Київ та Харків отримають нове залізничне сполучення з Польщею

31 Січня 2023
поїздом в польщу маршрути і ціни

З 19 лютого Укрзалізниця запускає два нові поїзди до Польщі. Перший з’єднає Харків із Перемишлем, а другий - Київ, Хелм та Варшаву. Про це з посиланням на прес-службу перевізника пише видання zaxid.net.

Так, з 19 лютого поїзд №73/74 Харків – Перемишль вирушатиме з харківського вокзалу по непарних числах о 14:07. До Києва поїзд прибуватиме о 21:04, до Львова – о 8:35, а до Перемишля – об 11:13. В зворотному напрямку, з Перемишля, поїзд відправлятиметься по парних числах з 20 лютого о 13:45 (за місцевим часом), і прибуватиме до Харкова о 10:01.

Квиток у купейному вагоні, включно з постільною білизною, коштуватиме 2335 грн в одну сторону.

⇒ З Харкова до польського Хелма курсувати прямий поїзд Укрзалізниці

Натомість, поїзд №67/19-20/68 Київ — Варшава, Хелм вирушатиме з Києва щодня з 19 лютого о 18:14, до Хелма прибуватиме о 04:55, до Варшави поїзд №67/68 прибуватиме о 10:12. У зворотному напрямку, з Варшави, поїзд №67/68 вирушатиме о 17:45; з Хелма поїзд №19/20 вирушатиме о 23:45 і прибуватиме до Києва о 13:07.

Після прибуття до прикордонного польського міста Хелм пасажири поїзда №19/20 зможуть зручно пересісти на поїзд польської залізниці ІС67, який прибуватиме до Варшави о 10:12. У зворотному напрямку, тобто з Варшави до Хелма, поїзд ІС68 вирушатиме о 17:35 і прибуватиме на кінцеву станцію о 21:10. Як повідомляють в Укрзалізниці, квитки на ці рейси треба купувати заздалегідь на сайті польської залізниці.

поїзд варшава київ квитки

facebook.com/Ukrzaliznytsia

Варто зазначити, що впродовж 2022 року Укрзалізниці вдалось перевезти до країн ЄС рекордну за останні 10 років кількість пасажирів -  1,4 мільйона осіб. Зокрема, до сусідніх країн евакуювали понад 600 тисяч пасажирів залізниці.

За даними Укрзалізниці, найпопулярнішим міжнародним поїздом залишається рейс Київ-Варшава. За день через свої онлайн-сервіси компанія-перевізник отримує понад 2 тис. запитів щодо купівлі квитків на цей поїзд, але його місткість обмежена 150 місцями на рейс. Щоб запобігти шахрайству та зловживанням, квитки на цей, а також інші популярні міжнародні рейси Укрзалізниці відтепер можна придбати лише онлайн.

Також важливо знати, що Польща змінила правила повторного перетину кордону для українських біженців. Відтепер під час проходження паспортного контролю такі особи обов'язково повинні показати електронний документ diia.pl. Це потрібно, аби не втратити статус PESEL UKR.

Нагадаємо, для збереження цього статусу громадянин/ка України має право виїжджати з Польщі на термін не більше 30 діб.

"Щоб уникнути втрати статусу PESEL UKR у зв'язку з виїздом з території Польщі на термін, менший за 30 днів, іноземець, який повертається до Польщі, повинен повідомити співробітника Прикордонної служби, який здійснює паспортний контроль, про намір в’їхати у зв’язку з використанням права тимчасового захисту в Польщі та щоразу показувати електронний документ diia.pl", - йдеться в повідомленні Посольства України у Польщі. 

⇒ Читайте також:

Залізничну колію з Рави-Руської до Брюховичів у Львові можуть проскласти вже у 2023 році

Укрзалізниця оголосила про 11 сполучень з Угорщиною

Квитки на міжнародні поїзди Укрзалізниці відтепер можна купувати через додаток

Головне фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах