У літньому розкладі польської залізниці з’явились поїзди Інтерсіті в Україну

01 Червня 2021
інтерсіті до перемишля коли відновлять

У березні минув рік, відколи кордони Євросоюзу закрились для громадян третіх країн, зокрема українців. “Безвіз” тимчасово припинив діяти через несприятливу епідеміологічну ситуацію, що склалась як в самих країнах Євросоюзу, так і в сусідніх державах. Досі на територію ЄС можуть в’їжджати лише деякі категорії українських громадян та лише з “поважних причин”. Наприклад, кордони Польщі відкриті для власників Карти Поляка та іноземних дипломатів, а також для українців, які мають дозвіл на роботу, навчання чи на тимчасове/постійне проживання в цій країні.

Разом з тим, відвідини європейських країн з туристичною метою все ще під забороною. Зараз єдиною надією на їхнє відновлення є щеплення проти Covid-19, а також запровадження так званих паспортів вакцинації

Тим не менш, у тематичних групах фейсбуку, що присвячені прикордонному руху, користувачі часто обговорюють можливість відновлення регулярного залізничного сполучення між Україною та Польщею. Це питання стало особливо актуальним із наближенням сезону польових робіт в Польщі. Цими днями польський залізничний перевізник PKP оновив літній розклад руху поїздів, який почне діяти вже з 13 червня 2021 року. Несподівано в цьому розкладі з’явились й поїзди в Україну. Більше деталей - далі у нашому матеріалі.

Неофіційно: Польща планує відновити регулярне пасажирське залізничне сполучення з Україною

Польська компанія PKP Polskie Linie Kolejowe, відповідальна за планування руху поїздів у Польщі, оприлюднила актуальний розклад на літній сезон 2021 року. До нього неочікувано внесли міжнародні залізничні сполучення з українськими містами, зокрема зі Львовом, Києвом, Одесою, Тернополем, Хмельницьким та Вінницею. 

розклад інтерсіті зі львова до перемишля 2021

Згідно з розкладом на офіційному веб-сайті PKP Polskie Linie Kolejowe, поїзди курсуватимуть між містами України та Польщі вже зі суботи, 12 червня. Пізно ввечері цього дня відбудеться перший рейс зі Львова до Вроцлава. Поїзд вирушить з головного вокзалу у Львові о 23:26, а вже о 02:59 за місцевим часом зупиниться на станції у Перемишлі. До Вроцлава пасажири прибудуть об 11:00. 

З 13 червня відновлять також сполучення між Києвом та Перемишлем. В напрямку до прикордонного польського міста курсуватиме одразу два поїзди. Перший вирушатиме з української столиці о 05:59, а прибуватиме на кінцеву станцію о 12:32 (на польський час). Його маршрут пролягатиме також через Львів.

поїзд львів-перемишль інтерсіті розклад

Другий поїзд відправиться з головного вокзалу Києва о 06:50, а до Перемишля прибуде о 15:06. Дорогою до Польщі поїзд зупиниться у Вінниці, Хмельницькому та Львові. 

З 12 червня також запустять регулярне сполучення між Одесою та Перемишлем. Поїзд відправиться зі станції о 18:18, зробить зупинки в Хмельницькому, Тернополі та Львові, а вже о 09:03 за місцевим часом прибуде до Перемишля. 

поїзд інтерсіті одеса-перемишль розклад ціни

Варто зазначити,поки що ані Укрзалізниця, ані польський перевізник PKP Intercity не внесли зазначені напрямки до свого розкладу руху. Пасажирам залишається очікувати на офіційне підтвердження цієї інформації від залізничних перевізників Польщі та України. 

поїздом в польщу дешеві квитки

Нагадаємо, про можливість відновлення міжнародного сполучення Київ-Львів-Перемишль, яке було призупинене на понад рік через пандемію коронавірусу, в Укрзалізниці заговорили ще у січні 2021 року. Нещодавно український залізничний перевізник відновив регулярні рейси до Австрії та Угорщини

⇒ Читайте також:

Проекту відновлення залізничного сполучення Хирів - Загуж виділили грант

Перед вакцинацією на кордоні українцям доведеться здати платний тест на Covid-19

FlixBus запускає нові та відновлює попередні маршрути з України до Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах