У Львові скасували живу чергу на подачу документів для оформлення закордонного паспорта

22 Лютого 2018
електронна черга

Бажаючих отримати закордонний паспорт з кожним днем стає все більше, особливо із прийняттям Україною безвізового режиму. Відтак, у пунктах прийому документів утворюються цілі черги із охочих отримати закордонний паспорт. Однак, окрім "живої черги", існує й альтернативний варіант. Кожен бажаючий може записатися для подачі документів на закордонний паспорт в «електронну чергу» у режимі он-лайн.

У Львові з 21 лютого 2018 року скасовують "живу чергу" на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Відтепер подати документи на закордонний паспорт у Львові в порядку живої черги буде неможливо. Про це 21 лютого повідомив Центр надання адміністративних послуг м. Львова.

Відтепер прийом документів на оформлення закордонного паспорта у м. Львів буде проводитись за попередньою електронною реєстрацією на офіційному сайті Львівської міської ради.

У ЦНАП також закликають громадян не користуватися послугами сторонніх третіх осіб, а здійснювати запис самостійно.

Зверніть увагу! Попередній запис у ЦНАП м. Львова можна здійснити лише один раз на одну послугу протягом робочого дня і окремо на видачу документів.

закордонний паспорт

Як зайняти електронну чергу на оформлення закордонного паспорта?

Якщо ви проживаєте у м. Львів, ви можете зареєструватися на подачу документів на закордонний паспорт на сайті ЛМР (Львівської міської ради). Вам потрібно буде заповнити невелику анкету та вказати свої контактні дані.

Після здійснення реєстрації необхідно буде роздрукувати інформацію про запис (номер в електронній черзі, дату, час прийому та назву послуги) та надати цей запис адміністратору під час обслуговування в ЛМР. Приходити у Центр надання адміністративних послуг краще завчасно та уважно слідкувати за викликом на моніторах електронної черги.

Ви можете також зайняти електронну чергу на оформлення закордонного паспорту на сайті Державної міграційної служби України. Аби зареєструватись в електронну чергу, вам слід буде вказати:

  • Регіон, в якому ви проживаєте
  • Підрозділ, у якому ви хочете отримати послугу (зверніть увагу: ви можете подати документи на закордонний паспорт там, де вам зручно, незалежно від місця вашої реєстрації)
  • Послугу (закордонний паспорт)
  • Дату і час, що підходить вам для подачі документів

Додатково вам необхідно буде вказати останні 4 цифри паспорта громадянина України і контактний мобільний телефон (на один телефонний номер можна зареєструвати не більше, як 4-х осіб), після чого на вказаний номер прийде код підтвердження реєстрації та номер у черзі.

Зверніть увагу! Запис до електронної черги є індивідуальним, бронювання та передача запису до черги стороннім особам заборонені.

електронна черга

Наразі попит на цю послугу є великий, тому зареєструватись буває непросто, оскільки реєстрація має власну квоту. Кожного дня після 00:00 год. з’являється нова квота на наступний день.

Після отримання свого номера електронної черги приходити для подачі документів на закордонний паспорт слід завчасно (бажано за 15-20 хв до призначеного часу) і перевірити наявність всіх необхідних документів:

  1. заява-анкета
  2. паспорт громадянина України (оригінал і 2 ксерокопії)
  3. ідентифікаційний код (оригінал і 2 ксерокопії)
  4. старий закордонний паспорт (при наявності такого)
  5. кошти для оплати послуг

Зверніть увагу! Якщо ви спізнитесь на 2 хв, ваша черга автоматично анулюється системою!

Читайте також:

Нові правила подачі документів на Шенген візу з 1 січня 2018 року

Дитячий закордонний паспорт. Документи та особливості оформлення

Види польських віз

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах