Польща дозволила відновити залізничне сполучення з Україною

29 Вересня 2021
поїзди інтерсіті до польщі коли відновлять

Рада Міністрів Польщі видала нове розпорядження щодо міжнародних пасажирських залізничних перевезень у часи пандемії. Згідно з ним, Україна більше не входить до списку країн, з якими Польща призупинила залізничне сполучення. Документ вступає в дію 30 вересня 2021 року. 

Припускаємо, що регулярні поїзди між містами України та Польщі відновлять найближчими днями. Так, до розкладу польської залізниці на веб-сайті PKP вже внесли поїзди з Києва, Одеси та Львова до Перемишля. За планом, вони розпочнуть курсувати завтра, 30 вересня, пізно ввечері. У цей день також мають запустити поїзди між Львовом та Вроцлавом, а наступного - між Києвом та Варшавою. 

поїзди інтерсіті в перемишль 2021portalpasazera.pl

Водночас купити квитки на ці сполучення поки що неможливо. Немає відповідних даних і на веб-сайті Укрзалізниці. Ймовірно, для залагодження бюрократичних питань та офіційного відновлення залізничних перевезень між країнами знадобиться деякий час. 

ціни на квитки інтерсіті київ-львів-перемишль

portalpasazera.pl

Нагадаємо, Польща офіційно призупинила міжнародний залізничний рух з Україною у березні 2020 року. З того часу не відбулось жодного регулярного пасажирського перевезення через українсько-польський кордон залізницею. Проте, на початку червня 2021 року у розкладі польської залізниці раптово з’явились поїзди Інтерсіті в Україну. Тоді їх так й не запустили. 

На цей раз Польща видала офіційне розпорядження, а отже можемо сподіватись на швидке відновлення руху поїздів. Тим паче, що з 9 вересня українські туристи можуть подорожувати до Польщі

⇒ Читайте також:

Швидкісна колія Київ-Львів-Держкордон може коштувати навіть 5 млрд доларів

З жовтня подорожчає проїзд автострадою А4 у Польщі

Туристичні поїздки до Польщі: доступно 27 авіамаршрутів із міст України

Головне фото: PKP Intercity

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах