Польща видала українцям понад 1,16 млн віз протягом минулого року

23 Лютого 2018
віза в Польщу

Понад 1,16 млн – саме таку кількість віз минулого року видали українцям польські консульства в Україні, – повідомляє ukrinform.ua

З кожним роком кількість українців, що бажають отримати візу для виїзду за кордон, стає все більше. І хоч минулого року Україна все ж отримала безвізовий режим, однак, для того, аби легально працювати за кордоном, зокрема в Польщі, досі необхідна віза.

Робота в Польщі стала надзвичайно популярною серед наших співвітчизників. Вищі зарплати та відносна близькість Польщі до України приваблюють українців. Так, згідно з даними Міністерства сім'ї, праці та соціальної політики Польщі, кількість українців, які легально працюють у цій країні, становить більше мільйона. Окрім цього, чимало людей їдуть в Польщу на навчання, закупи чи з метою туризму.

Як показують дані МЗС Польщі, польські консульські установи в Україні у 2017 році загалом видали українцям понад 1,16 млн віз.

польська віза

Найбільше віз минулого року консульство Польщі видало у Львові – загалом понад 443 тис., що становить 37,9% від загальної кількості виданих віз. Більше 257 тис. (21,9%) віз видало польське консульство у Луцьку. У Вінниці громадяни України отримали понад 150 тис. віз (12,8%), у Харкові - понад 147 тис. (12,6%), в Києві - більше 115 тис. (9,9%).

Найменше віз було видано польським консульством в Одесі - понад 55 тис., що становить всього 4,7% від загальної кількості виданих Польщею віз в Україні.

Цікаво, що відсоток відмов у виданні віз склав всього 3,8% від загальної кількості поданих візових анкет. Таким чином, польські консульства в Україні відмовили у видачі віз загалом майже 45 тис. разів.

Нагадаємо, що у третьому кварталі 2017 року українці, що працюють у Польщі, переказали додому в Україну понад 3 мільярди злотих.

Читайте також:

Нові правила подачі документів на Шенген візу з 1 січня 2018 року

У Львові скасували живу чергу на подачу документів для оформлення закордонного паспорта

Зміни в отриманні Дозволу на проживання у Польщі (Zezwolenia na pobyt) в 2018 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах