Польща знову скасувала карантин для авіапасажирів з України

11 Серпня 2020
карантин в польщі для українців 2020

На початку липня Польща відновила регулярне пасажирське авіасполучення з кількома країнами з-поза Євросоюзу, зокрема і з Україною. Спершу польський уряд вирішив дозволити авіапасажирам з цих країн не проходити обов’язкову самоізоляцію після прибуття. Однак через кілька днів стало відомо, що цей дозвіл не стосується українських громадян, оскільки епідемічна ситуація в нашій країні та той момент була вкрай несприятливою. Однак нещодавно вийшло нове розпорядження уряду Польщі, згідно з яким українським авіапасажирам знову можна не відбувати карантин після прибуття до сусідньої країни.

хто може не проходити карантин в польщі

Хто може не проходити в Польщі карантин після прибуття з України

У Польщі до переліку звільнених від карантину осіб додали українців, які подорожують до цієї країни авіатранспортом. Про це йдеться у повідомленні посольства України в Польщі.

“Від обов’язку перебування на карантині після в’їзду на територію Польщі звільнено пасажирів повітряних суден, які здійснюють міжнародний переліт з аеропорту, розташованого на території держави, що не підпадає під заборону повітряного руху. Відповідно до розпорядження Ради Міністрів Польщі від 28 липня 2020 року, Україна належить до переліку країн, повітряне сполучення з якою дозволене”, - сказано у повідомленні.

Крім цього, 14-денний карантин в Польщі також не потрібно проходити водіям та членам екіпажів залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів; студентам, які проходять у Польщі навчання; працівникам дипломатичних та консульських установ; сезонним працівникам, які виконують роботу у прикордонній зоні та ін.

Разом з тим, перелік категорій українських громадян, які мають право в’їжджати до Польщі, не змінився Так, цим правом досі можуть скористатись лише власники Карти поляка; а також особи, які є подружжям або дітьми громадян Польщі, або перебувають під постійною опікою польських громадян чи мають право на постійне або тимчасове проживання на території країни тощо.

Нагадаємо, минулого тижня Україна ввела, а нещодавно продовжила обов’язковий 14-денний карантин для всіх, хто прибуває на її територію з Польщі. Таке правило пов’язане із тим, що останніми тижнями в сусідній країні різко погіршилась ситуація із захворюваністю на Covid-19. Варто наголосити, що не проходити самоізоляцію в Україні можуть ті, хто здасть ПЛР-тестування і отримає негативний результат. 

⇒ Читайте також:

Польська поліція влаштовує рейди на водіїв-порушників без масок

Електронна черга в Краковці: на якому етапі перебуває проект?

Мандрівники з Польщі нарікають на недбалість польських службовців на кордоні з Україною

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах