Польща і Україна знову змінюють правила карантину для приїжджих

14 Серпня 2020
карантин в польщі і україні правила

На початку серпня МОЗ України оприлюднило список “червоних” країн, після повернення з яких на території України потрібно відбути 14-денний карантин. На той момент у сусідній Польщі спостерігалось різке погіршення епідемічної ситуації, тож ця країна також увійшла до “червоного” списку. 

Та сьогодні, 14 серпня, Міністерство подало актуальні дані щодо кількості нових випадків захворювання на COVID-19 в інших країнах. Згідно з документом, Польща перейшла до “зеленої” зони, а отже після повернення в Україну з території цієї держави більше не потрібно буде проходити самоізоляцію чи здавати ПЛР-тести. 

Так трапилось тому, що Україна змінила критерії оцінки епідеміологічної ситуації в інших країнах. Зокрема, в МОЗ більше не беруть до уваги динаміку приросту захворюваності. Відтепер, державою зі значним поширенням коронавірусу вважається та, в якій кількість нових випадків захворювання COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні. Станом на зараз, цей показник в Польщі є майже вдвічі нижчим, ніж в Україні. 

правила карантину в польщі

Нагадаємо, що МОЗ України оновлює показники щодо поширення COVID-19 в інших державах світу кожні 7 днів, тому карантин для приїжджих з Польщі скасовується лише до 21 серпня. У цей день дані знову переглянуть і оприлюднять нові, актуальні списки “червоних” та “зелених” зон.

Тим часом, у Польщі вирішили знову запровадити карантин для пасажирів авіатранспорту, який прибуває з території України. Відповідне розпорядження підписав глава уряду країни Матеуш Моравецький, йдеться у повідомлення ФБ-спільноти Granica / Кордон PL - UA. Тож відзавтра, 15 серпня, після прильоту з України до Польщі потрібно буде проходити 14-денний карантин. Нагадаємо, цю вимогу скасували всього кілька днів тому

карантин після прибуття до польщі

⇒ Читайте також:

Польська поліція влаштовує рейди на водіїв-порушників без масок

Електронна черга в Краковці: на якому етапі перебуває проект?

Новий прямий рейс FlixBus Київ-Варшава і розклад зимових польотів Ryanair в Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах