та Нижанковичами

На КПП Ягодин – Дорогуськ запускають пілотний проект електронної черги

Головне фото: Wojciech Strozyk/REPORTER / East News

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах